Page 223 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:44 16. Oct 2012
by Xullfryn
Chudák kočka, dopadla jak posledně muj bratr.
Re: Vtípky
Posted: 07:57 17. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Molly23 wrote:"prdici letadlo"

Re: Vtípky
Posted: 08:34 17. Oct 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 10:25 17. Oct 2012
by Molly23
Pro zajímavost, tady je originální video
http://www.youtube.com/watch?v=ju1FiSt0TOY
A aby toho nebylo málo, tohle je zase takový protiklad k předchozímu videu
http://www.youtube.com/watch?v=lHjMMO3H ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 10:29 17. Oct 2012
by Molly23
A tohle mě taky rozsekalo

Prostě Ozzy...
http://9gag.com/gag/5619272
Re: Vtípky
Posted: 23:52 17. Oct 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 00:37 18. Oct 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 11:50 18. Oct 2012
by -RoF-
Nymfomanka ve velké krizi jde po ulici. Má obrovskou chuť na sex. Klepe na nějaké dveře, ale nikdo neotevře a nikde nikoho nepotká. Potom uvidí kostel a vejde do něj. Není tam nikdo krom kněze.
"Co si přeješ, dcero?" ptá se farář.
"Tebe, vem si mě!"
"Prosím?" ptá se otec.
"Chci to a už to nevydržím!!!"
"Ale dcero, jsi v domě božím!!"
"To je mi jedno", a lehne si na oltář. Má nádherné tělo a kněz neví, co dělat, už to nemůže vydržet, poleje ho horko, pokřižuje se a ptá se Ježíše:
"Pane, co mám dělat?"
A Ježíš odpoví: "Sundej mě z kříže, ty debile, sundej mě z kříže!!!"
Re: Vtípky
Posted: 12:03 18. Oct 2012
by Nalkanar
Dobrej RoFe...

Re: Vtípky
Posted: 14:21 18. Oct 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 21:00 18. Oct 2012
by XŠevyX
Dostal mě tenhle obrázek na Facebooku, teda konkrétně jeden komen týpka co asi po 12 tisících komentářích typu "Gangnam style" napsal: "Tak tolko kokotov pohromadě som dlho neviďel"
Re: Vtípky
Posted: 08:13 22. Oct 2012
by -RoF-
Přijde malá smrtečka s malou kosičkou k pánovi:
- Pane, já si jdu pro vašeho křečka.
- Hele, malá, nezlob a běž pryč!
Za chvíli přijde malá smrtečka s malou kosičkou a vede s sebou velkou smrtku s velkou kosou. Ukazuje plačtivě na pána:
- To je on, mami!
Re: Vtípky
Posted: 13:03 22. Oct 2012
by -RoF-
Baví se dva dělníci na stavbě: „Ty, vidíš tu mouchu na konci lešení?“ -
„Jakou mouchu?“ – „Chlapi, končíme, je špatná viditelnost!“
Re: Vtípky
Posted: 17:16 22. Oct 2012
by Prasokralik
Letí chlapík v balónu a najednou si uvědomí že se ztratil. Tak trochu ubere oheň a sense se asi 10 metrů nad zem. V tom vidí procházejícího ajťáka a tak se hned zeptá:
"Prosímvás, nevíte kde to jsem?"
"Ale jistě. V horkovzdušném balónu, asi deset metrů nad zemí."
Chlapík v baónu se zašklebí a hned se znovu optá:
"Vy jste IT podpora, že ano?"
"Ano to jsem, jak to víte?"
"Inu, vaše odpověď byla technicky naprosto správná, ale všem naprsoto k ničemu!" prskne na ajťáka.
"A vy budete asi obchoďák, že?" odpoví na to s klidem ten od IT
"Ano, jak to víte vy?"
"Inu, jste v tom samém průseru, do kterého jste se dostal sám, jen teď, když jste se zeptal mě, je to najednou má vina!"
Re: Vtípky
Posted: 23:34 23. Oct 2012
by Molly23
Pták Fénix!
