Page 221 of 329
Re: Vtípky
Posted: 19:45 10. Oct 2012
by Thuereg
xxxMajkyxxx wrote:Silnice pod Vysehradem
[img] *obrázek*
Tyhle obrysy tam nějakou tu dobu zpátky opravdu byli.. taky sem se tam docela nasmál...

Re: Vtípky
Posted: 19:53 10. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Thuereg wrote:Tyhle obrysy tam nějakou tu dobu zpátky opravdu byli.. taky sem se tam docela nasmál...

Jj, taky si to pamatuju, jen mne to tenkrat nenapadlo odfotit

Re: Vtípky
Posted: 23:57 10. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 00:54 11. Oct 2012
by Molly23
A huge C-5 cargo plane was sitting near where a small plane was waiting to take off. The private pilot got a little nervous because the military plane was closer than normal, and asked the tower to find out the intentions of the C-5. Before the tower could reply, a voice came over the radio as the C-5′s nose cargo doors opened, saying, “I’m going to eat you.”

Re: Vtípky
Posted: 14:31 11. Oct 2012
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 14:34 11. Oct 2012
by Prasokralik
Dobře oni, to si pěkně nahrabou

jen lituji majitele televizních přijimačů co se na hokej těšili

Re: Vtípky
Posted: 07:12 12. Oct 2012
by -RoF-
Přijde Pepíček za maminkou a povídá:
- "Mami já chci psa"
Maminka na to:
- "Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý... nic nebude"
Pepíček zase:
- "Já chci psa"
Maminka:
- "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne"
Pepíček:
- "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka"
Maminka chvilku přemýšlí:
- "Hraničí to s incestem, ale co pro jednou se nic nestane... Tak co mám dělat?"
Pepíček:
- "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko,lehni si do postele a čekej"
Tak maminka vše udělá, leží a čeká.
V tom se rozrazí dveře do ložnice a v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá:
- "Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!"
------------------------------------------------------------------------
Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny.
Všechny tři mají svatbu krátce po sobě.
Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly.
První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů.
Bylo na něm napsáno jen NESCAFÉ.
... Matka nejdřív nechápala, ale pak běžela do kuchyně,
Vza
la¨NESCAFÉ a četla:
DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY.
Trochu se začervenala, ale byla spokojená.
Přišel druhý pohled z Miami.
Opět krátká zpráva: BENSON and HADGES.
Matka šla rovnou do obýváku, kde vzala manželovi cigára a čte:
EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE.
Opět se začervenala, a byla spokojená.
Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery.
Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS.
Matka běžela najít prospekt letecké společnosti a čte: TŘIKRÁT
DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI!
------------------------------------------------------------------------
Knize Schwarzenberg prisel po smrti k nebeske brane a smal se a smal.
Svaty Petr to chvili sledoval a pak se zeptal: "Proc se smejete?"
"Vis, svaty Petre, dole je zasedani vlady a oni si mysli, ze jsem zase usnul."
------------------------------------------------------------------------
Re: Vtípky
Posted: 21:30 12. Oct 2012
by Nalkanar
Jak cvičí dexařky nejsem si jist, zda to pustí někoho bez acc na YT s 18+ věkem
Re: Vtípky
Posted: 21:49 12. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Jak cvičí dexařky nejsem si jist, zda to pustí někoho bez acc na YT s 18+ věkem
A co je na tom jako vtipnyho? To jak jsem se u toho poslintal?

Re: Vtípky
Posted: 23:37 12. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 19:24 13. Oct 2012
by XŠevyX
Re: Vtípky
Posted: 13:50 14. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 19:12 14. Oct 2012
by XŠevyX
Re: Vtípky
Posted: 21:08 14. Oct 2012
by Molly23
Jen tak pro zajímavost vám ukáži jakého hrobníka máme u nás na chalupě. Takového hrobníka asi nikde nenajdete. On totiž stále žije ve 30. letech, obléká se tak, bydlí tak... u něj jako by se zastavil čas. Dokonce se dostal i do Show Jana Krause.
http://www.youtube.com/watch?v=uP3wJnfRmag
Re: Vtípky
Posted: 21:38 14. Oct 2012
by Zindo
Molly23 wrote:Jen tak pro zajímavost vám ukáži jakého hrobníka máme u nás na chalupě. Takového hrobníka asi nikde nenajdete. On totiž stále žije ve 30. letech, obléká se tak, bydlí tak... u něj jako by se zastavil čas. Dokonce se dostal i do Show Jana Krause.
http://www.youtube.com/watch?v=uP3wJnfRmag
Dokonalej!