Page 230 of 329
Re: Vtípky
Posted: 02:03 17. Nov 2012
by Molly23
Skvělej střelec... ale proč ta barva sakra?!

I chránič!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Qa60OnHtLEY
Re: Vtípky
Posted: 17:52 17. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 18:12 17. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 20:33 18. Nov 2012
by Molly23
Aneb co dělá pilot se starými mapami

Re: Vtípky
Posted: 09:05 19. Nov 2012
by Molly23
Hehe na DVD přidali zvuk k téhle maličkaté chybě ve Star Wars

.
http://www.youtube.com/watch?v=dBQaLuqwtl8
Re: Vtípky
Posted: 22:32 19. Nov 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 22:46 19. Nov 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 07:06 20. Nov 2012
by -RoF-
Jede v noci řidic kamionu přes les a najednou z křoví vyskočí malý červený trpaslík a mává rukama. Kamionista zastaví a trpaslík křičí:
"Já jsem malý, červený, zkurvený, teplý trpaslík a chci jíst."
Kamionista mu hodí bagetu a jede dál. Najednou z křoví vyběhne malý modrý trpaslík a křičí:
"Já jsem malý, modrý, zkurvený, teplý trpaslík a chci pít."
Kamionista mu hodí plechovku a jede dál. Najednou vidí mávat rukama malého zeleného trpaslíka. Kamionista se ho ptá:
"Co chceš ty malý, zelený, zkurvený, teplý trpaslíku?"
"Vaše doklady!
Re: Vtípky
Posted: 14:03 20. Nov 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 00:20 21. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 14:50 21. Nov 2012
by Molly23
Tohle mě vždycky dostane! Epic dodge!

Re: Vtípky
Posted: 22:36 21. Nov 2012
by Molly23
Tohle mě dostalo!

Re: Vtípky
Posted: 22:44 21. Nov 2012
by Molly23
Něco pro holky na cvičení

Re: Vtípky
Posted: 16:07 23. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 17:29 23. Nov 2012
by xxxMajkyxxx