Page 228 of 331
Re: Poděkování
Posted: 12:15 07. Dec 2012
by Pajule
Přidávám se k díkům

Re: Poděkování
Posted: 12:22 07. Dec 2012
by Barbar321
Také děkuji všem přítomným na hrách. Je krása pozorovat cvc v klidu a bezpečí
Jen tak dál a ještě více účastníků
Re: Poděkování
Posted: 12:40 07. Dec 2012
by -RoF-
Barbar321 wrote:Také děkuji všem přítomným na hrách. Je krása pozorovat cvc v klidu a bezpečí
Jen tak dál a ještě více účastníků
To jo a aspon se hráč naučí různé způsoby boje a taky rychlejc reagovat a tak

.
Taky díkas za účast.
Ještě zbýbá hodně zápasů. Odehráli jsem nějakých 40 a zbývá snad 60.
A když se ještě někdo přihlásí, tak to naroste.

Re: Poděkování
Posted: 02:32 08. Dec 2012
by predyk
Dík Sielencerovi za večerní setkání

Re: Poděkování
Posted: 02:31 09. Dec 2012
by innfra
Děkuji všem, co se mnou dnes hráli, jsem se bavil od rána až do noci
PS: Tý elfinky mi bylo jako hráči vážně líto...
Re: Poděkování
Posted: 23:21 09. Dec 2012
by Krysak
Tak musím poděkovat naší k tlupě k odškrtnutí dalšího šefáka z kolonky "tak tam jsem taky nebyl". Díky všem, že si udělali čas. 7 členů to už je sakra pěkná parta.
Teda vlastně 7,5 členů, byla s námi pochopitelně Rienova hlava, teda snad je možné považovat Rienovu hlavu za půl, no možná 1/4. ALe vždyť je to jedno.
Re: Poděkování
Posted: 00:22 10. Dec 2012
by Caehan
Díky za dnešní souboje, bylo zajímave se na ně dívat!
Re: Poděkování
Posted: 01:33 10. Dec 2012
by innfra
Také dnes všem děkuji za hru.
Bohužel se jedna věc vymkla kontrole, což mě mrzí, ale nedá se s tím nic dělat

Re: Poděkování
Posted: 09:15 10. Dec 2012
by Barbar321
...i já se připojím k díkům. Jsem rád, že počet účastníků tak krásně narostl a že je opravdu na co se dívat.
Také nesmím zapomenout na poučný boj po bojích. Díky Sin a Diemo.
Re: Poděkování
Posted: 17:29 10. Dec 2012
by Caehan
Díky hráčům Johannese a Finneana za opravdu zajímavou dnešní podívanou, stejně jako dalším kolemstojícím.
Re: Poděkování
Posted: 17:32 10. Dec 2012
by Kathermara
Díky Goranovi, Finnovi a Rienovi za včerejšek a dnešek a taky DMku

Fakt jsem nečekala, v co se to dneska zvrhne a nebýt Riena, dopadlo to sakra jinak

Re: Poděkování
Posted: 20:09 10. Dec 2012
by innfra
Taktéž všem děkuji. Škoda Riena

Plánoval jsem to jinak... Ale co, alespoň je z toho poprask

Re: Poděkování
Posted: 20:20 10. Dec 2012
by Prasokralik
Máte si foukat svá temná bolístka jinde než na cestě kde chodí každý šmudla noobové.
Re: Poděkování
Posted: 22:03 10. Dec 2012
by Kathermara
Prasokralik wrote:Máte si foukat svá temná bolístka jinde než na cestě kde chodí každý šmudla noobové.
Kdyby šmudla tak ho sejmem, ale Riena holt ignorovat nemůžem

Krom toho... některé postavy ve vzteku moc nepřemýšlí a já to beru, nestěžuju si

Re: Poděkování
Posted: 00:59 14. Dec 2012
by Douragon
Díky Sielencerovi za pěkný malý questík
