a ty ze jsi která? .))))))
Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)
Ta hnědooká, přeci!marii wrote: a ty ze jsi která? .))))))
Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)
KaTo wrote:Ta hnědooká, přeci!marii wrote: a ty ze jsi která? .))))))
Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)
Mno...jestli to bereš takhle, tak ta co se hezky směje je zrovna modrookájachyra wrote:Ale kdeee ... tá čo sa tak pekne smeje
Jachyra do tebe vidí, Mielle!jachyra wrote:... vidno, že celá mamina...
Tebe budou čekat doma těžké chvilkyKaTo wrote:.....:
Nějak mám pocit, že u nás jsou na tom obě na stejno, jen Saší se umí tvářit jak anděl. Někde se musela stát chybaPajule wrote:hahaha nemůžou být obě děti hodné ..mladší je vždycky větší evilák
PššštNalkanar wrote:Myslím, že obě mají v sobě zásadní kus povahy jejich drahé maminky.![]()