Page 23 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 09:48 28. Apr 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Hele teď se mi stala taková zajímavá věc - měla jsem x2 první bitvy, jako vždy, jela jsem prvním tankem, podařil se mi hrdina... a najednou všechny ostatní tanky měly bonus x3!
http://worldoftanks.eu/news/2166-tank-m ... e-victory/
Re: World of Tanks
Posted: 09:59 28. Apr 2012
by Braenn
Tak to se tak dobře přehouplo, 2x s prvním a zbytek už líp

Mě to zarazilo!
Re: World of Tanks
Posted: 00:45 29. Apr 2012
by Molly23
díky slevě jsem se přehoupl na šestou třídu... T 34 85
Re: World of Tanks
Posted: 17:43 30. Apr 2012
by -RoF-
Heh ta explozivní munice (HE) je jako masakr

a ještě s touhle želvou

AMX40
Re: World of Tanks
Posted: 18:07 30. Apr 2012
by zachy
-RoF- wrote:Heh ta explozivní munice (HE) je jako masakr

a ještě s touhle želvou

AMX40
Mno jako explozivní je fajn (navíc tuším zvyšuje šanci vznícení motoru při zasažení), ale musíš je chytit nepřipravený, určitě zezadu nebo zboku. Přední pancíř tím těžko prorazíš.
Re: World of Tanks
Posted: 18:10 30. Apr 2012
by Molly23
koukám masochysta pux se dal na AMX 40

Re: World of Tanks
Posted: 18:14 30. Apr 2012
by -RoF-
zachy wrote:-RoF- wrote:Heh ta explozivní munice (HE) je jako masakr

a ještě s touhle želvou

AMX40
Mno jako explozivní je fajn (navíc tuším zvyšuje šanci vznícení motoru při zasažení), ale musíš je chytit nepřipravený, určitě zezadu nebo zboku. Přední pancíř tím těžko prorazíš.
Tady ty prtavce prorazíš skoro vždy, sice dáš občas zranění třeba za 2hp, ale občas dostane i za 100 a víc
Jinak jo missaku jdu na AMX a hlavně pak na ty komáry rychlé

. Ale ty mrchy rychlé radši v četě.

Re: World of Tanks
Posted: 18:21 30. Apr 2012
by johnny98-G
Molly23 wrote:koukám masochysta pux se dal na AMX 40

nejen on

uuuuuaaaaa je to strašnej střep
Re: World of Tanks
Posted: 18:24 30. Apr 2012
by Absinthorix
Kurňa, já snad podlehnu a zkusím to taky

Re: World of Tanks
Posted: 18:26 30. Apr 2012
by johnny98-G
podlehni

Re: World of Tanks
Posted: 14:16 01. May 2012
by Molly23
Zkoušel jsem s kámošema roty a tyjo... musíme se někdy domluvit
Tak co premiáci? Na vás to stojí, písněte kdy by se vám to šiklo a zkusíme si zahrát chvilku v rotě hezky

Re: World of Tanks
Posted: 14:33 01. May 2012
by Braenn
hele a co je podmínkou založení/vstupu do klanu?
Re: World of Tanks
Posted: 14:50 01. May 2012
by Molly23
To by mě také zajímalo, udělat si prostě Thalie clan a mít ho jen prostě jako... no nálepku

Re: World of Tanks
Posted: 15:11 01. May 2012
by zachy
http://worldoftanks.com/community/clans/new/
někdo založte, rád se připojím,můj účet je zachomar
EDIT: ale asi to nebude zadarmo

Re: World of Tanks
Posted: 16:28 01. May 2012
by -RoF-
Na klan zapomente pokud nemáte tank aspon 8-10 úrovně a pokud nemáte pořádně zkušenosti a nevíte co a jak

. Jinač dostanete na prdel a hned vás to rozladí
