Page 23 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:20 20. Oct 2011
by KaTo
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:28 20. Oct 2011
by DenGrasse
Pokud je v reálu teifling, pak to může fungovat.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:02 20. Oct 2011
by KaTo
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:04 20. Oct 2011
by DenGrasse
Pššššt!!!!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:56 20. Oct 2011
by Derken-
Tichý drow včera vyčkával a s drtivým tahem se pohnul na první vítězné pole!
Super akce, musíme zopakovat. Jen doufám, že na schovku v přírodě dojde až v létě
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:16 20. Oct 2011
by Bahnak
Je fakt že Derken tu citadelu vyhrál fakt dokonale, rozhodně jako pravej a nefalšovanej zákeřnej drow.
Akce se mi líbila, příště by mohla začít i o něco dříve ať se i pracující lid trošku vyspí.
Čtení životopisu, kytka Kristýnce, prostě fajn večer.
A souhlas s Braenn, na pivko razím jen když nemusím do práce, přes to vlak nejede.
Těším se na další akci.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:19 20. Oct 2011
by kokosak
A víš, že můžeš jít opravdu na JEDNO pivo?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:29 20. Oct 2011
by Bahnak
No nevím, sice většina jistých příběhů začíná slovy: "To jsme tak šli na jedno pivko..." ,ale stejný počet příběhů dále uvádí že u jednoho nikdy nezůstalo.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:30 20. Oct 2011
by Fryn
Čajovna byla fajn, ale asi jsem měl přece jen raději z práce dojet rovnou do postele

(nemluvě o tom, že je lepší tyto místa navštěvovat bez pobolívání v krku - zvlášť když se kolem vás točí dýmka se tabákem který je vám po chuti).
P.S. Výraz "Na jedno pivo ..." je v mnohých případech pouze nedosažitelný sen (předsevzetí, omluva činů následujících, slogan pro pobavení známých, předzvěst věcí bolestivých ... etc).
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:50 21. Oct 2011
by Braenn
Fryn, Práček, kluci jste schopní mi poslat prachy za vstupenky do divadla na účet, když vám ho pošlu do PM?
Musím to jít v pondělí nejpozději zaplatit.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:55 21. Oct 2011
by Molly23
Braenn wrote:Fryn, Práček, kluci jste schopní mi poslat prachy za vstupenky do divadla na účet, když vám ho pošlu do PM?
Musím to jít v pondělí nejpozději zaplatit.
Jestli to práče nebude stíhat, tak bych ti v neděli dovezl za něj, ale budu se sním muset ještě domluvit.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:52 23. Oct 2011
by Braenn
V pátek je státní svátek - co by jste řekli na to, zajít popít?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:57 23. Oct 2011
by G-ladiator
Pokud budu v Praze, tak bych rád zašel

Jsem vás neviděl, ani nepamatuju.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:36 23. Oct 2011
by Derken-
Počítej se mnou Braeeen

A zahrajeme si zase něco? Prosím

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:52 23. Oct 2011
by kokosak
Řekl bych, že jo.