Page 24 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:36 16. Mar 2010
by Sorrow
K Bers: Jo stary Danzing 8)

Jinak sem tu nikde nevidel.
Ramones:
http://www.youtube.com/watch?v=InK4xolg ... re=related

Dead Kennedys:
http://www.youtube.com/watch?v=1enywhs7vfk (jinak film doporucuju)

Police:
http://www.youtube.com/watch?v=upYQAg1f ... re=related

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:46 16. Mar 2010
by Lord_Berserk
Poznej original (az se budete nudit) :mrgreen: jinac slusny covery . . .

My Way
1.
2.
3.
4.

Ziggy Stardust
1.
2.
3.

What A Wonderful World
1.
2.

Anarchy In The UK
1.
2.
3.

I Got You Babe
1.
2.
3.

Behind Blue Eyes
1.
2.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:32 17. Mar 2010
by Sorrow
My way : the Sex Pistols

Ziggy Stardust : David Bowie

What a wonderful word : Louis Armstrong

Anarchy in the UK : The Sex Pistols 8)

I Got You Babe : Cher and Sonny

Behind Blue Eyes : nevim

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:49 17. Mar 2010
by kucik
Behind Blue Eyes jsou přece Who :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:01 17. Mar 2010
by kucik
A schválně. Kdo první vydal
Personal Jesus:
Cash
Manson
Depeche Mode
All Alng the Watchtower
Hendrix
U2
... :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:33 17. Mar 2010
by marii
kucik wrote:A schválně. Kdo první vydal
Personal Jesus:
Cash
Manson
Depeche Mode
All Alng the Watchtower
Hendrix
U2
... :)
depeche mode.......rekni ze to je spravne ,rekni ,rekniii:))

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:38 17. Mar 2010
by Lord_Berserk
kucik wrote:A schválně. Kdo první vydal
Personal Jesus:
Cash
Manson
Depeche Mode
All Alng the Watchtower
Hendrix
U2
... :)
Dneska na Beatu rikali ze tu All Along the Watchtower prvni slozil Bob Dylan, ale nejvic ji proslavil Hendrix . . . no kazdopadne ta vod Hendrixe je hezci :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:42 17. Mar 2010
by Lord_Berserk
Sorrow wrote:My way : the Sex Pistols
spatna odpoved ztracite Jackpot :twisted:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:43 17. Mar 2010
by kucik
marii wrote:depeche mode.......rekni ze to je spravne ,rekni ,rekniii:))
:)
Lord_Berserk wrote: Dneska na Beatu rikali ze tu All Along the Watchtower prvni slozil Bob Dylan, ale nejvic ji proslavil Hendrix . . . no kazdopadne ta vod Hendrixe je hezci :mrgreen:
Taky to mohli, zmetci, prasknout az zitra. Jo, kazdej to zna od Hedrixe. :) Docela dost pisnicek od Dylana se proslavila az jako cover. Knockin' on Heaven's Door, Like a Rolling Stone co me ted napada :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:03 18. Mar 2010
by Sorrow
Personal Jesus bych rekl ze je puvodne od Johnyho Cashe.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:04 18. Mar 2010
by Sorrow
Lord_Berserk wrote:
Sorrow wrote:My way : the Sex Pistols
spatna odpoved ztracite Jackpot :twisted:
Urco to hrali i Pistole...

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:19 18. Mar 2010
by Lord_Berserk
Sorrow wrote:
Lord_Berserk wrote:
Sorrow wrote:My way : the Sex Pistols
spatna odpoved ztracite Jackpot :twisted:
Urco to hrali i Pistole...
jasne ze vod pistoli je nejlepci . . . ten original co zpiva Sinatra je desne utahanej :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:18 18. Mar 2010
by sandoftime
Devils never cry
"Praise to my father
Blessed by the water
Black night, dark sky
The devils cry
"

We shall never surrender
"They will see. We'll fight until eternity
Come with me We'll stand and fight together
Through our strength we'll make a better day
Tomorrow we shall never surrender.
"

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:36 18. Mar 2010
by Sapal
Wormsong 1995
We are worms, we're the best,
and we've come to win the war
We'll stand, we'll never run,
stay until it's done
Though our friends may fall,
and our world be blown apart
:D

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:52 20. Mar 2010
by sandoftime
Get out Alive
run for your live