Page 23 of 67

Re: League of Legends

Posted: 23:16 10. Oct 2012
by Absinthorix
polák...

Re: League of Legends

Posted: 14:09 11. Oct 2012
by Prasokralik
CLG.EU prohráli v semifinále, moscow 5 taky, takže ve finále se utkaj šikmovočka s šikmovočkama.... pff, jdu brečet

Re: League of Legends

Posted: 14:28 11. Oct 2012
by KaTo
..to abys začal žrát rejži :lol: , co?

Re: League of Legends

Posted: 14:30 11. Oct 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:..to abys začal žrát rejži :lol: , co?
hele jdi se zakopat zpátky do GW2 ju?

Re: League of Legends

Posted: 14:36 11. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:
KaTo wrote:..to abys začal žrát rejži :lol: , co?
hele jdi se zakopat zpátky do GW2 ju?
..to je fakt, ta není z dílny šikmooček :lol: , ale hamburgrů a hranolek! :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 14:37 11. Oct 2012
by Prasokralik
NCsoft byl vždy východní firma.

Re: League of Legends

Posted: 14:42 11. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:NCsoft byl vždy východní firma.
Bacha pleteš si dvě věci (že seš to ty, nenapíšu, že meleš žvance :twisted: ). NCsoft a ArenaNet. Jedno je producent (co to strká do světa), druhý je tvůrce (aka rejža, střihač, scénárista). a ArenaNet jsou Amíci jak je pupek napchanej hambáčema jen možnej :P :lol: .

Re: League of Legends

Posted: 14:43 11. Oct 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:
Prasokralik wrote:NCsoft byl vždy východní firma.
Bacha pleteš si dvě věci (že seš to ty, nenapíšu, že meleš žvance :twisted: ). NCsoft a ArenaNet. Jedno je producent (co to strká do světa), druhý je tvůrce (aka rejža, střihač, scénárista). a ArenaNet jsou Amíci jak je pupek napchanej hambáčema jen možnej :P :lol: .
A kdyby nebyl ncsoft, tak gw serie neexistuje, takže asi tak ;)

Re: League of Legends

Posted: 14:45 11. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:
KaTo wrote:
Prasokralik wrote:NCsoft byl vždy východní firma.
Bacha pleteš si dvě věci (že seš to ty, nenapíšu, že meleš žvance :twisted: ). NCsoft a ArenaNet. Jedno je producent (co to strká do světa), druhý je tvůrce (aka rejža, střihač, scénárista). a ArenaNet jsou Amíci jak je pupek napchanej hambáčema jen možnej :P :lol: .
A kdyby nebyl ncsoft, tak gw serie neexistuje, takže asi tak ;)
Pokud to chceš hrotit takhle, tak kdyby nebylo debilů u Blizzen, co se zbavili party co jim Wowko udělalo, tak by nebylo GW. To že je pak ve finále koupil NCsoft...pche...hlavní je, že jádro ArenaNetu je nešikmooký :twisted: i kdyby patřilo samotnýmu Čangajšekovi! :lol:

Re: League of Legends

Posted: 14:47 11. Oct 2012
by Prasokralik
seber se a padej žrát tu svojí šikmovokou rejži ty čangejškofile!

Re: League of Legends

Posted: 15:21 11. Oct 2012
by KaTo
*zadumaně si promne bradu* ...bledá závist!
P.S.
...k šikmoočkám chodím na Pho Bo (hovězí polévka) s nudlema :P . Rejží by mě moc neuctili.

Re: League of Legends

Posted: 15:47 11. Oct 2012
by Prasokralik
:oops: Duo Queue tak...romantické...

Re: League of Legends

Posted: 10:41 12. Oct 2012
by Prasokralik
http://majorleagueoflegends.s3.amazonaw ... raphic.png

facebook likes:
Gangnam style - 1,4M
LoL - 4,1M


a tak dále...

Re: League of Legends

Posted: 10:43 12. Oct 2012
by Prasokralik
Speciální stat pro Jarriho - Teemo umře v průměru jednou za 75 vteřin... teda obráceně, 75x za jednu vteřinu...

Re: League of Legends

Posted: 12:52 12. Oct 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Speciální stat pro Jarriho - Teemo umře v průměru jednou za 75 vteřin... teda obráceně, 75x za jednu vteřinu...
Image

Houbaři zasraný, dobře jim tak!