Page 228 of 331

Re: Poděkování

Posted: 12:15 07. Dec 2012
by Pajule
Přidávám se k díkům :)

Re: Poděkování

Posted: 12:22 07. Dec 2012
by Barbar321
Také děkuji všem přítomným na hrách. Je krása pozorovat cvc v klidu a bezpečí :lol:

Jen tak dál a ještě více účastníků

Re: Poděkování

Posted: 12:40 07. Dec 2012
by -RoF-
Barbar321 wrote:Také děkuji všem přítomným na hrách. Je krása pozorovat cvc v klidu a bezpečí :lol:

Jen tak dál a ještě více účastníků
To jo a aspon se hráč naučí různé způsoby boje a taky rychlejc reagovat a tak ;).

Taky díkas za účast.

Ještě zbýbá hodně zápasů. Odehráli jsem nějakých 40 a zbývá snad 60. :D :twisted:
A když se ještě někdo přihlásí, tak to naroste. :roll:

Re: Poděkování

Posted: 02:32 08. Dec 2012
by predyk
Dík Sielencerovi za večerní setkání :)

Re: Poděkování

Posted: 02:31 09. Dec 2012
by innfra
Děkuji všem, co se mnou dnes hráli, jsem se bavil od rána až do noci :twisted:
PS: Tý elfinky mi bylo jako hráči vážně líto...

Re: Poděkování

Posted: 23:21 09. Dec 2012
by Krysak
Tak musím poděkovat naší k tlupě k odškrtnutí dalšího šefáka z kolonky "tak tam jsem taky nebyl". Díky všem, že si udělali čas. 7 členů to už je sakra pěkná parta.

Teda vlastně 7,5 členů, byla s námi pochopitelně Rienova hlava, teda snad je možné považovat Rienovu hlavu za půl, no možná 1/4. ALe vždyť je to jedno.

Re: Poděkování

Posted: 00:22 10. Dec 2012
by Caehan
Díky za dnešní souboje, bylo zajímave se na ně dívat!

Re: Poděkování

Posted: 01:33 10. Dec 2012
by innfra
Také dnes všem děkuji za hru. :)
Bohužel se jedna věc vymkla kontrole, což mě mrzí, ale nedá se s tím nic dělat :x

Re: Poděkování

Posted: 09:15 10. Dec 2012
by Barbar321
...i já se připojím k díkům. Jsem rád, že počet účastníků tak krásně narostl a že je opravdu na co se dívat.

Také nesmím zapomenout na poučný boj po bojích. Díky Sin a Diemo.

Re: Poděkování

Posted: 17:29 10. Dec 2012
by Caehan
Díky hráčům Johannese a Finneana za opravdu zajímavou dnešní podívanou, stejně jako dalším kolemstojícím.

Re: Poděkování

Posted: 17:32 10. Dec 2012
by Kathermara
Díky Goranovi, Finnovi a Rienovi za včerejšek a dnešek a taky DMku :)
Fakt jsem nečekala, v co se to dneska zvrhne a nebýt Riena, dopadlo to sakra jinak :D

Re: Poděkování

Posted: 20:09 10. Dec 2012
by innfra
Taktéž všem děkuji. Škoda Riena :D Plánoval jsem to jinak... Ale co, alespoň je z toho poprask :P

Re: Poděkování

Posted: 20:20 10. Dec 2012
by Prasokralik
Máte si foukat svá temná bolístka jinde než na cestě kde chodí každý šmudla noobové.

Re: Poděkování

Posted: 22:03 10. Dec 2012
by Kathermara
Prasokralik wrote:Máte si foukat svá temná bolístka jinde než na cestě kde chodí každý šmudla noobové.
Kdyby šmudla tak ho sejmem, ale Riena holt ignorovat nemůžem :D
Krom toho... některé postavy ve vzteku moc nepřemýšlí a já to beru, nestěžuju si :D

Re: Poděkování

Posted: 00:59 14. Dec 2012
by Douragon
Díky Sielencerovi za pěkný malý questík :)