Re: Vtípky
Posted: 00:47 10. Nov 2012



Jelikož to je pro mě v mé práci konkurence, docela dobře jsem se pobavil. Naštěstí naše firma má jen troubu s barevným dotykovým displejem a na to blbé dotazy nejsou.Molly23 wrote:http://dl.dropbox.com/u/1054094/ThBo/3Dvzduch/index.html
Vestavná trouba s 3D horkým vzduchem plus.
Opět plodná diskuze pod položkou... něco jako krém LaMer
A máte 2D trouby? Nebo už jste také přešli na 3D?Snekoun wrote:Jelikož to je pro mě v mé práci konkurence, docela dobře jsem se pobavil. Naštěstí naše firma má jen troubu s barevným dotykovým displejem a na to blbé dotazy nejsou.Molly23 wrote:http://dl.dropbox.com/u/1054094/ThBo/3Dvzduch/index.html
Vestavná trouba s 3D horkým vzduchem plus.
Opět plodná diskuze pod položkou... něco jako krém LaMer
Troubů máme dost ale žádnýho 2D ani 3DMolly23 wrote:A máte 2D trouby? Nebo už jste také přešli na 3D?Snekoun wrote:Jelikož to je pro mě v mé práci konkurence, docela dobře jsem se pobavil. Naštěstí naše firma má jen troubu s barevným dotykovým displejem a na to blbé dotazy nejsou.Molly23 wrote:http://dl.dropbox.com/u/1054094/ThBo/3Dvzduch/index.html
Vestavná trouba s 3D horkým vzduchem plus.
Opět plodná diskuze pod položkou... něco jako krém LaMer
K sakru - vedet tohle drive, tak jsem se s Tebou poradil, kdyz jsem cca pres mesicem a pul kupoval pro pritelkyni troubu (1). Takhle me to stalo docela dost casu, doptavani se, obehnuti asi 3 obchodu a mameni odpovedi na me otazky od "kvalifikovane" obsluhy. :/Snekoun wrote:Pokud by jse se ale zajímal o pečící trouby, rád ti poradím a vysvětlím jaký je v tom rozdíl
Jojo dneska je těžký se v tom na trhu orientovat, je toho mrak. Já se snažím chodit na školení a doplňovat si informace i z vlastních zdrojů. V interierových studiích a kuchyňských studií se většinou praktikuje individuální přístup a vybírá se spotřebič podle tvého životního stylu a stylu vaření. Ne podle funkcí. Spousta lidí platí za funkci, kterou nikdy ani nepoužije.pavad wrote:K sakru - vedet tohle drive, tak jsem se s Tebou poradil, kdyz jsem cca pres mesicem a pul kupoval pro pritelkyni troubu (1). Takhle me to stalo docela dost casu, doptavani se, obehnuti asi 3 obchodu a mameni odpovedi na me otazky od "kvalifikovane" obsluhy. :/Snekoun wrote:Pokud by jse se ale zajímal o pečící trouby, rád ti poradím a vysvětlím jaký je v tom rozdíl
(1) Pro rypaly, jde ne o osobu, ale o kuchynsky pristroj.
Jojokucik wrote:To jsou věci. Životní styl a interiérové studie. A já přitom dodnes používám troubu jen k přípravě jídla