Page 222 of 331
Re: Poděkování
Posted: 12:26 22. Oct 2012
by Barbar321
Děkuji Aulovi za navrácení skorovyrobeného prstenu o který jsem vinou pádu serveru přišel

Re: Poděkování
Posted: 00:42 23. Oct 2012
by Pajule
Velký dík Aulovi a Rodalovi

dneska to bylo..vyčerpávající

Re: Poděkování
Posted: 01:37 23. Oct 2012
by innfra
Dodatečně děkuji za hru všem, co teď potkávám, zvláště panu Potávkovi, že nás vytáhl na slavnosti, jinak by jsme na ně zapomněli.
Také děkuji za Isil a přiznám se, že jsem vůbec nestíhal číst tu hromadu textů a v hospodě jsem se kolikrát úplně ztrácel v jednotlivých částech básní.

Takže mi kolikrát dalo zabrat i dočtení textu ke konci básně a zjištění, že tleskám když už tam skoro nastupuje další básník
Další poděkování je pájky a rodalovi, že se ujmuli bojechtivého pomatence tagara

Dále celému škopku, kde trávím nějak podezřele hodně času

Taktéž WB za změny některých lokací, nebo to dělal ještě tehdá cairon netuším. Ale je to fajn stále objevovat nové věci i po tolika letech.
A další zásluhu na to mají naši aktivní DM.
Málem bych zapomněl na Kučíka, pána skriptů, bez kterých by to nešlo
A největší poděkování si zaslouží to jedno zlobidlo, co mě ukecalo se sem vrátit a vymyslela k tomu skvělou zápletku, která mi hází klacky pod nohy jak jen to jde
Děkuji ti Kathermaro.
Re: Poděkování
Posted: 21:51 23. Oct 2012
by Kathermara
innfra wrote:A největší poděkování si zaslouží to jedno zlobidlo, co mě ukecalo se sem vrátit a vymyslela k tomu skvělou zápletku, která mi hází klacky pod nohy jak jen to jde
Děkuji ti Kathermaro.
A já děkuju tobě, že to všechno se mnou snášíš a stěžuješ si jen v rámci mezí

A když už jsem v tom, tak také děkuji těm aktivním, snaživým rp hráčům, jak ze Škopku (včera to stálo za to

) tak i na slavnostech a tak co potkávám, přímo jmenovat nebudu. Začínám si skoro myslet, že vrátit se nebyla chyba a ještě má smysl tady hrát. No a také uznávám, že mě udivuje nenadálá aktivita DM, jakou nepamatuju

Tak za to jsem taky ráda.
Re: Poděkování
Posted: 19:15 25. Oct 2012
by XŠevyX
Velké DÍK Majkymu za jeho pomoc a trpělivost!

Re: Poděkování
Posted: 00:06 26. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
XŠevyX wrote:Velké DÍK Majkymu za jeho pomoc a trpělivost!

Velké DÍK, že jsi to nakonec rozběhal

Re: Poděkování
Posted: 09:19 26. Oct 2012
by Theogil I
Poděkování Karolíně za to, že mi včera ukázala lokace, které jsem za ta léta na Thalii ještě neviděl a za hezké herní odpoledne.

Re: Poděkování
Posted: 13:07 26. Oct 2012
by predyk
Děkuju hráčce Forlorness za super polední hru

Re: Poděkování
Posted: 21:43 26. Oct 2012
by XŠevyX
Dík Aulovi za rychlou výměnu

Re: Poděkování
Posted: 00:44 27. Oct 2012
by Amber
Díky všem, s nimiž jsem si dneska mohla zahrát, za skvělou zábavu.
A nejen na IC rovině, i ty OOC glosy stály za to.

Re: Poděkování
Posted: 01:05 27. Oct 2012
by Pajule
Velký dík kloboukovi a calthovi!! Bylo to suprrr a ještě větší dík Aulovi! Hlavně klobouk dole, že si to stíhal a zvlád!

Re: Poděkování
Posted: 01:12 27. Oct 2012
by klobouk
Klobouk dole? To sedí. Krásné to bylo! Možná, že se mi to tak jen zdá, ale podle mě dneska nebýt souhry náhod, tak mám po postavě. Ale kdyby končila takovým questem, tak ať! I když by přišla o tu nejhezčí část.
Velké díky výše zmíněným! Jste navždy zvěčněni v nezapomenutelném příběhu.
Re: Poděkování
Posted: 02:00 27. Oct 2012
by Caehan
Také se přidám k poděkování spoluhráčům a DM, byla to dobrá hra! Sice mi přišlo, že jsem se asi trochu motal, byl děsná přítěž (odehrávání s více hráči musí být vážne radost, i tak to šlo hladce) a tak tak stihnul kousek filmu a závěrečné titulky, ale bavil jsem se.

Re: Poděkování
Posted: 00:42 31. Oct 2012
by klobouk
Sranda to byla. Tak, jako dnes na jednu nepřítomnou slečnu, jsem si ve hře už dlouho nezanadával.

Re: Poděkování
Posted: 00:47 02. Nov 2012
by Amber
Ráda bych poděkovala za hru za posledních pár dní; především Derkenovi a Mollymu, ale i ostatním, kteří se zapojili (a to nejen členům záchranné výpravy, ale i klukům z Podtemna).

Byla to hodně vyčerpávající hra a myslím, že se v nejbližší době nepodívám na žádný psychologický thriller, ale rozhodně jí nelituju!