Page 23 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:16 05. Jul 2012
by Prasokralik
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:02 18. Jul 2012
by Prasokralik
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:57 03. Aug 2012
by Prasokralik
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:23 06. Aug 2012
by Prasokralik
Immortal Battle sranda, mix rpg a logické hry + fajn soundtrack
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:16 07. Aug 2012
by XŠevyX
http://www.google.cz/
Luxus Google hra
Když nejde Thalie, Google pomůže
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:55 07. Aug 2012
by Sobik
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:19 07. Aug 2012
by kokosak
Slender - horor jak sviň. A je to free. A je to brutál.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:20 07. Aug 2012
by G-ladiator
kokosak wrote:Slender - horor jak sviň. A je to free. A je to brutál.
Marble Hornets na youtube mají stejného antagonistu
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:13 13. Aug 2012
by Prasokralik
Lineage, nový roleplay server
http://dwyllion.cz/ Kdyby si někdo chtěl zahrát něco jiného než nwn.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:13 13. Aug 2012
by zachy
Prasokralik wrote:Lineage, nový roleplay server
http://dwyllion.cz/ Kdyby si někdo chtěl zahrát něco jiného než nwn.
Jaký je průměrný počet hráčů online? Nějak jsem to tam nenašel a vzhledem k tomu, že Lineage má sakra velkej svět, bylo by to dobrý vědět.
Jinak by to mohlo být fajn, akorát jejich web docela odrazuje tou grafikou

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:30 13. Aug 2012
by Prasokralik
zachy wrote:Prasokralik wrote:Lineage, nový roleplay server
http://dwyllion.cz/ Kdyby si někdo chtěl zahrát něco jiného než nwn.
Jaký je průměrný počet hráčů online? Nějak jsem to tam nenašel a vzhledem k tomu, že Lineage má sakra velkej svět, bylo by to dobrý vědět.
Jinak by to mohlo být fajn, akorát jejich web docela odrazuje tou grafikou

server jede tři dny a prumer je zatim 10 lidi
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:34 14. Aug 2012
by mandos
Poslední dobou Vampire The Masquerade Bloodlines s Camarila Edition modem. Není to sice letošní hra ale naprosto skvělá pokud někdo tady ještě nezná zkuste
http://www.youtube.com/watch?v=xL90iPahGko
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 02:08 14. Aug 2012
by XŠevyX
Já teď ujíždím na tomhle
http://www.youtube.com/watch?v=Pr7QLCGg ... ure=fvwrel
...opravdu parádní hra na pobavení
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:43 16. Aug 2012
by Prasokralik
Omg omg omg omg omg badass
PANDAAAAAA
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:14 24. Aug 2012
by Prasokralik