Page 225 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:16 17. Nov 2012
by Braenn
Také děkuji, bylo to vážně vtipné. Obzvláště ta část s kletbou... a odpovědí na otázku, kdy že o ní vlastně zjistil. Věřte nebo ne, nepřátelství mezi nimi náhle dostalo jasné obrysy!

Re: Poděkování

Posted: 03:35 18. Nov 2012
by Koninho87
Konečně jsem se dokopal k tomu,abych poděkoval všem co semnou kdy hráli na Thalii.Chápu že se někomu semnou nechce hrát a plně to respektuju.Jsem podplayer a děkuji všem kdo se mě naučil hrát Rp hru a nebo trpěl tu moji hru.Děkuju a myslim to vážně!!!!!!

Re: Poděkování

Posted: 05:24 18. Nov 2012
by J.F.Payne
Koninho87 wrote:Konečně jsem se dokopal k tomu,abych poděkoval všem co semnou kdy hráli na Thalii.Chápu že se někomu semnou nechce hrát a plně to respektuju.Jsem podplayer a děkuji všem kdo se mě naučil hrát Rp hru a nebo trpěl tu moji hru.Děkuju a myslim to vážně!!!!!!
Doufám upřímně, že Thalii neopouštíš, protože ať se považuješ (sám) za jakéhokoliv hráče, mně se s tebou VŽDYCKY hrálo velmi dobře!

(A doufám, že tě tenhle svět po pokoření jistý výzvy nepřestane bavit! Zkus to třeba za jiný buildy...)

Re: Poděkování

Posted: 03:02 19. Nov 2012
by J.F.Payne
Díky Finneanovi za super paladinskej rozhovor.

Re: Poděkování

Posted: 16:57 19. Nov 2012
by innfra
Taky díkěkuji za pokec, Finnean to potřeboval objasnit. Teď zas může dumat nad rozhodnutím.

Re: Poděkování

Posted: 00:53 22. Nov 2012
by Molly23
Díky Aulovi za hru :)! Jsem fakt zvědavej kam až to zajde.

Re: Poděkování

Posted: 01:30 22. Nov 2012
by karolina
Dík všem dnešním zúčastněným.

Re: Poděkování

Posted: 01:49 22. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Teda taky dik, tem co jsem "potkal" ve Hvozde......ackoliv to dobiti stojici elfky uz od Diema byt nemuselo :P

Re: Poděkování

Posted: 02:09 22. Nov 2012
by Diemo
stojiciho drowa.....stat a dost muze kricet kazdej :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 02:12 22. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Diemo wrote:stojiciho drowa.....stat a dost muze kricet kazdej :twisted:
Ja bych treba ani drowa nezabijel, kdyby se vzdaval :P . Ale to uz je jen o uhlu pohledu.

Re: Poděkování

Posted: 02:45 22. Nov 2012
by Caehan
Také díky všem za dnešní hru!

Re: Poděkování

Posted: 08:07 22. Nov 2012
by Barbar321
xxxMajkyxxx wrote:Teda taky dik, tem co jsem "potkal" ve Hvozde......ackoliv to dobiti stojici elfky uz od Diema byt nemuselo :P
Možná jen setrvačnost...sekera letí..."stop, už dost"...a bum :(

Re: Poděkování

Posted: 09:56 22. Nov 2012
by marii
Tak doufam ,ze nekdo dole Rawirovi upece bublaninu a zaskoci mu v krku:)) Diky za hru... :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:16 22. Nov 2012
by Grin
marii wrote:Tak doufam ,ze nekdo dole Rawirovi upece bublaninu a zaskoci mu v krku:)) Diky za hru... :wink:
Jooo jen abych si tam priste neupekl neposlusnou hobitku :lol:
Taky diky za hru..skoda ze ta noc ma jen dve hodiny a drow musi behem ni stihnout mnoho veci..

Re: Poděkování

Posted: 14:16 24. Nov 2012
by -RoF-
Děkuju za úpravu hodů kostek :)

Ted už stačí napsat jen /pc hod 3k6 a ve výpisu je krásně "Aria Oria hází 3k6: 5 + 4 + 1 = 10" a nemusím používat normální kostky. Paráda :wink: