Page 226 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:33 01. Nov 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 19:06 01. Nov 2012
by Snekoun
Znovu jsem si připomněl jeden link na staročeštinu :
http://myschwerk.webzdarma.cz/mainpage.html
Doporučuji prostudovat a můžete tím dobře okořenit hru.
Stul kabelku ! báby žvavé !

Re: Vtípky
Posted: 19:39 01. Nov 2012
by Braenn
http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-o ... ood-creeku
Chybí tomu trochu gentlemanský odstup a britský nadhled, ale pobaví:) Na Amíky dobrý.
Re: Vtípky
Posted: 03:58 02. Nov 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 08:54 02. Nov 2012
by -RoF-
Braenn wrote:http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/souboj-u-blood-creeku
Chybí tomu trochu gentlemanský odstup a britský nadhled, ale pobaví:) Na Amíky dobrý.
Dobré
Povedené

Re: Vtípky
Posted: 14:21 02. Nov 2012
by Molly23
Ten souboj byl pěkný

Re: Vtípky
Posted: 15:25 02. Nov 2012
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 17:23 02. Nov 2012
by Welvlin
Na internetu je místo pro všechno! A každý chce být degustátor
http://krabicovavina.wz.cz/index.php?id=1
Re: Vtípky
Posted: 00:40 03. Nov 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 02:32 03. Nov 2012
by Molly23
Kočka i dítě si chtějí hrát

ale dítě si chce hrát ve vaně... hehehe
http://www.youtube.com/watch?v=fCO9QageJMI
Re: Vtípky
Posted: 09:39 03. Nov 2012
by Braenn
Z toho tvého odkazu vedou vlákna na spoustu opravdu fascinujících děl. Krom originálu Moskau (nutno vidět) a Dschinghis Khan - Moskau (tentýž vypalovák, ovšem z roku 2005 (?!?) zpívaný před aplaudujícím stadionem (?!?)
http://www.youtube.com/watch?v=KvtGBVsH ... playnext=2) mi zorničky vypálilo nejvíc tohle - další hit těch němců s Moskou, přezpívaný poměrně nedávno Japonkami (?!?):
http://www.youtube.com/watch?v=FCPpCB3z ... 4V6j9jYeDY
Re: Vtípky
Posted: 14:24 03. Nov 2012
by Molly23
Tohle je ovšem hrozný

Re: Vtípky
Posted: 16:01 03. Nov 2012
by Caehan
Chci odkázat na
tohle místo - ten topic lidé moc nečtou a těch dvacet minut za to stojí, protože je to nehorázná sranda, pokud něco víte o hrách na hrdiny. (a umíte anglicky)
Re: Vtípky
Posted: 17:33 03. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Caehan wrote:Chci odkázat na
tohle místo - ten topic lidé moc nečtou a těch dvacet minut za to stojí, protože je to nehorázná sranda, pokud něco víte o hrách na hrdiny. (a umíte anglicky)
Povedene

...pripomnelo mi tohle:
Part 1
Part 2
Re: Vtípky
Posted: 02:33 04. Nov 2012
by Molly23
Hard core skluzavka!
