Page 229 of 331
Re: Poděkování
Posted: 02:56 14. Dec 2012
by innfra
Musím shrnout poděkování za poslední dny ve vězení, kdy mě navštěvujete. Moc vám všem děkuji i DM.
A taky za originálního drába, kterýho bych vážně nechtěl potkat

To co dal Finn bych vážně nedal.
Re: Poděkování
Posted: 10:29 14. Dec 2012
by Krysak
Děkují naší rodince, že odškrtla další velmi náročné místo z kolonky, tak tam se taky nikdy nepodíváme.
Ještě par cest a bude naší jedinou nepokořenou výzvou nejmenovaná strašlivá a chlípná puldračice z majáku.
Re: Poděkování
Posted: 12:38 15. Dec 2012
by Pajule
Dííík za dnešní fajn rande

bavilo mi to.. Rienova hlava byla skvělá

Re: Poděkování
Posted: 12:58 15. Dec 2012
by Grin
musim rict ze sem taky fakt bavil, bylo by skoda z ni udelat okridlenou elfku O)))jen Dutohlavek je fakt smutnej, to budu poslouchat minimalne tejden
skoda Sergona, ze se nemoh zapojit ..stane se, ale 1 proc neni zadna traga.
Re: Poděkování
Posted: 23:50 16. Dec 2012
by innfra
Děkuji za pozvání na svatbu, moc se mi líbila. Taktéž děkuji Jackovi, že se zdržel a knězi za následující obřad.
Nakonec se ti dva dočkali po letech...
Re: Poděkování
Posted: 00:58 17. Dec 2012
by Legition
Děkuji všem co dnes byly na světbě všechno bylo úžasné od atmosféry, přes pomoc DM až po padající hlášky

Moc jsem si hru dnes užil

Re: Poděkování
Posted: 01:13 17. Dec 2012
by Aillen
Děkuji Morusovu knězi za krásný obřad a všem kteří Olwen a Lensovi přišli na svatbu
Užila jsem si to

Re: Poděkování
Posted: 01:20 17. Dec 2012
by Caehan
Díky za dnešní akci, bylo to skvělé! Když se dokopu, někdy vystavím i obrázky.
Re: Poděkování
Posted: 01:26 17. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Také děkuji za pěknou svatbu

. Pár srcreenu také dodám.
Re: Poděkování
Posted: 01:32 17. Dec 2012
by Amber
Díky za krásnou svatbu

a také se omlouvám, že jsem přišla těsně na čas. Holt někdy si člověk vše rozvrhne, je připravený a najednou se vynoří něco, co nepočká...

Re: Poděkování
Posted: 08:44 17. Dec 2012
by -RoF-
Taky díkas za fajn svatbu, bylo to pěkné a ta výzdoba...povedená

.
Díkas Jane za převlek

byl super. A taky že Kohout ty dvě dráčata hlídal, au těch pohlavků a aj na zadek pak dostaly!

Re: Poděkování
Posted: 10:17 17. Dec 2012
by Thurms
Taktéž se přidám k poděkování, ať už hostům, kteří se na svatbu přišli podívat nebo dmku co vedlo obřad. Bylo to povedené.
Re: Poděkování
Posted: 04:11 18. Dec 2012
by Caehan
Díky Sielencerovi za odehrávání questu se všemi těmi lidmi - někdy to musí být vážně něco.
Bavil jsem se! (a jistě jsem nebyl sám)
Re: Poděkování
Posted: 17:10 18. Dec 2012
by Legition
Děkuji Alici za ochotu semnou hrát, omlouvám se že jsem nedostavil v daný čas kvůli nečekané oslavě mého včerejšího svátku. Snad se sejdem někdy jindy...
Re: Poděkování
Posted: 00:31 20. Dec 2012
by Braenn
Děkuji za dnešní pro Ryouše emotivní den "blbec".
Ze všechny hlavně překvapivému zvratu večera, náhodnému neznámému trpaslíkovi - cestovateli v čase, za posezení u piva a... vylévání srdíčka.
Musím říct, že video "parodie na hobita" pro mne bylo dnes opravdu inspirativní.