Page 224 of 329
Re: Vtípky
Posted: 23:38 23. Oct 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Pták Fénix!

O tom se po nocích zdává Vil ?

Re: Vtípky
Posted: 13:55 24. Oct 2012
by -RoF-
Čtu si zajimavosti z filmu Vetřelci a tohle mě pobavilo.....
Carrie Hennové, představitelka Newt, se vyžívala v klouzání ve větrací šachtě. Ve scéně, kdy její postava klouže dolů a ztrácí se zbytku přeživších, kazila tento záběr, aby se mohla ještě jednou svézt. James Cameron ji slíbil, že když ho natočí bezchybně, bude si tam moci hrát do omrzení, s čímž nadšeně souhlasila.
Re: Vtípky
Posted: 18:10 24. Oct 2012
by Absinthorix
Staré ale dobré

Re: Vtípky
Posted: 21:36 24. Oct 2012
by XŠevyX
Pročítám si různé fóra a recenze o hře Dishonored a u jedné recenze narazím na tučně napsaný text hned na začátku:
Redakce Zingu varuje: Počet vašich spermií tahle hra nejspíš neovlivní, avšak drasticky snižuje pravděpodobnost, že byste je v dohledné době pustili na čundr.
Re: Vtípky
Posted: 23:26 24. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 02:51 25. Oct 2012
by Xullfryn
Nojo.. Zálesák, to je nejlepší film

Re: Vtípky
Posted: 15:52 25. Oct 2012
by -RoF-

Beruška

Re: Vtípky
Posted: 16:42 25. Oct 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 19:46 25. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 19:02 26. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Sice fotomontaz, ale v prvni chvili pobavilo
Re: Vtípky
Posted: 21:47 26. Oct 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 21:37 27. Oct 2012
by Aulus
Komik David Armand z VB je známý svými pantomimickými výstupy na populární hudbu. Zatím mě všechna jeho vystoupení pobavila. Nejvíce jich je natočeno v pořadu Fast and Loose, kde podle pantomimy musejí hosté hádat, o jakou píseň jde.
Love Is All Around (skupina Wet Wet Wet)
Don't Stop Me Now (Queen)
You Can't Hurry Love (Phil Collins)
Hit Me Baby One More Time (Britney Spears)
Nejvíc se ale proslavil společným výstupem se zpěvačkou Natalií Imbruglií a její nejznámější písní s názvem Torn. Předchozí vystoupení jsem znal již dříve, ale tohle se ke mě dostalo až dnes a velmi pobavilo.
Torn (Natalia Imbruglia)
Všechna videa mají české titulky s textem písně, takže znalost angličtiny pro pobavení se a plné pochopení není nutná.

Re: Vtípky
Posted: 22:36 27. Oct 2012
by Aulus
Ptáte se, jaký je rozdíl mezi
DM a
DM adeptem? Zde je odpověď i s nástinem vývoje a přerodu!
DM adept(íček)
DM (zvaný krutopřísný)
Oba odkazy bych navíc chtěl věnovat milovníku medvědů Derkenovi za jeho přispění k námětu! 
Re: Vtípky
Posted: 02:09 28. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 19:21 28. Oct 2012
by Absinthorix