Page 23 of 67
Re: League of Legends
Posted: 23:16 10. Oct 2012
by Absinthorix
polák...
Re: League of Legends
Posted: 14:09 11. Oct 2012
by Prasokralik
CLG.EU prohráli v semifinále, moscow 5 taky, takže ve finále se utkaj šikmovočka s šikmovočkama.... pff, jdu brečet
Re: League of Legends
Posted: 14:28 11. Oct 2012
by KaTo
..to abys začal žrát rejži

, co?
Re: League of Legends
Posted: 14:30 11. Oct 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:..to abys začal žrát rejži

, co?
hele jdi se zakopat zpátky do GW2 ju?
Re: League of Legends
Posted: 14:36 11. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:KaTo wrote:..to abys začal žrát rejži

, co?
hele jdi se zakopat zpátky do GW2 ju?
..to je fakt, ta není z dílny šikmooček

, ale hamburgrů a hranolek!

Re: League of Legends
Posted: 14:37 11. Oct 2012
by Prasokralik
NCsoft byl vždy východní firma.
Re: League of Legends
Posted: 14:42 11. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:NCsoft byl vždy východní firma.
Bacha pleteš si dvě věci (že seš to ty, nenapíšu, že meleš žvance

). NCsoft a
ArenaNet. Jedno je producent (co to strká do světa), druhý je tvůrce (aka rejža, střihač, scénárista). a ArenaNet jsou Amíci jak je pupek napchanej hambáčema jen možnej

.
Re: League of Legends
Posted: 14:43 11. Oct 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:Prasokralik wrote:NCsoft byl vždy východní firma.
Bacha pleteš si dvě věci (že seš to ty, nenapíšu, že meleš žvance

). NCsoft a ArenaNet. Jedno je producent (co to strká do světa), druhý je tvůrce (aka rejža, střihač, scénárista). a ArenaNet jsou Amíci jak je pupek napchanej hambáčema jen možnej

.
A kdyby nebyl ncsoft, tak gw serie neexistuje, takže asi tak

Re: League of Legends
Posted: 14:45 11. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:KaTo wrote:Prasokralik wrote:NCsoft byl vždy východní firma.
Bacha pleteš si dvě věci (že seš to ty, nenapíšu, že meleš žvance

). NCsoft a ArenaNet. Jedno je producent (co to strká do světa), druhý je tvůrce (aka rejža, střihač, scénárista). a ArenaNet jsou Amíci jak je pupek napchanej hambáčema jen možnej

.
A kdyby nebyl ncsoft, tak gw serie neexistuje, takže asi tak

Pokud to chceš hrotit takhle, tak kdyby nebylo debilů u Blizzen, co se zbavili party co jim Wowko udělalo, tak by nebylo GW. To že je pak ve finále koupil NCsoft...pche...hlavní je, že jádro ArenaNetu je nešikmooký

i kdyby patřilo samotnýmu Čangajšekovi!

Re: League of Legends
Posted: 14:47 11. Oct 2012
by Prasokralik
seber se a padej žrát tu svojí šikmovokou rejži ty čangejškofile!
Re: League of Legends
Posted: 15:21 11. Oct 2012
by KaTo
*zadumaně si promne bradu* ...bledá závist!
P.S.
...k šikmoočkám chodím na Pho Bo (
hovězí polévka) s nudlema

. Rejží by mě moc neuctili.
Re: League of Legends
Posted: 15:47 11. Oct 2012
by Prasokralik
Duo Queue tak...romantické...
Re: League of Legends
Posted: 10:41 12. Oct 2012
by Prasokralik
http://majorleagueoflegends.s3.amazonaw ... raphic.png
facebook likes:
Gangnam style - 1,4M
LoL - 4,1M
a tak dále...
Re: League of Legends
Posted: 10:43 12. Oct 2012
by Prasokralik
Speciální stat pro Jarriho - Teemo umře v průměru jednou za 75 vteřin... teda obráceně, 75x za jednu vteřinu...
Re: League of Legends
Posted: 12:52 12. Oct 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Speciální stat pro Jarriho - Teemo umře v průměru jednou za 75 vteřin... teda obráceně, 75x za jednu vteřinu...
Houbaři zasraný, dobře jim tak!