Page 23 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:24 15. Jan 2012
by Shaman88
Ten pes baskervilský mi přišel výrazně horší než ten první díl. Ten první díl té druhé série mi přišel zatím nejlepší.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:08 16. Jan 2012
by Braenn
Práček wrote:Ten novej Sherlock...nová serie... zatím jsme viděl první díl druhé serie...a hustý. Po Dextrovi dobrá náhrada (škoda, že to má zas jen tři díly)
The Hounds of Baskerville je prý ještě lepší, tak se těším :)

Vůbec nevím, co to je? Má to něco společného s tím novým filmem?

Mimochodem, Sherlock dvojka, co je teď v kině, rozhodně neurazí. Svižná, příjemná, občas trochu skřípající (hlavně scéna se střílením z děl naslepo do lesa, heh), ale zároveň i vtipná. Rozhodně to snese kino spíš než počítač.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:04 16. Jan 2012
by marii
Jojo novej Sherlock,serial i film se mi taky libil)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:34 17. Jan 2012
by Prasokralik
Do kin se na to chystáme, první díl se líbil. Tak ne že budete spoilovat. Ok teď když jsem si o to tak okatě řekl tak se do tohohle topicu nepodívám, dokud si na ten film nezajdeme -.-

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:56 17. Jan 2012
by -darkvision-
Prasokralik wrote:Do kin se na to chystáme, první díl se líbil. Tak ne že budete spoilovat. Ok teď když jsem si o to tak okatě řekl tak se do tohohle topicu nepodívám, dokud si na ten film nezajdeme -.-
Určitě doporučuji, velice povedený.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 02:49 17. Jan 2012
by Bahnak
Sherlock byl dobrej, rozhodně ale kino, kamera a triky si žádají velké plátno.
Já mám něco z jiného soudku:

http://www.csfd.cz/film/234462-warrior/

Děj předvidatelný, dialogy strohé, proamerikánství každým coulem... a stejně to tomu filmu milerád odpouštím.
Dva bráchové hledající k sobě cestu v kleci, závěrečná scéna zvládnutá na jedničku, vykreslení charakterů a celého pozadí bez chyby. Sport a drama tu tvoří příjemný celek, který se u filmu s podobným bojovým námětem jen tak nevidí.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:49 17. Jan 2012
by Práček
Braenn wrote: Vůbec nevím, co to je? Má to něco společného s tím novým filmem?
s filmem to nemá nic společného (až na to, že v obou případech sherlock nevypadá jako klasický sherlock (i když v serialu si v jednom díle nasadí, svuj typický klobouk :) )
Je to Sherlock převedenej do součastnosti....docela povedený viz: http://www.csfd.cz/film/281729-sherlock/
a pravé včera byl vypuštěn poslední díl druhé serie. tak jsem zvědav


-darkvision- wrote:
Prasokralik wrote:....
Určitě doporučuji, velice povedený.
naposledy jste vy dva doporučovali Drive co? :D
Ale taky se chystám, tak jsem zvědav!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:58 17. Jan 2012
by -darkvision-
Jenže nám oboum se líbil, to jen Tobě ne :P

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:48 17. Jan 2012
by Prasokralik
Dej si facku :P Drive nemělo chybu.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:57 19. Jan 2012
by zachy
Nevíte jestli se má cenu koukat na remake staršího filmu
http://www.csfd.cz/film/247369-muzi-kte ... vidi-zeny/
Co teď vyšel do kin
http://www.csfd.cz/film/279569-muzi-kte ... vidi-zeny/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:14 19. Jan 2012
by Shaman88
zachy wrote:Nevíte jestli se má cenu koukat na remake staršího filmu
http://www.csfd.cz/film/247369-muzi-kte ... vidi-zeny/
Co teď vyšel do kin
http://www.csfd.cz/film/279569-muzi-kte ... vidi-zeny/
Určitě ty starší. Zkouknul jsem všechny 3 části toho příběhu:
http://www.csfd.cz/film/247369-muzi-kte ... vidi-zeny/
http://www.csfd.cz/film/269883-divka-kt ... a-s-ohnem/
http://www.csfd.cz/film/269884-divka-kt ... ho-hnizda/
A musím říct že to bylo velmi zajimavé, ten 3. film to úplně úžasně zakončil.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:32 19. Jan 2012
by Práček
Braenn wrote: Práčku. Tohle tvé prohlášení "Poslední díl Dextera" mi tak utkvělo v paměti, až jsem si celou sérii pustila v domnění, že je již ukončena. Dovedeš si představit mé nadšení, když jsem se v nejnapínavějším okamžiku desátého dílu, poté co jsem ohryzala všechny knoflíky z peřiny, zjistila že to konec NENÍ?? A že si na další díly počkám dva týdny?? A je ti jasné, komu dávám vinu?? :D
btw, co říkáš ted po shlédnutí dvanáctého dílu? :mrgreen: čekat až do září? hmm :mrgreen: co já bych dal za čekání dvou týdnů :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:40 19. Jan 2012
by Braenn
Mě to zklamalo:( Dexter přestává být Dexterem a spíš než incest s Deb bych raději snesla, kdyby si nabrnkl třeba Batistu.

Mám několik tipů, jak by z toho mohl vybruslit, ale spíše se obávám klesající tendence seriálu.

Takže se teď víc těším na Hru o trůny. A taky by mohli pohnout s Borgiema.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:45 19. Jan 2012
by Bahnak
Já si nestěžuju, BBT málo kdy zklame... Shelton pobaví vždy....
Zato HIMYM jsem už přestal sledovat, úpadek je na mě příliš velkého rázu.
Na trůny se ovšem těším jako děcko.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:01 19. Jan 2012
by Braenn
Možná pobaví. Ale Dexter je (byl) sexy. :twisted: