Page 223 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:30 02. Nov 2012
by Derken-
Také bych chtěl poděkovat Amber za posledních několik dní, co si prožila v podtemnu a pak hráčům, kteří byli zapojení do předání, že nakonec přistoupili na podmínky a nemuselo to dopadnout hlavou dolu

Re: Poděkování
Posted: 18:24 03. Nov 2012
by XŠevyX
Dík za hru Kathemaře, infrrymu a goranovi, bavil jsem se u toho

Re: Poděkování
Posted: 19:38 03. Nov 2012
by innfra
Hehe, taky děkuji za hru

Takhle se mnou vytřít podlahu... ty ty ty

Ale zasloužil si to

Re: Poděkování
Posted: 19:54 03. Nov 2012
by Kathermara
Kluci, vy jste mě předběhli!

Dnešek stál fakt za to, nejen rp ale i ty komentáře mimo. Situace co tu zažívám poslední dobou fakt nemají chybu
Tak teda taky ještě děkuju Goranovi, Seartovi a bráškovi, jste zabijácká banda
Jo a málem bych zapomněla na Ariu, opilého kaziče pokecu

Re: Poděkování
Posted: 23:30 03. Nov 2012
by Kathermara
Ještě jedno poděkování pro Riena a Searta, brečela jsem u té obrazovky smíchy

Re: Poděkování
Posted: 23:50 03. Nov 2012
by innfra
Také děkuji všem zúčastněným, bylo to úžasné. Moc jsem se bavil.

Re: Poděkování
Posted: 00:31 04. Nov 2012
by XŠevyX
Taky ještě jedno dík... Fin toho bráchu hraje skvěle. A Rien svého divocha taky.

Re: Poděkování
Posted: 02:21 04. Nov 2012
by Molly23
Rád bych dodatečně poděkoval Derkenovi, že se to vyřešilo bez problému a že respektoval to, že mi ta hra nebyla zrovna po chuti.
A hráči podtemna, nebojte se s námi hrát. Možná to vypadá, že jsme svině, ale i my si s vámi chceme zahrát a ukázat vám jak to umíme. Tak snad příště...
Re: Poděkování
Posted: 02:33 04. Nov 2012
by Caehan
Díky Majkymu, prasokralikovi, Amberianovi, innfr...ovi? No, prostě těm, se kterými jsem se octnul na výpravě, v hostinci nebo jinde. Byla to zábava.
Re: Poděkování
Posted: 02:38 04. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Caehan wrote:Díky Majkymu, prasokralikovi, Amberianovi, innfr...ovi? No, prostě těm, se kterými jsem se octnul na výpravě, v hostinci nebo jinde. Byla to zábava.
Pridam se k podekovani vsem zminenym osobam + Caehan

Re: Poděkování
Posted: 02:18 06. Nov 2012
by innfra
Děkuji, za pěknou hru u racka.
Omlouvám se za honícího psa. Někdy to v té roli Přeháním.

Re: Poděkování
Posted: 02:46 06. Nov 2012
by Caehan
Díky za dnešní hru Majkovi, snad nebyla postava moc na zabití, s tím, že je na zabití hráč, už tak nějak počítám, to už je zvyk.

Re: Poděkování
Posted: 09:17 06. Nov 2012
by Radim
Molly23 wrote:Rád bych dodatečně poděkoval Derkenovi, že se to vyřešilo bez problému a že respektoval to, že mi ta hra nebyla zrovna po chuti.
A hráči podtemna, nebojte se s námi hrát. Možná to vypadá, že jsme svině, ale i my si s vámi chceme zahrát a ukázat vám jak to umíme. Tak snad příště...
Mě to bavilo,na doručování zpráv přece nepošlu někoho kdo je pro klan důležitý.Přišlo mi to jako cigánská férovka,jeden co držkuje (neber osobně) a za rohem zaparkovaná posila.Navíc ten fail Nalkanara

Re: Poděkování
Posted: 12:02 06. Nov 2012
by Barbar321
Radim wrote:Molly23 wrote:Rád bych dodatečně poděkoval Derkenovi, že se to vyřešilo bez problému a že respektoval to, že mi ta hra nebyla zrovna po chuti.
A hráči podtemna, nebojte se s námi hrát. Možná to vypadá, že jsme svině, ale i my si s vámi chceme zahrát a ukázat vám jak to umíme. Tak snad příště...
Mě to bavilo,na doručování zpráv přece nepošlu někoho kdo je pro klan důležitý.Přišlo mi to jako cigánská férovka,jeden co držkuje (neber osobně) a za rohem zaparkovaná posila.Navíc ten fail Nalkanara

Však to bylo fajn, ne? Vždyť to znáš.
"Kolik je ti?"
"16"
"Fajn, nás taky"

Re: Poděkování
Posted: 22:03 07. Nov 2012
by predyk
Děkuji Aulovi a jednomu nejmenovanému hráči za odpolední/večerní hru, super !
