Page 226 of 331

Re: Poděkování

Posted: 18:01 27. Nov 2012
by Grin
Diky temnym skoro bratrum, ze se zapojili do odlovu Tygrodlaka pro budouci turnaj (umlatit ho rukama pres tu jeho redukci to byla fakt fuska) a take diky vecnemu rejpalovi, ze nam "predvedl" kus toho sveho povrchnanskeho RP...

Re: Poděkování

Posted: 23:08 28. Nov 2012
by Krysak
Děkuju dnešním podtemnákům za výpravu na bosse, kterého Maewir měli furt v kolonce "tam jsme nebyli".

Děkuji Ragnakovi za naprosto luxusní využití Rienovy hlavy. Při jeho manáskových vystoupeních se moc bavím, je to zvrhlé, ale ORIGINALNÍ a ty hlašky co Rienova hlava má jsou super.

Re: Poděkování

Posted: 12:47 29. Nov 2012
by innfra
Děkuji za včerejší pomoc a také posezení v hospůdce, zas se to trochu hýbe :)
Rozesmála mě hláška Vítejte v Karathe. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:15 01. Dec 2012
by Pajule
Vélký dík účastníkům soutěže :) byli ste super moc moc :) a ten závěr no ..ten neměl chybu :D si dělam letáček a pak koukam a nestačim se divit hh. Snad vás to bavilo.

Velký dík taky patří Nalkovi za spolupráci a SSF :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:40 01. Dec 2012
by -RoF-
Díkas, soutěž byla fajn ;) A rád jsem si v ní zasoutěžil za Arii. :wink: Hlavně byla i sranda

Ale ty letopočty!!! :twisted:

Závěr byl povedený :)

Re: Poděkování

Posted: 00:49 01. Dec 2012
by Nalkanar
Díky za účast... díky za vtipné reakce (instatní sláva)... letopočty dělala ta druhá *píská si* :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:53 01. Dec 2012
by Aillen
Děkuji za zábavný večer s velkým překvapením na závěr :)

Re: Poděkování

Posted: 00:56 01. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Pridavam se k podekovani :)

Re: Poděkování

Posted: 02:01 01. Dec 2012
by Caehan
Také se přidám, byla to zábava a to celkem poučná. :-)

Re: Poděkování

Posted: 02:06 01. Dec 2012
by Amber
Hezká soutěž, škoda že jsem zmeškala začátek... a pak hned první otázka je něco, o čem jsem se pár hodin předtím s Aulem bavila. :mrgreen:
A děkuji velmi i tomu, kdo může za mé "zdržení". :wink:

Re: Poděkování

Posted: 18:08 01. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Velke diky Aulovi...on vi za co :)

Re: Poděkování

Posted: 01:33 02. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Diky vsem, kdo se prisli podivat a ucastnit na turnaji

Re: Poděkování

Posted: 02:56 02. Dec 2012
by predyk
Dík Ačku a Ačku za pěknej večer :)

Re: Poděkování

Posted: 10:20 02. Dec 2012
by Amber
predyk wrote:Dík Ačku a Ačku za pěknej večer :)
Sice si nejsem jistá, jestli to patří sem, ale taky děkujeme. ;) (A hlásím zmizení dýně, vypařila se někde v hospodě. :cry: )

Re: Poděkování

Posted: 11:15 02. Dec 2012
by Barbar321
Díky moc všem v akci zúčastněných za včerejší večer. Moc jsem se bavil a byl pro mě velice poučný :lol: