Page 23 of 28

Re: World of Planes

Posted: 07:21 08. Oct 2013
by Diemo
Najdi i ostatni narody :). Ja se to bojim hledat :-D. Moje ochrana pocitace ty rusky stranky nedava :D

Re: World of Planes

Posted: 08:12 08. Oct 2013
by Molly23
Tak se mi podařilo dohledat ještě amíky... nemůžu si pomoct, ale nějak mě nezaujal :D. To ruskej a německej jsou takoví zajímavější.

http://i1124.photobucket.com/albums/l56 ... 66571E.jpg

Re: World of Planes

Posted: 09:46 08. Oct 2013
by Puxina
Tak je to dost podobné WoTku, ale zajimavé :)
Tak ještě britské tanky.

Možná dají i japončíky? Ty budou přidávat i do WoTka.

Re: World of Planes

Posted: 09:49 08. Oct 2013
by Molly23
Jo, britové a japonci se tam asi časem objeví, uvidíme. Letadla od nich tam už jsou. Jen at to hlavně už nahodí.

Re: World of Planes

Posted: 10:05 08. Oct 2013
by Molly23
CHCI CHCI CHCI!!!!! Tohle je masakr!!!

http://www.youtube.com/watch?v=gXk6DmlgwdM

Re: World of Planes

Posted: 10:14 08. Oct 2013
by Barbar321
Molly23 wrote:CHCI CHCI CHCI!!!!! Tohle je masakr!!!

http://www.youtube.com/watch?v=gXk6DmlgwdM
To se nedivím. Na tvém místě bych to chtěl taky :lol: :lol: :lol:

Re: World of Planes

Posted: 10:29 08. Oct 2013
by radekdnb
hodně vostrééé!!! :D :D to by se mi taky líbilo :)

Re: World of Planes

Posted: 10:30 08. Oct 2013
by Molly23

Re: World of Planes

Posted: 10:38 08. Oct 2013
by Barbar321
To mi zas nepřijde tolik. Očekával bych to pomalu i o dost dražší. Holt se o prázdninách na brigádě budeš muset ohánět o něco s větší vervou :D

Re: World of Planes

Posted: 10:42 08. Oct 2013
by radekdnb
víš co hlavně to využiješ podle mě furt :)

Re: World of Planes

Posted: 12:56 08. Oct 2013
by Molly23
Jako na realistické bitvy tohle musí bejt brutální pomocník! A tyjo zajímalo by mě jestli nějak zpracují interiéry tanků, v tanku by to totiž byl taky brutální zážitek s Oculusem. A vemte si, že ta věc se dokáže poprat i s Half-life 2, Doom 3 a určitě ještě s dalšími staršími tituly. Takovej Doom 3 bude mít podle mě o dost hutnější atmosféru.

Re: World of Planes

Posted: 13:11 08. Oct 2013
by Puxina
Osobně si myslím, že v tanku by ti bylo k prdu.....páč ty průhledy těma průzorama. :twisted: Ikdyž velitel to má asi lepší no. :roll:

Re: World of Planes

Posted: 13:20 08. Oct 2013
by Diemo
k tomu americkymu stromu, nejak tam nevidim zadny tecka, T-34, T-28?

Re: World of Planes

Posted: 13:43 08. Oct 2013
by Puxina
Diemo wrote:k tomu americkymu stromu, nejak tam nevidim zadny tecka, T-34, T-28?
Já nejsem nějak moc expert, ale myslím, že T29, T30, T32, T34 byly jen prototypy, které sice vyrobené byly, ale do války nezasáhly. A jestli byly někde nasazené, tak to netuším.

Ikdyž taková M6 tam mohla být. Ale tak beztak to jsou předběžné seznamy tanků a ten warthunder je stále v betě ne?

Re: World of Planes

Posted: 13:48 08. Oct 2013
by Fryn
radekdnb wrote:... Myslim si, že nějakej WoT zmizne z povrchu :D.....už se těšim až to konečně bude i tady!! :)
Tak o tom docela pochybuju, už vzhledem k tomu jak moc velkou hráčskou základnu WoT má.
Úspěch Warthunderu oproti World of Warplanes je (kromě o něco realističnějšího přístupu) dán taky tím, jak dlouho a intenzivně se na těchto produktech pracovalo. Pro Wargaming měl prioritu WoT, což je na výsledku poznat velmi výrazně a podle mě se spousta věcí díky konkurenci uspěchala (aneb jak World of Warplanes komentoval jeden můj kamarád - nebaví ho lítat v oleji).

Osobně mě nijak zvlášť ve Warthunderu za pozemní techniku hrát neláká (vyzkoušet, to ano). Pokud se zachová určitý stupeň "realičnosti", tak to pro vzdušné síly bude převážně velmi snadná kořist na které si lehce nabere další expíky. V souboji flak vs letadlo (když se nejedná o něco prehistorického), si vždy vsadím na letadlo. Ostatní pozemní technika si bude opravdu zoufat a být závislý na podpoře dalších letadel, povede spíš k tomu, že tito hráči přesedlají k hraní leteckých sil.
Jestli tvůrci Warthunderu nemají pro hráče pozemních sil nachystané nějaké vhodné kompenzace, tak to bude podle mě ve větší míře jen pro pár zažraných nadšenců.