Page 23 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:49 03. Jun 2008
by Darien
Děkuji Artovi a všem zúčastněným dnešní velmi milé a zábavné RP hry... :)))

Re: Poděkování

Posted: 00:52 03. Jun 2008
by Pivo
Darien wrote:Děkuji Artovi a všem zúčastněným dnešní velmi milé a zábavné RP hry... :)))
Já také děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 15:42 08. Jun 2008
by kaz
Ja musim podekovat (teda nemusim, ale dekuji :) Matlafouskovi za dnesni peknou zapletku. Diky (k dekovani se pridava i elf)

Re: Poděkování

Posted: 23:01 08. Jun 2008
by Darien
Chci dnes ještě naposled poděkovat Artovi za to, že vytrval a vyznal lásku té ušmudlané dívce z lesů. Chvíli poté byli přepadeni drowi a ona zemřela, protože nemohla jen tak stát a dívat se, jak ho mučí.... měli jsme odjet do Alwarielu ještě tuto noc má lásko... tušila jsem, že se naše štěstí bude krátké...netušila jsem ale, že to budeš ty, kdo mne uvidí umírat....

Děkuji svému bratříčkovi Esariolovi za to nehynoucí pochopení pro oba. Už se spolu do Alwarielu nepodíváme.

A děkuji Menhiri za ty první roky v Dorenském lese, za společné objevování nekonečných lesních zákoutí.

Re: Poděkování

Posted: 23:08 08. Jun 2008
by Marvin
Tymto dakujem Zorzovi za paradnu hru dnes v pralese, taktiez dakujem
Neithanovi, Kirimu a Jakoubkovi (snad sa to tak pise) za celkovo fajnovu a dlhu hru. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:14 08. Jun 2008
by Neithan1
Zorz ! Zorz ! Zorz ! *skanduje*

Re: Poděkování

Posted: 23:22 08. Jun 2008
by Jachym
Děkuji Karieně za přátelství uprostřed Dorenských lesů, bohužel tento svět není pro plyšáky . Ještě jednou děkuji za hezké chvíle.

Re: Poděkování

Posted: 23:35 08. Jun 2008
by Kiri
Joooooo dnesek byl bomba, dooost zazitku, krapet toho alkoholu noo a klasicka seslost v krcme po akci...ktomu bych este primotal diky pro jednoho chudaka, kterej mi potkal po ceste z cisteni kanalu od srac** a este sem mu prilozil, vyborna reakce a chut konfliktu s vybornym koncem. Diky vsem dneska to stalo za to :D

Re: Poděkování

Posted: 23:44 08. Jun 2008
by Skipp
Nuž aká škoda Karieny veru. Chcem teda aj ja pridať ďakovný príspevok, za ,síce nie časté ale záživné, zážitky ktoré sme spolu zažili. Dobre sme si porozumeli pri pár stretnutiach, škoda, zatial bola na prvom mieste spomedzi postáv s ktorými som sa stretol, s ktorou sa dobre teamovalo a vobec.
Tak dík.
PS: Teším sa na reinkarnovanú Karienu :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:32 09. Jun 2008
by Darien
Skipp wrote:Nuž aká škoda Karieny veru. Chcem teda aj ja pridať ďakovný príspevok, za ,síce nie časté ale záživné, zážitky ktoré sme spolu zažili. Dobre sme si porozumeli pri pár stretnutiach, škoda, zatial bola na prvom mieste spomedzi postáv s ktorými som sa stretol, s ktorou sa dobre teamovalo a vobec.
Tak dík.
PS: Teším sa na reinkarnovanú Karienu :wink:

Jej, na tebe jsem zapomněla... škoda, že ti nemohu předat svou svítící druidskou hůl, zůstane se mnou pochována ve studené zemi kdesi na okrajích dorenských hvozdů.... drž naše tradice, mladý druide a neboj se proměn :)

Re: Poděkování

Posted: 00:39 09. Jun 2008
by Skipp
Darien wrote:

Jej, na tebe jsem zapomněla... škoda, že ti nemohu předat svou svítící druidskou hůl, zůstane se mnou pochována ve studené zemi kdesi na okrajích dorenských hvozdů.... drž naše tradice, mladý druide a neboj se proměn :)
Neboj sa,už nebojím, pojde to jak po masle, slubujem:)Navyše už som si spriatelil nejaké to medvedie stádičko,tak raz dáme dokopy všetky drápy a spoločne vyrazíme na večeru,keď už tolko pobehujú ti drowowia ,druegari a iné zajace :D

Re: Poděkování

Posted: 11:11 09. Jun 2008
by Pivo
Darien wrote:Chci dnes ještě naposled poděkovat Artovi za to, že vytrval a vyznal lásku té ušmudlané dívce z lesů. Chvíli poté byli přepadeni drowi a ona zemřela, protože nemohla jen tak stát a dívat se, jak ho mučí.... měli jsme odjet do Alwarielu ještě tuto noc má lásko... tušila jsem, že se naše štěstí bude krátké...netušila jsem ale, že to budeš ty, kdo mne uvidí umírat....

Já děkuji.Arto je hluboce zdrcen.

Re: Poděkování

Posted: 15:27 09. Jun 2008
by LDamian
Rejtymu a DM tymu za posledni oznameni udalosti o tom, co se kde deje. Zacinam mit pocit skutecneho ohrozeni, ktere se pomalu stupnuje. :)

Re: Poděkování

Posted: 15:37 09. Jun 2008
by DenGrasse
LDamian wrote:Rejtymu a DM tymu za posledni oznameni udalosti o tom, co se kde deje. Zacinam mit pocit skutecneho ohrozeni, ktere se pomalu stupnuje. :)
Jj, připojuji se. To je hned jiná atmosféra!!!

Re: Poděkování

Posted: 16:15 09. Jun 2008
by Krata
Jo je to super, ale co my? taky si něco zasloužíme krom karavany ne? :)