Page 230 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:13 21. Dec 2012
by kokosak
Poprava byla fajnová, díky za spolupráci všem zůčastněným i dotyčnému nahoře, kterému sem do toho pořád kafral :D

Pokud by náhodou někdo něco chtěl řešit s Matějem, pošlete PM. Je to epizodka, neloguju za něj normálně, ale na vyžádání se lognu a milerád odehraju potřebné :)

Re: Poděkování

Posted: 01:15 21. Dec 2012
by innfra
Děkuji za překvapení u popravy, nečekal jsem nic takového :)
A omlouvám se, že to nedopadlo podle plánu... :oops:

Re: Poděkování

Posted: 01:25 21. Dec 2012
by kokosak
Tvůj útěk mou postavu přišel na pět tisíc za nevykonanou popravu. Chudinka kat. Vy na něj vůbec nemyslíte a sobecky utíkáte z poprav!

Re: Poděkování

Posted: 09:20 21. Dec 2012
by Pajule
Poprava byla fajn i to po popravě :) kat se mi líbí a Johann je vejce :D

Re: Poděkování

Posted: 02:49 22. Dec 2012
by Amber
Děkuji Rejtymu a Shamanovi (a nejen jim) za možnost nahlédnutí do "zákulisí" Thalie a za svěřenou důvěru. ;)

Re: Poděkování

Posted: 03:57 22. Dec 2012
by Koninho87
Děkuju všem za tento rok a celé hraní na Thalii.Tento rok měl být koncem světa a je to konec světa pro mě.Je čas odejít ale nadobro?Nikdy nevíš.Ztratil sem tu motivaci hrát a možná je to lepší pro většinu lidí.Děkuju moc těm ,že sem dokázal vše pokořil co šlo ale největší dík patří všem co dokázali přežít že tu hraju.Děkuju moc a hezké svátky.A velké díky patří jedné osobě která mě pomohla to dokončit. =)

PS:Turnaj dokončim.

Re: Poděkování

Posted: 05:39 22. Dec 2012
by sendys
Koninho87 wrote:Děkuju všem za tento rok a celé hraní na Thalii.Tento rok měl být koncem světa a je to konec světa pro mě.Je čas odejít ale nadobro?Nikdy nevíš.Ztratil sem tu motivaci hrát a možná je to lepší pro většinu lidí.Děkuju moc těm ,že sem dokázal vše pokořil co šlo ale největší dík patří všem co dokázali přežít že tu hraju.Děkuju moc a hezké svátky.A velké díky patří jedné osobě která mě pomohla to dokončit. =)

PS:Turnaj dokončim.
keca vrati se :) jako predtim :-D mno pokud ne tak preju hodne zdaru a dik za pokecy a obcasnou hru stim kridlatym :-P

Re: Poděkování

Posted: 12:55 22. Dec 2012
by -RoF-
Koninho87 wrote:Děkuju všem za tento rok a celé hraní na Thalii.Tento rok měl být koncem světa a je to konec světa pro mě.Je čas odejít ale nadobro?Nikdy nevíš.Ztratil sem tu motivaci hrát a možná je to lepší pro většinu lidí.Děkuju moc těm ,že sem dokázal vše pokořil co šlo ale největší dík patří všem co dokázali přežít že tu hraju.Děkuju moc a hezké svátky.A velké díky patří jedné osobě která mě pomohla to dokončit. =)

PS:Turnaj dokončim.
Tss tsss, já vám to říkal, nechodtě tak moc ty bossy nebo se z toho jednou ..... no vlastně nic, ale jednou vám ty bossy dojdou a co pak? :twisted: :D

No uvidíš, kdyžtak se k nám zase přijd podívat, třeba chytneš druhou mízu ;)

Re: Poděkování

Posted: 15:36 22. Dec 2012
by klobouk
Já jsem to přežil rád, protože byla vždycky sranda. Hlavně se Zevranem, se kterým jsem kruci měl plány, které ale stejně nejdou realizovat teď. Děkuju.

Re: Poděkování

Posted: 00:19 23. Dec 2012
by Krysak
Tak krátké poděkování Koře za spolecnou hru. Kdy my jsme drželi ten kratší konec provazu a ona ten delší. Ještěže jsme sedeli s tim kratsim kusem na moste a ona drzela ten svuj delsi nohama vzhuru z mostu. Diky za hezkou hru.

Re: Poděkování

Posted: 00:30 23. Dec 2012
by Grin
Pridavam se k podekovani...nekterymi vecmi opravdu prekvapila :D

Re: Poděkování

Posted: 00:45 23. Dec 2012
by jachyra
:D tak nedá mi nooo ... nerada píšem na forko, ale keď ste už, chlapci, boli takí zlatí a poďakovali, tak sa i ja pridám ;) bola to pekná hra a ja som sa pobavila :D a rado sa stalo za výpomoc :P hádam to spestrí podtemnácku zábavu
ale hej! ešte raz sa stretneme a platíte rundu! :P

Re: Poděkování

Posted: 03:05 26. Dec 2012
by innfra
Musím poděkovat za hru, všem se kterými v poslední době hraji :) Zvlášť dneska jsem se pobavil :twisted:
Jen se omlouvám, že jsem odběhl na delší afk a nebyl u svého oživení. :oops:

Re: Poděkování

Posted: 20:31 27. Dec 2012
by Caehan
Díky za dnešní noční bojovku ve hvozdu - bylo to pěkné, stejně jako následná romantická chvilka s tím úchvatným výhledem na řeku... při tom visení hlavou dolů se nejedna i začervená. :P


Jen ten pád do řeky pak trochu bolel, no... co se dá dělat... pěkně zahráno!

Re: Poděkování

Posted: 20:44 27. Dec 2012
by Grin
Taky diky, skoda, ze sme meli opravdu ukrutny lagy a nevzali Vas vic :lol: a i od nasledneho vyjednavani jsme radsi upustili, fakt to neslo...sezral mne pak malem tygr :lol: