Page 24 of 33

Re: Váš portret

Posted: 11:01 22. Feb 2012
by marii
[quote="Miell"]Tak abych pořád jen nezlobila Mollyšáka, když tu sama nemám foto... tady sem :wink:

a ty ze jsi která? .))))))

Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)

Re: Váš portret

Posted: 11:46 22. Feb 2012
by KaTo
marii wrote: a ty ze jsi která? .))))))

Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)
Ta hnědooká, přeci! :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 11:57 22. Feb 2012
by jachyra
KaTo wrote:
marii wrote: a ty ze jsi která? .))))))

Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)
Ta hnědooká, přeci! :mrgreen:

Ale kdeee ... tá čo sa tak pekne smeje ;)

Re: Váš portret

Posted: 12:40 22. Feb 2012
by KaTo
jachyra wrote:Ale kdeee ... tá čo sa tak pekne smeje ;)
Mno...jestli to bereš takhle, tak ta co se hezky směje je zrovna modrooká :biggrin: (i když sepiový filtr fotky ji dělá hnědookou :mrgreen: )

Re: Váš portret

Posted: 15:11 22. Feb 2012
by Miell
Dík :biggrin: A KaTo na Tebe se odedneška neusmívám! :biggrin:
Plesový fotky sice mám.. ale už starý.. tak jednu aktuální, kde jsem vidět trochu líp:)
Snímek 218.jpg

Re: Váš portret

Posted: 15:50 22. Feb 2012
by jachyra
Tie tvoje krásavice sú fakt úžasné ;) vidno, že celá mamina
Ach tie deti :D to je niečo úžasného!

Re: Váš portret

Posted: 15:51 22. Feb 2012
by Miell
Dík:) A máš pravdu.. s nimi jsou ty fotky hned krásnější! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Re: Váš portret

Posted: 15:59 22. Feb 2012
by KaTo
*podívá se na výraz Evelíny*
...
*podívá se na zprávu jachyry*
jachyra wrote:... vidno, že celá mamina...
Jachyra do tebe vidí, Mielle! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Váš portret

Posted: 16:00 22. Feb 2012
by Miell
KaTo wrote:.....:
Tebe budou čekat doma těžké chvilky :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 17:13 22. Feb 2012
by Pajule
mně přijde, že eve je takovej eviláček, třeba jí budou svítit očka jako azhaelíkovi :D

Re: Váš portret

Posted: 17:23 22. Feb 2012
by Miell
To jsi trefila:) Ona pořád nic.. nic.. a pak mám rozmatlaný Sašenčin jogurt po půlce obývací stěny :biggrin: :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 17:25 22. Feb 2012
by Pajule
:D hahaha nemůžou být obě děti hodné ..mladší je vždycky větší evilák :D

Re: Váš portret

Posted: 17:27 22. Feb 2012
by Miell
Pajule wrote::D hahaha nemůžou být obě děti hodné ..mladší je vždycky větší evilák :D
Nějak mám pocit, že u nás jsou na tom obě na stejno, jen Saší se umí tvářit jak anděl. Někde se musela stát chyba :biggrin:

Re: Váš portret

Posted: 17:34 22. Feb 2012
by Nalkanar
Myslím, že obě mají v sobě zásadní kus povahy jejich drahé maminky. :twisted: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 17:39 22. Feb 2012
by Miell
Nalkanar wrote:Myslím, že obě mají v sobě zásadní kus povahy jejich drahé maminky. :twisted: :mrgreen:
Pšššt :twisted: