Page 227 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:00 02. Dec 2012
by Caehan
Také se přidám k díkům! Boje byly zajímavé!

Re: Poděkování

Posted: 15:24 02. Dec 2012
by Pajule
Též díky, i když sem dostávala solidně :D

Re: Poděkování

Posted: 15:52 02. Dec 2012
by Aillen
Díky za souboje v první fázi Karathských her, pro Olwen veliká zkušenost :) .

Omlouvám se, že Olwen chvílemi v zápalu boje nestíhala vnímat okolí, zejména při souboji s Belfem :oops: :D

Re: Poděkování

Posted: 18:59 02. Dec 2012
by klobouk
Díky za soutěž. Výborná novota, otázky se mi moc líbily, bavil jsem se velmi, což jistě šlo poznat.

Souboje na turnaji byly sice také zajímavé na sledování, ale zjistil jsem, že abych do sebe nechával 4 hodiny mlátit, na to už jsem moc starej.

Re: Poděkování

Posted: 22:56 03. Dec 2012
by marii
Ooo dekuji Vam panove velice, prijemna to byla smesice,
nekdy bylo to rymovani nad me sily,jen skoda ze uteklo to, jak pouhou chvily.)) Diky Nathe a Valeriusi

Re: Poděkování

Posted: 22:58 03. Dec 2012
by Zindo
Děkuji DM Sielencerovi a bohužel nahodnému pocestnému Erunerovi Bal'Boa za dnešní hru a oživení dění u nás dole.
Díky!

Re: Poděkování

Posted: 23:11 03. Dec 2012
by Krysak
Diky moc Sielencerovi za malý questík na seznámení.

Re: Poděkování

Posted: 23:26 03. Dec 2012
by cyco
Diky Sielencerovi a vsem ucastnikum Q :P

Re: Poděkování

Posted: 23:32 03. Dec 2012
by Grin
Taky se pridavam k dikum a i Konihovi za obcasnou trpelivost...

Re: Poděkování

Posted: 02:03 04. Dec 2012
by innfra
Děkuji za netopejra, se kterým jsem si nevěděl moc rady a nebyl postavě moc k užitku :D
Ale byl jsem překvapen tím sedlákem, jak na mě vyrukoval :D
A omlouvám se, že jsem musel z pole utéci, rodinné povinnosti :)

Re: Poděkování

Posted: 01:07 06. Dec 2012
by Pajule
Díky Sielencerovi :) bavilo mi to.

Re: Poděkování

Posted: 02:11 06. Dec 2012
by Kathermara
Za dnešek a včerejšek patří díky Goranovi, Maxovi, Koře, bráchovi, Rienovi a Terk.
Taky DM hrajícímu Jarku :)
Já si to dost užila, větší i menší scény :D

Re: Poděkování

Posted: 17:12 06. Dec 2012
by slencak
Děkuju kučíkovi . :viking:

Re: Poděkování

Posted: 00:32 07. Dec 2012
by Nalkanar
Tož díky za turnaj (konečně jsem došel :D )...
A pak díky elfí pomocnici a jižanům 8)

Re: Poděkování

Posted: 01:16 07. Dec 2012
by innfra
Taktéž děkuji všem za hru. :)