Jinak sem tu nikde nevidel.
Ramones:
http://www.youtube.com/watch?v=InK4xolg ... re=related
Dead Kennedys:
http://www.youtube.com/watch?v=1enywhs7vfk (jinak film doporucuju)
Police:
http://www.youtube.com/watch?v=upYQAg1f ... re=related
depeche mode.......rekni ze to je spravne ,rekni ,rekniii:))kucik wrote:A schválně. Kdo první vydal
Personal Jesus:
Cash
Manson
Depeche Mode
All Alng the Watchtower
Hendrix
U2
...
Dneska na Beatu rikali ze tu All Along the Watchtower prvni slozil Bob Dylan, ale nejvic ji proslavil Hendrix . . . no kazdopadne ta vod Hendrixe je hezcikucik wrote:A schválně. Kdo první vydal
Personal Jesus:
Cash
Manson
Depeche Mode
All Alng the Watchtower
Hendrix
U2
...
spatna odpoved ztracite JackpotSorrow wrote:My way : the Sex Pistols
marii wrote:depeche mode.......rekni ze to je spravne ,rekni ,rekniii:))
Taky to mohli, zmetci, prasknout az zitra. Jo, kazdej to zna od Hedrixe.Lord_Berserk wrote: Dneska na Beatu rikali ze tu All Along the Watchtower prvni slozil Bob Dylan, ale nejvic ji proslavil Hendrix . . . no kazdopadne ta vod Hendrixe je hezci
Urco to hrali i Pistole...Lord_Berserk wrote:spatna odpoved ztracite JackpotSorrow wrote:My way : the Sex Pistols
jasne ze vod pistoli je nejlepci . . . ten original co zpiva Sinatra je desne utahanejSorrow wrote:Urco to hrali i Pistole...Lord_Berserk wrote:spatna odpoved ztracite JackpotSorrow wrote:My way : the Sex Pistols