Page 24 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 23:52 04. Sep 2009
by Tretas
4. září. 2009 23:45 pád :cry: server ale očividně lagoval vyházelo to lidi a pak už to nevydržel a padl.

Re: Pady serveru

Posted: 00:01 05. Sep 2009
by ravangorn
To bylo chybou připojení. Thalie byla nedostupná, hlásili nějaký větry :) , tak jestli to nebylo tim.

Re: Pady serveru

Posted: 10:01 06. Sep 2009
by Sobik
Pád dnes, cca 9:55.

Re: Pady serveru

Posted: 21:02 06. Sep 2009
by monstera
ravangorn wrote:To bylo chybou připojení. Thalie byla nedostupná, hlásili nějaký větry :) , tak jestli to nebylo tim.
Já hlásím větry po hrachový polívce a jsem nedostupný nejen na Thalii, neboť mi odešel zdroj :cry: :cry:

Re: Pady serveru

Posted: 21:11 07. Sep 2009
by Sobik
21:10

Re: Pady serveru

Posted: 19:37 13. Oct 2009
by -RoF-
Dnes 19:35.

No a předevčírem taky a předtím taky.....nepadá modul poslední dobou nějak moc často?
Mi to až přijde podezřelé, většinou jsou pády, když někdo buguje (aspon mi to tak přišlo i na jiných modulech)

PS: A ještě moje postava Aria Oria přišla o vytvořené šaty.

Re: Pady serveru

Posted: 01:28 14. Oct 2009
by bigbull666
Oped pad modulu a na prvni pohled uplne bezduvodnej...
Protoze to posledni dobou pada vic, napadlo me jestli to neni tou zvysenou kapacitou serveru, ale asi neni...

Jinak ty pady jsou ted vazne nejak casto a taky je celkem k nastvani, kdyz clovek dela 5 hodin vyrobek a v 90% to spadne...

A mel bych jeste jeden typ na duvod proc to pada. Konfiguracni HAK verze 1.5 byl zmenen ale ja to zaregistroval az nyni, kdyz jsem si stahoval nejaky jiny HAK.

Re: Pady serveru

Posted: 10:54 14. Oct 2009
by kucik
Kdyby sis cetl novinky, tak jsi to zaregistroval driv.

Pady zpusobuje prihlasovani DM. Protoze je ted DM hodne a nekteri se prihlasuji a odhlasuji treba petkrat za pet minut, tak to proste obcas zhuci.

Re: Pady serveru

Posted: 19:10 14. Oct 2009
by bigbull666
Jajx. Ted je asi uz pozde se vymlouvat na to ze neumim cist co...? Novinky se snazim cist, ale nejak si mi podarilo ten tvuj post s linkama prehlednout... Omlouvam se a beru zpet.

Re: Pady serveru

Posted: 21:32 14. Oct 2009
by monstera
další pád 21,30
Je li to opravdu nadbytkem DM, tak jich pár pošlete na dovolenou
:: tento pád mne stál velký očarovávací kámen za 50 000 s duší 100% a k tomu jedny bojový rukavičky.. :( =

Re: Pady serveru

Posted: 21:33 14. Oct 2009
by bigbull666
21:31 a je to tu opet

PS: takhle ty chranice z legendy nedosiju. Uz jsem mel 60% a konecne uz to mam trivialni. Sotva se zacnu blizit ke zdarnemu konci, tak je to tu zas. A jeste takovej malej postreh: Zda se mi to nebo to jeste tak pred tydnem nepadalo vubec?

Re: Pady serveru

Posted: 14:12 15. Oct 2009
by sendys
bigbull666 wrote:21:31 a je to tu opet

PS: takhle ty chranice z legendy nedosiju. Uz jsem mel 60% a konecne uz to mam trivialni. Sotva se zacnu blizit ke zdarnemu konci, tak je to tu zas. A jeste takovej malej postreh: Zda se mi to nebo to jeste tak pred tydnem nepadalo vubec?
Přestan stim byt doterny řekl bych ze DM a WB an tom dělaj co mužou tak je nech pracovat a neprud furt :))) dik

Re: Pady serveru

Posted: 16:48 15. Oct 2009
by bigbull666
sendys wrote: Přestan stim byt doterny řekl bych ze DM a WB an tom dělaj co mužou tak je nech pracovat a neprud furt :))) dik
Omlouvam se za svou doternost... Mel jsem slabou chvilku, pac jsem uz asi po paty nedodelal vyrobek kvuli tomu, ze to padlo. Ono se to nezda, ale kdyz na tom clovek stravi pres 20 hodin a uplne zbytecne, tak to docela nastve...

Re: Pady serveru

Posted: 13:37 16. Oct 2009
by sendys
bigbull666 wrote:
sendys wrote: Přestan stim byt doterny řekl bych ze DM a WB an tom dělaj co mužou tak je nech pracovat a neprud furt :))) dik
Omlouvam se za svou doternost... Mel jsem slabou chvilku, pac jsem uz asi po paty nedodelal vyrobek kvuli tomu, ze to padlo. Ono se to nezda, ale kdyz na tom clovek stravi pres 20 hodin a uplne zbytecne, tak to docela nastve...
Ono se to nezda ale kdyz stratis 80 pirek plivniku tak to taky nastve

Re: Pady serveru

Posted: 22:58 16. Oct 2009
by bigbull666
Poslusne hlasim, ze to opet...