Page 24 of 33
Re: Váš portret
Posted: 11:01 22. Feb 2012
by marii
[quote="Miell"]Tak abych pořád jen nezlobila Mollyšáka, když tu sama nemám foto... tady sem
a ty ze jsi která? .))))))
Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)
Re: Váš portret
Posted: 11:46 22. Feb 2012
by KaTo
marii wrote: a ty ze jsi která? .))))))
Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)
Ta hnědooká, přeci!

Re: Váš portret
Posted: 11:57 22. Feb 2012
by jachyra
KaTo wrote:marii wrote: a ty ze jsi která? .))))))
Jinak slusi a hezky princezny mate doma:)
Ta hnědooká, přeci!

Ale kdeee ... tá čo sa tak pekne smeje

Re: Váš portret
Posted: 12:40 22. Feb 2012
by KaTo
jachyra wrote:Ale kdeee ... tá čo sa tak pekne smeje

Mno...jestli to bereš takhle, tak ta co se hezky směje je zrovna modrooká

(i když sepiový filtr fotky ji dělá hnědookou

)
Re: Váš portret
Posted: 15:11 22. Feb 2012
by Miell
Dík

A KaTo na Tebe se odedneška neusmívám!
Plesový fotky sice mám.. ale už starý.. tak jednu aktuální, kde jsem vidět trochu líp:)
Re: Váš portret
Posted: 15:50 22. Feb 2012
by jachyra
Tie tvoje krásavice sú fakt úžasné

vidno, že celá mamina
Ach tie deti

to je niečo úžasného!
Re: Váš portret
Posted: 15:51 22. Feb 2012
by Miell
Re: Váš portret
Posted: 15:59 22. Feb 2012
by KaTo
*podívá se na výraz Evelíny*
...
*podívá se na zprávu jachyry*
jachyra wrote:... vidno, že celá mamina...
Jachyra do tebe vidí, Mielle!

Re: Váš portret
Posted: 16:00 22. Feb 2012
by Miell
KaTo wrote:.....:
Tebe budou čekat doma těžké chvilky

Re: Váš portret
Posted: 17:13 22. Feb 2012
by Pajule
mně přijde, že eve je takovej eviláček, třeba jí budou svítit očka jako azhaelíkovi

Re: Váš portret
Posted: 17:23 22. Feb 2012
by Miell
To jsi trefila:) Ona pořád nic.. nic.. a pak mám rozmatlaný Sašenčin jogurt po půlce obývací stěny

Re: Váš portret
Posted: 17:25 22. Feb 2012
by Pajule

hahaha nemůžou být obě děti hodné ..mladší je vždycky větší evilák

Re: Váš portret
Posted: 17:27 22. Feb 2012
by Miell
Pajule wrote:
hahaha nemůžou být obě děti hodné ..mladší je vždycky větší evilák

Nějak mám pocit, že u nás jsou na tom obě na stejno, jen Saší se umí tvářit jak anděl. Někde se musela stát chyba

Re: Váš portret
Posted: 17:34 22. Feb 2012
by Nalkanar
Myslím, že obě mají v sobě zásadní kus povahy jejich drahé maminky.

Re: Váš portret
Posted: 17:39 22. Feb 2012
by Miell
Nalkanar wrote:Myslím, že obě mají v sobě zásadní kus povahy jejich drahé maminky.

Pšššt
