Page 224 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:11 07. Nov 2012
by Caehan
Mnohé díky vercasovi, trochu to odpoutávalo ode hry, ale fórum ještě nebylo tak zábavné!
EDIT: Do háje taky, takhle zmršit jméno
Re: Poděkování
Posted: 22:54 07. Nov 2012
by Legition
Děkuju všem co se dneska zúčastnily mé výpravy. Byla to fajn zábava a užil jsem hru. Dnešek byl zcela dokonalej

Takže ještě jednou díky
Re: Poděkování
Posted: 02:18 08. Nov 2012
by Caehan
Tradiční díky Majkovi a Prasokrálíku.
Re: Poděkování
Posted: 23:43 08. Nov 2012
by Grin
Diky podtemnakum za RP vsuvky, ktere jsou opravdu zabavne...
Re: Poděkování
Posted: 01:04 09. Nov 2012
by J.F.Payne
Díky moc Finneanovi a Goranovi. Opravdu jsem si to užíval. A zajímá mě, jak tohle zatraceně dopadne

Re: Poděkování
Posted: 01:11 09. Nov 2012
by innfra
Také děkuji dnes všem za skvělou hru. Nikdy by mě nenapadlo, že to bude tak epické, jako ten den na náměstí.

Re: Poděkování
Posted: 16:42 10. Nov 2012
by Kathermara
Díky Goranovi a infrovi za včerejšek a sevymu za ráno, to bylo epické :DDD
Re: Poděkování
Posted: 03:00 11. Nov 2012
by innfra
Děkuji dnes všem za hru a jsem rád, že jsem se mohl podílet na této výpravě

Re: Poděkování
Posted: 03:04 11. Nov 2012
by J.F.Payne
Taky děkuju všem

) Bylo to skvěle zahrané od DM. Hádanky geniální. Bavil mě pokornej Rodal, hláškující Daeren, všemu se divící mladej Finnean, bavilo mě hrát Johanna (a že bylo co hrát) a vůbec... škoda že nás restart zastihl na lodi, už nemám sílu hrát...
Re: Poděkování
Posted: 02:24 13. Nov 2012
by Amber
Děkuju Frynovi a FroziKkovi za hru poslední dny... skvěle jsem se bavila, obzvlášť mě dostala scéna v hostinci, když si šly dvě ženské postavy něco společně "vyříkat radši ven".

Re: Poděkování
Posted: 15:58 13. Nov 2012
by Koninho87
Chtěl bych poděkovat Frozikovi, že jsme to sfoukli.Ostatním bych chtěl taky poděkovat že trpí tu hru co hraju =) díky
Re: Poděkování
Posted: 19:54 13. Nov 2012
by Fryn
Amber wrote:Děkuju Frynovi a FroziKkovi za hru poslední dny... skvěle jsem se bavila, obzvlášť mě dostala scéna v hostinci, když si šly dvě ženské postavy něco společně "vyříkat radši ven".

Nápodobně

a ta situace byla opravdu velmi povedená.
Re: Poděkování
Posted: 01:46 17. Nov 2012
by J.F.Payne
Díky moc Goranovi a Nerise za hru. Ač Johannes byl dost strohej, já se za monitorem svíjel smíchy. A taky díky Finneanovi a vůbec grupě. Dneska zase super.
Re: Poděkování
Posted: 02:23 17. Nov 2012
by Kathermara
Taky díky za dnešek, Goranovi a paladinské grupě. Ryu se svou škálou výrazů a konečným údivem nad kletbou, Aldering s věčným omíláním stejného, možná čekající, že Nerisa se potřetí přeřekne, Finn se svými věčnými snahami o záchranu sestry a Goran ve vězení, když tam nikdo jiný nebyl, a dvojice se hádala vážně jako... dvojice. Ani se nedivím, že z nich udělali milence, Nerisu to trochu rozhořčilo

Ale to je jedno, všem díky za hru, snad se z toho brzy vyhrabeme

Re: Poděkování
Posted: 02:33 17. Nov 2012
by innfra
Také všem děkuji, zvlášť goranovi, že mi vyřešil několik much jednou ranou

Děkuji Johannesovi, že mně stále omlacuje kodex o hlavu. Ryudernovi, že mi ohlídal sestru

A Daerenovi, za pokec před radnicí. Ten mě dostal asi nejvíc, po tom co je Johan prohlásil za milence

A také své sestřičce, která je v tom "nevinně"
