Page 225 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:39 28. Oct 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 16:47 29. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 16:57 29. Oct 2012
by -RoF-
Vylepšený oblek pro kněžky Juany

Re: Vtípky
Posted: 23:58 29. Oct 2012
by Absinthorix
Jednou takhle u Škopku

Re: Vtípky
Posted: 00:05 30. Oct 2012
by Prasokralik
všechny ty plakáty z F3 jsou bezvadný
Re: Vtípky
Posted: 09:16 30. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 18:13 30. Oct 2012
by J.F.Payne
Doporučuji věnovat zvýšenou pozornost tomuto inzerátu na Aukru:
http://aukro.cz/plasma-lg-127-3d-i2725921795.html
Zajímalo by mě, jaká situace dohnala toho nahého muže v ponožkách, aby zrovna v té chvíli odhalení nafotil svou televizi na aukro...
Re: Vtípky
Posted: 18:22 30. Oct 2012
by Aulus
J.F.Payne wrote:Doporučuji věnovat zvýšenou pozornost tomuto inzerátu na Aukru:
http://aukro.cz/plasma-lg-127-3d-i2725921795.html
Zajímalo by mě, jaká situace dohnala toho nahého muže v ponožkách, aby zrovna v té chvíli odhalení nafotil svou televizi na aukro...
Možná je k televizi přibalen a styděl se ukázat obličej.

Re: Vtípky
Posted: 01:10 31. Oct 2012
by innfra
Jak vypadá štít moderního paladina?
Nad úchyty pro ruce je foch s lektvary uzdrav.
Re: Vtípky
Posted: 15:18 31. Oct 2012
by Kathermara
Vzpomínala jsem na jistý článeček o tom, co by dělaly herní povolání v naší budoucnosti.
Nu u povolání paladin bylo pouze: Last paladin died in 1526.
Koukám takhle na web Thalie a čtu...
Thalijský datum:
27.6.1525
Už se nám to blíží

Re: Vtípky
Posted: 19:07 31. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 21:24 31. Oct 2012
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 00:15 01. Nov 2012
by Molly23
úplnej malej Zagloba

Re: Vtípky
Posted: 11:45 01. Nov 2012
by Molly23
Tomu říkám rocker

... nejde tu až tak úplně o zpěv ale o hlavně o ty kecy co tam pak říká
http://www.youtube.com/watch?v=MGICqw0e ... L97ZwbEw9Q
Re: Vtípky
Posted: 16:14 01. Nov 2012
by kucik
Jeden pro Amber:
Baví se dva jazykovědci: „Strávil jsem dovolenou na Křivoklátě.“ Druhý se udiveně ptá: „Ale pane kolego, proč tak nepohodlně a co ten nešikovný přechodník?“