Page 23 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:35 07. May 2012
by Miell
A nezjistil jsi něco, co spojuje fakt, že prostě najednou z ničeho nic nejde?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:37 07. May 2012
by Shaman88
Nezákladal jsi novou postavu se stejným jménem? Nebo není tohle postava co má stejné jméno jako nějaká předešlá?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 16:40 07. May 2012
by davidsoft
Pokud dosáhneš počet expů nutný ke zvýšení levelu a nenavštívíš trenéra, můžeš měnit přítelíčka/zvířecího společníka kdykoliv pokusem o zvýšení levelu (stávajícího to odvolá a k vyvolání nového je nutno meditovat či regenerovat v aréně). Pak bys kvůli tomu nepotřeboval DM a mohl si to opravovat sám (pokud to pomáhá). Stačí kvůli tomu jen dočasně oželet jeden level.
Sice ti to zakryje ukazatel expů v okně postavy, ale aktuální počet expů můžeš zjistit před lognutím do hry. Pokud by ti vadil ten speciální level-up portrét, dá se nahradit, a mám dojem, že i toho souvisejícího zvuku by se dalo zbavit.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:30 07. May 2012
by Amber
Poradíte mi prosím někdo, jak přepnout hru do okna?
Zkusila jsem přepsat v nwn.ini příslušné řádky na
FullScreen=0
AllowWindowedMode=1,
nastavila jsem menší rozlišení (z 1024x600 na 800x600 px), vypnula hru a zapnula (co kdyby náhodou, že jo).
Výsledkem bylo jen, že se hra rozplizla po celém monitoru do šířky a do okna (alt+enter) nešla přepnout.
Co dělám špatně?

Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:51 07. May 2012
by Shaman88
Jen pro jistotu se zeptám - měnila jsi rozlišení hry nebo windowsů?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:54 07. May 2012
by Amber
Shaman88 wrote:Jen pro jistotu se zeptám - měnila jsi rozlišení hry nebo windowsů?
Hry.

Nějaká rada by byla?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:55 07. May 2012
by Aulus
Amber wrote:Shaman88 wrote:Jen pro jistotu se zeptám - měnila jsi rozlišení hry nebo windowsů?
Hry.

Nějaká rada by byla?
Větší monitor?

Ty máš 14tku, ne? Nebo menší?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:03 07. May 2012
by xxxMajkyxxx
Amber wrote:Shaman88 wrote:Jen pro jistotu se zeptám - měnila jsi rozlišení hry nebo windowsů?
Hry.

Nějaká rada by byla?
Nastav si stejne rozliseni hry jako windows a pokud mozno vetsi nez 800na600,
EDIT: a fullscreen si prehod zase na 1
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:33 07. May 2012
by Amber
xxxMajkyxxx wrote:Amber wrote:Shaman88 wrote:Jen pro jistotu se zeptám - měnila jsi rozlišení hry nebo windowsů?
Hry.

Nějaká rada by byla?
Nastav si stejne rozliseni hry jako windows a pokud mozno vetsi nez 800na600,
EDIT: a fullscreen si prehod zase na 1
Možná jsem jen ospalá a získala jsem nějakou odolnost vůči pointě, ale jak mi to pomůže hodit hru do okna?
Edit:
@ Aulus: Blázníš?

Ten prcek má tak 10", ne víc.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:43 07. May 2012
by Prasokralik
aby se dalo nwn hrát v okně, musí být původní rozlišení (tedy to fullscreenové) větší než 800*600
to je zkrátka axiom
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:48 07. May 2012
by klobouk
Prasokralik wrote:aby se dalo nwn hrát v okně, musí být původní rozlišení (tedy to fullscreenové) větší než 800*600
to je zkrátka axiom
To nechápu. Já můžu hrát v okně při nwn rozlišení 800x600.
Jinak přepisovat nwn.ini se musí když je hra vyplá. Jinak se riskuje, že ho hra přepíše taky, než se vypne. A ty dva řádky musíš mít v nwn.ini v sekci [Display Options] (to jen pro jistotu).
Edit: a předpokladem je mít ve windows/linux nastaveno vyšší rozlišení, než jaké nastavíš v nwn. (Sorry, já jen pro jistotu. Jeden nikdy neví.)
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:53 07. May 2012
by Amber
Hm... znovu a pomaleji pro nás blbější
Normální nastavení monitoru (jak Windows tak hry ve full screenu) je u mého počítače 1024x600 pixelů. Předpokládala jsem, že hra v okně má mít menší rozlišení, než je plocha celého monitoru, no ni?
@ klobouk: To je sladké, jak moc fandíš mé mozkové kapacitě

Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:54 07. May 2012
by KaTo
800x600 a MILIONx600 nesplňuje podmínku menší plochy. 600 není menší než 600.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:55 07. May 2012
by Amber
Takže mám smůlu?

Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:58 07. May 2012
by Nalkanar
No menší rozliško tam není, takže pokud nezměníš rozliško celého windows, tak zdá se ne *dělá chytrého, když už ví, kde je zádrhel*