Page 224 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:11 07. Nov 2012
by Caehan
Mnohé díky vercasovi, trochu to odpoutávalo ode hry, ale fórum ještě nebylo tak zábavné!

EDIT: Do háje taky, takhle zmršit jméno

Re: Poděkování

Posted: 22:54 07. Nov 2012
by Legition
Děkuju všem co se dneska zúčastnily mé výpravy. Byla to fajn zábava a užil jsem hru. Dnešek byl zcela dokonalej :) Takže ještě jednou díky

Re: Poděkování

Posted: 02:18 08. Nov 2012
by Caehan
Tradiční díky Majkovi a Prasokrálíku.

Re: Poděkování

Posted: 23:43 08. Nov 2012
by Grin
Diky podtemnakum za RP vsuvky, ktere jsou opravdu zabavne...

Re: Poděkování

Posted: 01:04 09. Nov 2012
by J.F.Payne
Díky moc Finneanovi a Goranovi. Opravdu jsem si to užíval. A zajímá mě, jak tohle zatraceně dopadne :)

Re: Poděkování

Posted: 01:11 09. Nov 2012
by innfra
Také děkuji dnes všem za skvělou hru. Nikdy by mě nenapadlo, že to bude tak epické, jako ten den na náměstí. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 16:42 10. Nov 2012
by Kathermara
Díky Goranovi a infrovi za včerejšek a sevymu za ráno, to bylo epické :DDD

Re: Poděkování

Posted: 03:00 11. Nov 2012
by innfra
Děkuji dnes všem za hru a jsem rád, že jsem se mohl podílet na této výpravě :)

Re: Poděkování

Posted: 03:04 11. Nov 2012
by J.F.Payne
Taky děkuju všem :)) Bylo to skvěle zahrané od DM. Hádanky geniální. Bavil mě pokornej Rodal, hláškující Daeren, všemu se divící mladej Finnean, bavilo mě hrát Johanna (a že bylo co hrát) a vůbec... škoda že nás restart zastihl na lodi, už nemám sílu hrát...

Re: Poděkování

Posted: 02:24 13. Nov 2012
by Amber
Děkuju Frynovi a FroziKkovi za hru poslední dny... skvěle jsem se bavila, obzvlášť mě dostala scéna v hostinci, když si šly dvě ženské postavy něco společně "vyříkat radši ven". :D

Re: Poděkování

Posted: 15:58 13. Nov 2012
by Koninho87
Chtěl bych poděkovat Frozikovi, že jsme to sfoukli.Ostatním bych chtěl taky poděkovat že trpí tu hru co hraju =) díky

Re: Poděkování

Posted: 19:54 13. Nov 2012
by Fryn
Amber wrote:Děkuju Frynovi a FroziKkovi za hru poslední dny... skvěle jsem se bavila, obzvlášť mě dostala scéna v hostinci, když si šly dvě ženské postavy něco společně "vyříkat radši ven". :D
Nápodobně :) a ta situace byla opravdu velmi povedená.

Re: Poděkování

Posted: 01:46 17. Nov 2012
by J.F.Payne
Díky moc Goranovi a Nerise za hru. Ač Johannes byl dost strohej, já se za monitorem svíjel smíchy. A taky díky Finneanovi a vůbec grupě. Dneska zase super.

Re: Poděkování

Posted: 02:23 17. Nov 2012
by Kathermara
Taky díky za dnešek, Goranovi a paladinské grupě. Ryu se svou škálou výrazů a konečným údivem nad kletbou, Aldering s věčným omíláním stejného, možná čekající, že Nerisa se potřetí přeřekne, Finn se svými věčnými snahami o záchranu sestry a Goran ve vězení, když tam nikdo jiný nebyl, a dvojice se hádala vážně jako... dvojice. Ani se nedivím, že z nich udělali milence, Nerisu to trochu rozhořčilo :D Ale to je jedno, všem díky za hru, snad se z toho brzy vyhrabeme :D

Re: Poděkování

Posted: 02:33 17. Nov 2012
by innfra
Také všem děkuji, zvlášť goranovi, že mi vyřešil několik much jednou ranou :D Děkuji Johannesovi, že mně stále omlacuje kodex o hlavu. Ryudernovi, že mi ohlídal sestru ;) A Daerenovi, za pokec před radnicí. Ten mě dostal asi nejvíc, po tom co je Johan prohlásil za milence :lol:
A také své sestřičce, která je v tom "nevinně" :twisted: