Re: Vtípky
Posted: 09:23 23. Apr 2009
http://www.novinky.cz/koktejl/167117-ch ... ektem.html
vetsina z vas to urcite nepotrebuje....ale nahoda je vul:))
vetsina z vas to urcite nepotrebuje....ale nahoda je vul:))
Dva páry ponožek na jeden den to spolehlivě vyřeší takémarii wrote:http://www.novinky.cz/koktejl/167117-chorvati-vymysleli-panske-spodky-s-push-up-efektem.html
vetsina z vas to urcite nepotrebuje....ale nahoda je vul:))
Jako aby ti zmáčkla břicho a nafoukla hrudník?Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou
Uz by to chtelo Krato..uz by to chtelo:))))Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou
vítej do clubumarii wrote:vsichni spamujou...tak chci taky:))
se chce urco seznamit ja zensky znam :o)marii wrote:Uz by to chtelo Krato..uz by to chtelo:))))Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou
paja13 wrote:se chce urco seznamit ja zensky znammarii wrote:Uz by to chtelo Krato..uz by to chtelo:))))Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou)
Ja Kratu znam..se nepotrebuju seznamovat:DDpaja13 wrote:se chce urco seznamit ja zensky znammarii wrote:Uz by to chtelo Krato..uz by to chtelo:))))Krata wrote:Lepší byla ta podprsenka pro muže.. asi si jednu koupim, byl to fakt revoluční nápad... a asi si koupim i ty trenky, musim jít s dobou)