Page 221 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:16 19. Oct 2012
by Amber
Díky za dnešní a včerejší hru všem
Za (sice nesnědenou, ale stále) večeři, za hru "
ulov si svoji Lar" (

), za skoro-výpravu-na-draka a za Vilminy bojové hlášky, které by si zasloužily zvěčnit (hmmm).
Edit: A ještě trollící objednávka piva (
hej... dej mi pivo *jeb hospodského po tlamě*)

!
Re: Poděkování
Posted: 00:32 19. Oct 2012
by Absinthorix
Za opilou Vilmou na kraj světa a ještě dál...
Re: Poděkování
Posted: 00:33 19. Oct 2012
by innfra
Děkuji všem za dnešní hru. Vilma řádila jak černá ruka i Jarri. Sice jsem se dozvěděl smutnou novinu, ale život jde dál.
*pronese přípitek na všechny padlé přátele*
PS: doufám, že Tom nebude mít doma malér, přijít takhle pozdě z kalby za manželkou s děckem není zrovna nejzdravější

Re: Poděkování
Posted: 00:42 19. Oct 2012
by Molly23
zlitá Vil udivovala i mě... dokonce jsem byl chvíli přesvědčen, že jsem vytvořil power build

.... a to stačilo vypít jedinýho panáka Paličovi pomsty. Ještě že v podtemnu tyhle lektvary nemaj

Re: Poděkování
Posted: 15:05 19. Oct 2012
by Aulus
Díky všem, kdo se mnou v poslední době hráli. Dobře jsem se bavil a doufám, že vy taky.
A taky bych rád poděkoval kucikovi za resuscitaci hlavní Thalijské stránky. Konečně to vypadá, že ještě fungujeme.

Re: Poděkování
Posted: 19:55 20. Oct 2012
by zachy
Díky DM Aulusovi za fajn hru

Re: Poděkování
Posted: 00:05 22. Oct 2012
by J.F.Payne
Díky všem za skvělé isilské slavnosti. Bavil jsem se královsky úplně celou dobu.
Re: Poděkování
Posted: 00:15 22. Oct 2012
by Aillen
J.F.Payne wrote:Díky všem za skvělé isilské slavnosti. Bavil jsem se královsky úplně celou dobu.
Připojuji se k poděkování, slavnost se vydařila, turnaj i závěrečné posezení v hospůdce.
Re: Poděkování
Posted: 00:26 22. Oct 2012
by Prasokralik
vyjímečně díky všem (až na vilmu)
Re: Poděkování
Posted: 00:35 22. Oct 2012
by Absinthorix
Re: Poděkování
Posted: 00:40 22. Oct 2012
by Amber
Díky za krásnou akci všem zúčastněným, ať už pořadatelům, divákům, bojovníkům mečem nebo veršem...
A zvlášť FroziKkovi, který statečně počkal i na přídavek, děkuju.
Edit: A že to nikdo neřekl na plnou pusu - Nalku, dobrá práce!

Re: Poděkování
Posted: 00:50 22. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Take diky vsem, bez vyjimky.

Re: Poděkování
Posted: 00:54 22. Oct 2012
by Caehan
Díky za hru všem! Básně byly povedené, souboje patřičně napínavé, i historie Isilu nebyla bez zajímavosti! Vše jak má být!
Re: Poděkování
Posted: 05:59 22. Oct 2012
by -RoF-
Též díkas za vydařenou akci
Amber wrote:Edit: A že to nikdo neřekl na plnou pusu - Nalku, dobrá práce!

Z mého pohledu bohužel jen částečně

Re: Poděkování
Posted: 08:28 22. Oct 2012
by Nalkanar
Díky zúčastněným, že dorazili. Omlouvám se, že jsem na akci nebyl až do konce, ale neměl jsem na to už nervy po celém víkendu.
Z mé strany - RoFe, polib mi ...