Page 24 of 329

Re: Vtípky

Posted: 09:23 23. Apr 2009
by marii
http://www.novinky.cz/koktejl/167117-ch ... ektem.html

vetsina z vas to urcite nepotrebuje....ale nahoda je vul:))

Re: Vtípky

Posted: 09:26 23. Apr 2009
by Theogil I
marii wrote:http://www.novinky.cz/koktejl/167117-chorvati-vymysleli-panske-spodky-s-push-up-efektem.html

vetsina z vas to urcite nepotrebuje....ale nahoda je vul:))
Dva páry ponožek na jeden den to spolehlivě vyřeší také :lol: .

Re: Vtípky

Posted: 09:35 23. Apr 2009
by kucik
Ale představ si to zklamání, když si pak ty trenky sundá.

Re: Vtípky

Posted: 10:36 23. Apr 2009
by Krata
Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou

Re: Vtípky

Posted: 11:04 23. Apr 2009
by kucik
Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou
Jako aby ti zmáčkla břicho a nafoukla hrudník? :D

Re: Vtípky

Posted: 11:54 23. Apr 2009
by Krata

Re: Vtípky

Posted: 12:38 23. Apr 2009
by marii
Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou
Uz by to chtelo Krato..uz by to chtelo:))))

Re: Vtípky

Posted: 12:40 23. Apr 2009
by kucik
Trochu mě překvapuje, co všechno, Kráťo, čteš za plátky. :D

Re: Vtípky

Posted: 13:18 23. Apr 2009
by Krata
titulek "Podprsenka pro muže konečně tady!" mě nezaujal svym revolučnim nápadem, ale spíš sem si řikal, co to je za blbost :D

Marii: ted nevim jesli mi naznačuješ, že moje oblečení neni moderní, nebo jesli by se mi hodila ta podprsenka :(

Re: Vtípky

Posted: 13:38 23. Apr 2009
by marii
Marii: ted nevim jesli mi naznačuješ, že moje oblečení neni moderní, nebo jesli by se mi hodila ta podprsenka :([/quote]

Ze by jsi mel jit s dobou:)))...a vubec...vsichni spamujou...tak chci taky:))

Re: Vtípky

Posted: 16:36 23. Apr 2009
by Neithan1

Re: Vtípky

Posted: 17:19 23. Apr 2009
by Krata
marii wrote:vsichni spamujou...tak chci taky:))
vítej do clubu :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:00 23. Apr 2009
by paja13
marii wrote:
Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou
Uz by to chtelo Krato..uz by to chtelo:))))
se chce urco seznamit ja zensky znam :o)

Re: Vtípky

Posted: 20:01 23. Apr 2009
by pepa48
paja13 wrote:
marii wrote:
Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou
Uz by to chtelo Krato..uz by to chtelo:))))
se chce urco seznamit ja zensky znam :o)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 20:41 23. Apr 2009
by marii
paja13 wrote:
marii wrote:
Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou
Uz by to chtelo Krato..uz by to chtelo:))))
se chce urco seznamit ja zensky znam :o)
Ja Kratu znam..se nepotrebuju seznamovat:DD