Page 23 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:20 20. Oct 2011
by KaTo
zachy wrote:Tiefling nečeká na vaše rozhodnutí, tiefling si vás unese a pak dýkou oživí přímo u piva :D
Zachy, neblázni, stůůůůj!!! Takhle to v reálu nefunguje!! Podobných (v 100% neúspěšných) "oživovačů" je plný Mírov! :lol: :lol: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:28 20. Oct 2011
by DenGrasse
Pokud je v reálu teifling, pak to může fungovat. :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:02 20. Oct 2011
by KaTo
..ty se těch Tfujflinků chceš vysloveně zbavit! :twisted: :lol: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:04 20. Oct 2011
by DenGrasse
Pššššt!!!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:56 20. Oct 2011
by Derken-
Tichý drow včera vyčkával a s drtivým tahem se pohnul na první vítězné pole! :twisted: :mrgreen:

Super akce, musíme zopakovat. Jen doufám, že na schovku v přírodě dojde až v létě

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:16 20. Oct 2011
by Bahnak
Je fakt že Derken tu citadelu vyhrál fakt dokonale, rozhodně jako pravej a nefalšovanej zákeřnej drow.
Akce se mi líbila, příště by mohla začít i o něco dříve ať se i pracující lid trošku vyspí.
Čtení životopisu, kytka Kristýnce, prostě fajn večer.
A souhlas s Braenn, na pivko razím jen když nemusím do práce, přes to vlak nejede.
Těším se na další akci.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:19 20. Oct 2011
by kokosak
A víš, že můžeš jít opravdu na JEDNO pivo? ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:29 20. Oct 2011
by Bahnak
No nevím, sice většina jistých příběhů začíná slovy: "To jsme tak šli na jedno pivko..." ,ale stejný počet příběhů dále uvádí že u jednoho nikdy nezůstalo.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:30 20. Oct 2011
by Fryn
Čajovna byla fajn, ale asi jsem měl přece jen raději z práce dojet rovnou do postele :) (nemluvě o tom, že je lepší tyto místa navštěvovat bez pobolívání v krku - zvlášť když se kolem vás točí dýmka se tabákem který je vám po chuti).

P.S. Výraz "Na jedno pivo ..." je v mnohých případech pouze nedosažitelný sen (předsevzetí, omluva činů následujících, slogan pro pobavení známých, předzvěst věcí bolestivých ... etc).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:50 21. Oct 2011
by Braenn
Fryn, Práček, kluci jste schopní mi poslat prachy za vstupenky do divadla na účet, když vám ho pošlu do PM?

Musím to jít v pondělí nejpozději zaplatit.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:55 21. Oct 2011
by Molly23
Braenn wrote:Fryn, Práček, kluci jste schopní mi poslat prachy za vstupenky do divadla na účet, když vám ho pošlu do PM?

Musím to jít v pondělí nejpozději zaplatit.
Jestli to práče nebude stíhat, tak bych ti v neděli dovezl za něj, ale budu se sním muset ještě domluvit.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:52 23. Oct 2011
by Braenn
V pátek je státní svátek - co by jste řekli na to, zajít popít?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:57 23. Oct 2011
by G-ladiator
Pokud budu v Praze, tak bych rád zašel :) Jsem vás neviděl, ani nepamatuju.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:36 23. Oct 2011
by Derken-
Počítej se mnou Braeeen :) A zahrajeme si zase něco? Prosím :twisted: :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:52 23. Oct 2011
by kokosak
Řekl bych, že jo.