Page 24 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:54 20. Jan 2009
by paja13
moc prosim o ty potulny alchimisty aby se vraceli zpatky ke kotlikum
nebo soupnout jejich kotlik nekam za hradbu (ivory) at nevidi ze zrovna vybeh jezevec z jihu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:27 20. Jan 2009
by PiAn0
Zajímalo by mne, jestli se nějak planuje možnost obarvování plášťu, helmic, kapuc..atd

moc bych to ocenil
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:32 20. Jan 2009
by Rejty
Planuje se komplet predelavani vzhledu veci u remeslniku. Kucik to ma uz skoro hotovy.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:17 21. Jan 2009
by Miky
nomis_b wrote:jo jo. hodi topostavu tam kde byla pred padem, hodi ji to i presne bankovni konto (kdyz treba vse vybrala), ale veci v inventari a nektere promenne (craft) to hodi zpet v case.
Mě to vždycky hodilo zpět všechno komplet - inventář i xp, kromě pozice. Ale snad už to bude ok.
Kdyby se NPC vracely by bylo fajn. Dost zlobí i kovář Theorgil, nejde pak nic koupit.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?- pořádný brnění velkosti lidské
Posted: 15:43 21. Jan 2009
by monstera
Pravidelně sleduji sortiment obchodu u dobrodruha i platnéře, a bohužel konstatuji, že slušné full plate brnění se dodává pouze v malých velikostech pro trťajzlíky a jiné nedorosty. Velmi prosím dodavatele zbrojí do těchto obchodů, aby mysleli i na normálně vyrostlého člověka...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?- pořádný brnění velkosti lidské
Posted: 15:56 21. Jan 2009
by Theogil I
monstera wrote:Pravidelně sleduji sortiment obchodu u dobrodruha i platnéře, a bohužel konstatuji, že slušné full plate brnění se dodává pouze v malých velikostech pro trťajzlíky a jiné nedorosty. Velmi prosím dodavatele zbrojí do těchto obchodů, aby mysleli i na normálně vyrostlého člověka...
Já ti dám nedorosta a trťajzlíka poletucho nevděčná, jen počkej já ti tu tvou část dílny zavezu hoblinama a budeš mít po švandě. Ale na obhajobu, pár docela slušných jsem už viděl, tak myslím, že je třeba počkat ... včera kolem 19:00 Adamantitová full plátová zbroj u platnéře, cena 118 374 Kt.zl.. Tuze se mi líbila. U dobrodruha je fajn ta s pohlcením elementů, je pravda, že pro nás, správný kluky, je tam velká bouřná a ta je top, ale ta co jsme viděli před 2 měsíci je taky dobrá. Záleží ale vždy na tom co od toho čekáš.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:31 21. Jan 2009
by Tretas
vono když něco sháníš tak to zrvona není, to já znám

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:51 21. Jan 2009
by Theogil I
Tretas wrote:vono když něco sháníš tak to zrvona není, to já znám

přesně ... už měsíc chodím k dobrodruhovi a ... prdinec, ale to se podá
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?- pořádný brnění velkosti lidské
Posted: 17:04 21. Jan 2009
by monstera
Theogil I wrote:monstera wrote:Pravidelně sleduji sortiment obchodu u dobrodruha i platnéře, a bohužel konstatuji, že slušné full plate brnění se dodává pouze v malých velikostech pro trťajzlíky a jiné nedorosty. Velmi prosím dodavatele zbrojí do těchto obchodů, aby mysleli i na normálně vyrostlého člověka...
Já ti dám nedorosta a trťajzlíka poletucho nevděčná, jen počkej já ti tu tvou část dílny zavezu hoblinama a budeš mít po švandě. Ale na obhajobu, pár docela slušných jsem už viděl, tak myslím, že je třeba počkat ... včera kolem 19:00 Adamantitová full plátová zbroj u platnéře, cena 118 374 Kt.zl.. Tuze se mi líbila. U dobrodruha je fajn ta s pohlcením elementů, je pravda, že pro nás, správný kluky, je tam velká bouřná a ta je top, ale ta co jsme viděli před 2 měsíci je taky dobrá. Záleží ale vždy na tom co od toho čekáš.
Ale já jsem náročná zákaznice, nějakej obyčejnej adamantin mi nestačí -jako božská bytost musím mít taky božský vybavení - chtěla bych něco jako bouřnou zbroj dětí země ale pro člověka...
Ať si třeba stojí dva nebo tři melouny, jen když to bude pořádný brnění...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:29 21. Jan 2009
by Sveneld
servat kridla, konvertovat a poridit Cassileovu temnou dusi

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:05 21. Jan 2009
by monstera
Sveneld wrote:servat kridla, konvertovat a poridit Cassileovu temnou dusi

přečti si chatrakteristiku Aasimarů - kvalitní výstroj potřebuji, abych dostála popisu subrasy :
"...Aasimarovia sú nádherné bytosti. Sú vysoký, dobre stavaný, so svetlými takmer bielymi až striebornými vlasmi a bystrými modrými očami, ktoré v druhých vzbudzujú dojem, akoby im vydeli až do hĺbky duše. Ich koža má tiež svetlejší odtieň od striebornej a niekedy až po zlatú. Niektorím dokonca vyrastajú z chrbta nádherné anjelske krídla.
Uprednostňujú kvalitne ušité oblečenie svetlých farieb, do boja radi nosia majstrovsky vykované brnenie často zdobené znakom svojho boha."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:57 23. Jan 2009
by ravangorn
Tak mě napadlo při procházení jistejch jeskyní kde jsou vězněni lidi (trollové, orci, mozkomoři), jestli by nešlo udělat nějak to že po promluvení s nima se nějak vypustěj, jako zachráněj. Třeba za minimum xp

. Spousta lidí tam ty chudáky nechává aniž by jim aspoň otevřela

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:53 23. Jan 2009
by Hassan
Tak je sejmi jako to delam ja

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:03 23. Jan 2009
by ravangorn
Hassan wrote:Tak je sejmi jako to delam ja

Kdyby to bylo tak jednoduchý

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:09 23. Jan 2009
by monstera
ravangorn wrote:Tak mě napadlo při procházení jistejch jeskyní kde jsou vězněni lidi (trollové, orci, mozkomoři), jestli by nešlo udělat nějak to že po promluvení s nima se nějak vypustěj, jako zachráněj. Třeba za minimum xp

. Spousta lidí tam ty chudáky nechává aniž by jim aspoň otevřela

Vždy je pouštím, že neodcházejí, je jejich chyba !