Page 227 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:32 04. Nov 2012
by Molly23
Jesus is my friend :D nejdrsnější náboženská písnička!

http://www.youtube.com/watch?v=neSbBESo ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 23:52 04. Nov 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 10:53 06. Nov 2012
by Amber
:D
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:53 07. Nov 2012
by Braenn
Tak dnes něco jemného a aktuálního:

Image

Re: Vtípky

Posted: 16:07 07. Nov 2012
by Nalkanar
Proč musí být dexařky ploché?
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:06 07. Nov 2012
by Shaman88
Kluk jde slavit 18. narozeniny a otec mu říká: “Né že příjdeš ožralej, jinak tě zbiju jak hada!” Chlapec slíbí, že bude hodný. Ráno se vzbudí uplně rozmlácenej, doplazí se nějak za otcem a ptá se:” Tati co se včera stalo?”
“Posaď se synu, musíme si promluvit. To že jsi přišel v 5 ráno a kopal do dveří že jestli je neotevřeme tak je rozbiješ, to bych přežil. To že jsi zeblil celou předsíň včetně stropu tak, že musíme škrabat omítky, oukej dá se bylo ti 18. To že jsme před tebou zamkli tvou vlastní sestru, protože jsi říkal že je kunda a že ji chceš vošukat, dobrý dá se. To že jsi svoji matce nadával do p*čí a do ku*ev, to bylo trochu moc ale pořád jsem to zvládal, bylo ti 18. Ale to, že jsi přišel doprostřed obýváku, vysral ses na zem, do toho hovna jsi napíchal párátka a řekl jsi, že ode dneška bydlí ježek s námi, tak to jsem tě zbil jak hada.”


Atraktivní blondýnka stopuje na frekventované silnici.
Po chvíli jí zastaví vůz s mladým řidičem. Proběhne klasická konverzace a slečna se najednou zarazí:
“Hele, nejste náhodou ten známej moderátor z rádia?”
“No, jsem. Proč se ptáte?”, odpoví řidič.
“Víte moje kamarádka Věra slaví narozeniny a já bych jí chtěla nechat něco zahrát. Nešlo by to?” ptá se slečna.
“Bohužel, je mi líto, ale dneska máme opravdu plno, víte hodně lidí chce nechat něco zahrát,” říká moderátor.
Dívka je ale zcela neodbytná. “Udělám pro vás, co budete chtít.”
Mladý muž tedy souhlasí a na první zatáčce odbočí do lesa na cestu, zastaví, rozepne si kalhoty a vybízí dívku k činnosti.
“Víte, já jsem to nikdy nedělala, jsem trochu nervózní,”
červená se slečna. “To je v pořádku”, na to moderátor.
“Myslíte, já opravdu nevím…?”, ptá se nejistě dívka.
“Určitě,” ujišťuje ji moderátor.
Dívka se tedy sehne k jeho přirození, vezme ho do ruky, přiblíží svá ústa a roztřeseným hlasem říká:
“Milá Věro, ráda bych ti popřála k narozeninám..”


Žába se ptá vlka: “Co to kouříš?
Vlk na to: “To je tráva, žábo!”
Žába: “A jak se to kouří?”
Vlk: “Hele žábo, to musíš dát toho největšího práska přímo do plic a dlouho to udržet.
… Žába: “A jak dlouho to mám v sobě podržet?”
… Vlk odpoví: “Tak dlouho, jako bys plavala pod vodou, na druhou stranu řeky a zpátky.”
Žába si dá práska a skočí do vody.
Nevydrží to a na druhém břehu se vynoří a vyfoukne. Tam na ni kouká hroch a hned se ptá: “Žábo, co to tady provádíš??”
Žába: “Ale… učím se kouřit trávu.”
Hroch: “Já chci taky!”
Žába: “Tak to musíš na druhý břeh, tam je vlk a on tě to naučí.”
Hroch plave, plave, vynoří se na druhým břehu. Tam na něj vejrá zhulenej vlk s
vypoulenýma očima a křičí:
“TY VOLE ŽÁÁÁBO!!!! UŽ VYFOUKNI!!!!”

Manzelský pár z Mnichova se rozhodl strávit týden u Stredozemního more, aby alespon na krátký cas unikl mrazivé zime. Oba manzelé byli zamestnaní, takze meli rozdílné termíny odletu. Muz odlétal ve ctvrtek a jeho zena ho mela následovat. On dorazil, jak bylo naplánováno, zabral pokoj, zapnul svuj laptop a jal se jí psát email. Bohuzel vynechal jedno písmeno v její mailové adrese a zprávu odeslal, aniz by chybu opravil.
V Hamburgu sla zrovna novopecená vdova z pohrbu svého manzela. V ocekávání projevu soustrasti z kruhu prátel ci príbuzných si chtela podívat do své mailové schránky. Pri ctení první zprávy omdlela a padla k zemi. Kdyz prisel syn vdovy do pokoje a videl svou matku na zemi, podíval se na obrazovku jejího pocítace:
To: mé milované zene
From: tvého odlouceného manzela
Subject: Dorazil jsem!
Práve jsem dorazil a vsechno zaplatil. Vsechno je pripraveno pro tvuj zítrejsí príchod. Uz se tesím, ze te uvidím! Doufám, ze je tvá cesta príjemná, jako byla ta moje.
PS: Tady dole je zatracene horko!

