Page 23 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:55 20. Jan 2011
by Lord_Berserk
HEGESHA - Krasna co !!!

(bardi zeshora at se dou zakopat)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:57 20. Jan 2011
by Pajule
hh jo ta na N ..

ta sedí jen mam pocit,že má místo nohou kopejtka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:00 20. Jan 2011
by Lord_Berserk
Pajule wrote:hh jo ta na N ..

ta sedí jen mam pocit,že má místo nohou kopejtka

To sou kozeny boty se svem uprostred

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:09 20. Jan 2011
by Manas
Ze by se bers zamiloval?? no budu muset rozpocitat vug.... bers.... vug.... bers
sakra nemuzu se rozhodnout, oba fesaci oba prachaty *zamysli se* jo to je vono beru vas voba

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:20 20. Jan 2011
by -RoF-
Lord_Berserk wrote:Ta namakana radodajka vod "N".
Cheche jo ta sedí , taky byhc si ju tak představoval
Hele ta HEGESHA mi nefunguje nějak.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:24 20. Jan 2011
by Práček
-RoF- wrote:
Hele ta HEGESHA mi nefunguje nějak.
mě taky ne :.( a straaaaašně mě to zajíma....dyt je to v pulorčím světe něco jako Aria v povrchnanském

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:28 20. Jan 2011
by Lord_Berserk
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:39 20. Jan 2011
by -RoF-
Furt nic

nejde mi to
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:49 20. Jan 2011
by Práček
mě taky ne

třeba to vidí jen pulorci...pak ale nastává otazka co je Pajky

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:56 20. Jan 2011
by Pajule
co, cože?

pajky je malá hipís víla
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:31 20. Jan 2011
by Lord_Berserk
Se teda navotravujete

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:28 20. Jan 2011
by Pajule
hh se dobře zubí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:07 20. Jan 2011
by Maya
Lord_Berserk wrote:Se teda navotravujete

Jsi si jistý, že to je ONA? Ta bradka mne trochu znervozňuje

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:26 20. Jan 2011
by -RoF-
Maya wrote:Lord_Berserk wrote:Se teda navotravujete

Jsi si jistý, že to je ONA? Ta bradka mne trochu znervozňuje

Taky tě napadl transsexuál?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:40 20. Jan 2011
by Maya
-RoF- wrote:Maya wrote:Lord_Berserk wrote:Se teda navotravujete

Jsi si jistý, že to je ONA? Ta bradka mne trochu znervozňuje

Taky tě napadl transsexuál?

No, ale jen nepatrně a rychle jsem ten nápad zapudila, abych nemusela komplexně přestavět mou představu o Bersově orientaci
