Page 228 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:47 10. Nov 2012
by Braenn
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:51 10. Nov 2012
by Nalkanar
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:02 10. Nov 2012
by artaxas

Re: Vtípky

Posted: 22:55 10. Nov 2012
by Molly23
KDo hrál Left4dead 2 tak pochopí...
http://www.z0r.de/1212

Re: Vtípky

Posted: 02:07 12. Nov 2012
by xxxMajkyxxx

Re: Vtípky

Posted: 09:20 12. Nov 2012
by -RoF-
:D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 15:10 12. Nov 2012
by Molly23
http://dl.dropbox.com/u/1054094/ThBo/3D ... index.html

Vestavná trouba s 3D horkým vzduchem plus.

Opět plodná diskuze pod položkou... něco jako krém LaMer

Re: Vtípky

Posted: 16:23 12. Nov 2012
by Snekoun
Molly23 wrote:http://dl.dropbox.com/u/1054094/ThBo/3Dvzduch/index.html

Vestavná trouba s 3D horkým vzduchem plus.

Opět plodná diskuze pod položkou... něco jako krém LaMer
Jelikož to je pro mě v mé práci konkurence, docela dobře jsem se pobavil. Naštěstí naše firma má jen troubu s barevným dotykovým displejem a na to blbé dotazy nejsou.

Re: Vtípky

Posted: 16:48 12. Nov 2012
by Molly23
Snekoun wrote:
Molly23 wrote:http://dl.dropbox.com/u/1054094/ThBo/3Dvzduch/index.html

Vestavná trouba s 3D horkým vzduchem plus.

Opět plodná diskuze pod položkou... něco jako krém LaMer
Jelikož to je pro mě v mé práci konkurence, docela dobře jsem se pobavil. Naštěstí naše firma má jen troubu s barevným dotykovým displejem a na to blbé dotazy nejsou.
A máte 2D trouby? Nebo už jste také přešli na 3D?

Re: Vtípky

Posted: 17:31 12. Nov 2012
by Snekoun
Molly23 wrote:
Snekoun wrote:
Molly23 wrote:http://dl.dropbox.com/u/1054094/ThBo/3Dvzduch/index.html

Vestavná trouba s 3D horkým vzduchem plus.

Opět plodná diskuze pod položkou... něco jako krém LaMer
Jelikož to je pro mě v mé práci konkurence, docela dobře jsem se pobavil. Naštěstí naše firma má jen troubu s barevným dotykovým displejem a na to blbé dotazy nejsou.
A máte 2D trouby? Nebo už jste také přešli na 3D?
Troubů máme dost ale žádnýho 2D ani 3D :twisted:

Pokud by jse se ale zajímal o pečící trouby, rád ti poradím a vysvětlím jaký je v tom rozdíl :wink:

Re: Vtípky

Posted: 18:22 12. Nov 2012
by pavad
Snekoun wrote:Pokud by jse se ale zajímal o pečící trouby, rád ti poradím a vysvětlím jaký je v tom rozdíl :wink:
K sakru - vedet tohle drive, tak jsem se s Tebou poradil, kdyz jsem cca pres mesicem a pul kupoval pro pritelkyni troubu (1). Takhle me to stalo docela dost casu, doptavani se, obehnuti asi 3 obchodu a mameni odpovedi na me otazky od "kvalifikovane" obsluhy. :/

(1) Pro rypaly, jde ne o osobu, ale o kuchynsky pristroj. :)

Re: Vtípky

Posted: 18:34 12. Nov 2012
by Snekoun
pavad wrote:
Snekoun wrote:Pokud by jse se ale zajímal o pečící trouby, rád ti poradím a vysvětlím jaký je v tom rozdíl :wink:
K sakru - vedet tohle drive, tak jsem se s Tebou poradil, kdyz jsem cca pres mesicem a pul kupoval pro pritelkyni troubu (1). Takhle me to stalo docela dost casu, doptavani se, obehnuti asi 3 obchodu a mameni odpovedi na me otazky od "kvalifikovane" obsluhy. :/

(1) Pro rypaly, jde ne o osobu, ale o kuchynsky pristroj. :)
Jojo dneska je těžký se v tom na trhu orientovat, je toho mrak. Já se snažím chodit na školení a doplňovat si informace i z vlastních zdrojů. V interierových studiích a kuchyňských studií se většinou praktikuje individuální přístup a vybírá se spotřebič podle tvého životního stylu a stylu vaření. Ne podle funkcí. Spousta lidí platí za funkci, kterou nikdy ani nepoužije.

Re: Vtípky

Posted: 18:46 12. Nov 2012
by kucik
To jsou věci. Životní styl a interiérové studie. A já přitom dodnes používám troubu jen k přípravě jídla :shock:

Re: Vtípky

Posted: 18:49 12. Nov 2012
by Snekoun
kucik wrote:To jsou věci. Životní styl a interiérové studie. A já přitom dodnes používám troubu jen k přípravě jídla :shock:
Jojo :-)

V některé troubě ale připravíš jídlo snadněji a rychleji. Ale nastavit čas, teplotu a vybrat si pozici pečení umí každá trouba. Další věci jsou už jenom nadstavba a rozmazlenost :ewink:

Re: Vtípky

Posted: 18:53 12. Nov 2012
by KaTo
To je jak s mobilama. A vůbec s většinou "rádobynutněpotřebných" přístrojů okolo mě.
Odjakživa jsem mobil používal jen k psaní smsek, volání mamince a odhánění středně velkých koček a malých psů. Nokia 5110 splňovala perfektně všechny tři tyto požadavky. Od doby kdy ji přestaly vyrábět mi přijde, že všechny vyfičury v nich jsou akorát zvytečnosti, které stejně nevyužiju :lol: , ale zaplatit je musím.