A nezaprší a nezaprší...
Zajímavý, jen co jsem na konci srazu zařval do mraků že může přestat pršet, že už jako jedem domů, tak přestalo chcát.
Černobílý fotky parádní, za povšimnutí stojí vedle hada stojící drow jež pohání otroky do práce.
Výroba drowa taky dobrá, ten sprej bylo zlo! (Vlasy mám umytý už podruhý a stále se ten bordel drží)
Mrzí mě že jsme díky dešti nemohli jet ten připravený program ala podtemňácky laděný hry.
Na druhou stranu "Olath Deis usíná" nebylo špatný (připomínám vítěze: 1.kolo: assassin Janička a in memoriam spolupachatel Redo, 2.kolo ultravrahoun zákeřnej Johny a jeho vrahounská Gilda, in memoriam Kucik a Já), už jen pro to že se vždy podařilo vyvraždit celý Olath Deis ( půlku vrazi, druhá hořela na táboráku díky hlasování

)
Famfrpál v pátek byl taky fajn (ta růžová zlatonka byla zákeřná) a i když tam byly úpravy pravidel za běhu tak dle ohlasu se líbilo (Hm, jak se jmenoval vítězný tým? Nebelzel? Každopádně vítězkou famfrpálu se stala Káťa jakožto členka vítězného týmu a zároveň držitelka ceny za nejlepší koště!)
Nácvik drowí slepé techniky boje byl taktéž rozhodně fajn (Vítěz IGOR), alespoň jsme chvíli místo v kuchyní zevlili v hangáru.
Hledání dolů kolem srubu taky nedopadlo nejhůře (na to že to původně měla být ryze lesní hra), vítězem byli "Umpalumpové" a zvláštní ocenění za epickýho hledače si odnáší Bers, který po doběhnutí k Nomiskovi spustil: "123456 - Tohle přece není žádný důl... sakra"
Téma "podtemno" se asi panteonu bohů tolik nezamlouvalo a seslali na nás přírodní katastrofu nevídaných rozměrů, proto se mu nejspíše příští rok obloukem vyhneme. Padly i návrhy na zimní sraz (Khar Durn) či sraz namísto klasických Konstantinek někde v Chorvatsku ala poušť Kel-A-Hazr. Uvidíme...
Zábava byla, drowí make-up přežil i koupel, hangár nepromokl, Havana došla, večerní pokec u ohňů jako vždy parádní.
Děkuji Nomiskovi, Alici a Rejtymu za pomoc s organizací.
Obzvláště klobouk dolů a velký dík hobitovi Sváčovi za hangár, a stejný díl díků Kucikovi za zajištění odvozu.
Děkuji všem kdo pomáhali stavět a bourat cokoliv.
Děkuji za vyprošťování aut, za nosiče chvojí pod kola, za odtahovou službu, za ochotu i pot.
Děkuji opravdu všem "popelářům" za úklid po akci, obzvláště však všem těm kdo po sobě uklízeli už během průběhu akce.
Díky patří i drowům kteří přivezli ledničku s ledem na Mojito včetně soupravy pro jeho výrobu.
Díky všem kdo se zapojili do her a hráli si, díky všem kdo si kvůli těch pár chvil obstarali kostým a pomohli tak s příjemnou atmosférou.
Všechny ohniště se nakonec podařilo zredukovat do stavu "tak nějak to tu vypadalo před náma" za což jsem rád. Okolí srubu se podařilo taktéž navrátit do akceptovatelného stavu, nadvakrát postavený most byl zbořen a sraz tím skončil. Budu se opět těšit na další.