Page 23 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 07:40 11. Jul 2013
by Theogil I
Bruciacullo wrote:je mi líto fak to enstihám takže odstupuji,
To je škoda Gali, těšil jsem se jak mi s HETZEREM pocucháš MATLATILDU.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:18 11. Jul 2013
by -darkvision-
DarkvisionTh vs Fryn
2 : 0
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:33 11. Jul 2013
by de Aers
Dohodnu se tu s někým kdo mi chybí na zítra, na konkrétní hodinu ?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:42 11. Jul 2013
by -darkvision-
Zítra jedině dopoledne a ani to slíbit nemohu, pak padá v úvahu až neděle večer. Cca osmá hodina.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:02 11. Jul 2013
by de Aers
O víkendu nevim.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:51 17. Jul 2013
by Fryn
Shaman na vlastní žádost odstupuje z turnaje.
Byl bych rád, aby do příště do turnaje vstupovali hráči, kteří mají opravdu zájem odehrát všechny své zápasy. Celkově to degraduje úroveň turnaje a zahazuje to úsilí těch, se kterými už vaše zápasy proběhli (nemluvě o tom, že se mi nechce zpětně dohledávat komu mám pak odmazávat body).
Požádal bych také ostatní, kterým ještě chybí jejich zápasy, aby si je v nejbližší době dohráli.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:39 17. Jul 2013
by -RoF-
Puxina x Darkvision 2:0 - vítězství puxina
Asi bych měl mít tedy všechny zápasy Shaman a Galli mi chyběli, ale ti odstoupili.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:35 17. Jul 2013
by Molly23
Mě ted chyběj Kucik a vracas, tak dejte vědět kdy by jste mohli. S Kucikem to možná ani nemá cenu hrát, to vím dopředu jak dopadne

.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 00:14 18. Jul 2013
by Bahnak
Jen se připomínám, že až bude turnaj tieru 5 tak se hlásím, jen mi to musíte dát vědět nějak jinak než sem, protože to zde fakt moc nečtu.
Těšte se na mé KV-1 (vrhač popelnic)
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:13 18. Jul 2013
by -darkvision-
Pokad nezapomenu Bahnáčku, dám ti vedet.
Jinak mě chybí taky vracas a Aers ? Zítra (pá), bych tu mohl být večer, pak jedině až v neděli. Pokad budete mít čas, písnete pm s večerní hodinou, ať se sejdem.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:25 18. Jul 2013
by Theogil I
Vracas je myslím ještě na dovolené ...
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:27 21. Jul 2013
by de Aers
Rashant - Darkvision 2:1
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 06:01 25. Jul 2013
by -RoF-
Tak co, kolik zbývá zápasů?

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 06:26 25. Jul 2013
by Diemo
zdarec, misaku odchyt si me na letadlech a lognu na tanky

Dneska od 21:00 tam budu, jestli se to nekomu hodi.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 08:23 25. Jul 2013
by Molly23
Já ještě musím stáhnout ten patch

, ale pokusím se dorazit. Jaká letadla jinak lítáš? Abych věděl zda je pravděpodobné že tě potkám

.