Re: Vtípky

Posted: 09:34 08. Nov 2012
by -RoF-
Sejdou se dva chlapi na záchodě u mušlí. První se závistivě dívá na toho druhého. Ten druhý se ho zeptá: "Chceš mít taky tak velkýho ptáka?"
První přikývne. "Tak běž za město k prvnímu dubu u cesty vlevo, tam je žabička, tý se zeptáš, jestli tě chce za muže, ona řekne, že ne a hned budeš mít o pět čísel delšího."
Tak chlap běží za město k prvnímu dubu. Najde tam žabičku. "Žabičko, vezmeš si mě?"
"Ne," odpoví žába.
Chlap utíká domů a tam žasne. Má ho o pět cm většího. Druhej den tam jde teda znova. "Žabičko, vezmeš si mě?"
"Ne," odpoví žába.
A zase mu o pět cm vyroste. Chlap jásá. "Ještě pět a bude ze mě správnej kanec."
Tak jde zase k dubu a ptá se: "Žabičko, vezmeš si mě?"
A žába odpoví: "Kurva, jsi snad hluchej? Ne, ne, ne, ne, ne a ještě jednou NE!"

-----------------------------------------------------------------------

Policajt dostane poprvé v životě baterku.
Druhý den přijde do práce a je celý nešťastný.
Šéf se ho ptá co se stalo.
"Mám problém veliteli, když baterku zapnu, světlo je tam, ale když ji
vypnu, kam světlo zmizne?
Rozebral jsem celou baterku a nebylo tam!"
Séf: "No tak na to se já musím podívat!"
Druhý den přijde šéf vysmátý do práce.
Policajt se ptá: "Tak jak šéfe?"
Šéf: "Vše jsem zjistil a vypátral!
Nejdříve jsem vyhnal z bytu ženu a děti a potom jsem
pozatahoval závěsy, aby ani kousek světla nepronikl dovnitř.
Zapl jsem baterku, světlo bylo tam!
Vypl jsem ji a začal jsem světlo hledat po celém bytě.
A víš, kde se ta svině ukryla?
V LEDNIČCE!!!"

Re: Vtípky

Posted: 11:33 08. Nov 2012
by radekdnb
Běhá si tak zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce, jak hulí marihuanu. Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si radši se mnou zaběhat!" Jezevec uzná, že má zajíc pravdu a tak si s ním jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál. Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den
a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si radši se mnou zaběhat!" Vlk uzná, že má zajíc pravdu a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain. Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si radši se mnou zaběhat!" Liška uzná, že má zajíc pravdu a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak čichá toluen. A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si radši s námi zaběhat!" Medvěd otevře jedno oko a povídá: "Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždé, když si dá zajíc extázi, tak všichni běháte po lese jako kokoti!"


http://z0r.de/L/z0r-de_31.swf - něco na pobavení :) :)

Re: Vtípky

Posted: 20:33 08. Nov 2012
by XŠevyX

Re: Vtípky

Posted: 21:46 08. Nov 2012
by Rejty
Bez komentáře.

Re: Vtípky

Posted: 23:13 08. Nov 2012
by -RoF-
Matka jde kolem ložnice své dcery a uslyší divný bzučivý zvuk vycházející právě z této ložnice.
Otevře dveře a zjistí, že dcera právě používá vibrátor.
Otřesena se zeptá: „Dítě, co to probůh děláš?“
„Mami, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela.
Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být.“
Příští den uslyší dívčin otec nějaké bzučení, které vychází z dceřiny ložnice, ve které, když do ní vstoupí, najde dceru, jak vášnivě používá svůj vibrátor.
Na jeho dotaz, co to dělá, dcera odpoví:
„Tati, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být.“
O pár dní později: Matka se vrací z nákupů, položí nákup na pult v kuchyni a uslyší bzučivý zvuk, který tentokrát vychází z obýváku.
Vejde do něj a najde tam manžela, jak sedí na gauči, zírá na televizi, vibrátor je na gauči vedle něho a bzučí jako šílený.
Manželka se zeptá: „Co to tady ksakru vyvádíš?“
Manžel klidně odpoví: „Co by, dívám se se zeťákem na fotbal.

Re: Vtípky

Posted: 16:33 09. Nov 2012
by KaTo
Baví se parta kámošů v baru:
"A tenhle vtip už jste slyšeli?"
"...?"
"Sejde se Čech, Žid, Rakušan, Japonec, Avatar a parta komunistů…"
"Voe, tohle není žádnej vtip, takhle začínaj naše prezidentské volby!"

Re: Vtípky

Posted: 19:48 09. Nov 2012
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 19:50 09. Nov 2012
by Shaman88
Absinthorix wrote:Rien a Vilma
Tvůj oblíbený komix jo?

Re: Vtípky

Posted: 19:54 09. Nov 2012
by Absinthorix
Celej Oglaf je dokonalej, jj :)