Page 24 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:36 19. Jan 2012
by Xullfryn
Hele seriál Day Break - http://www.csfd.cz/film/225432-za-rozbresku/

Vážně zajímavý :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:39 19. Jan 2012
by Bahnak
"Na hromnice o den více" s detektivní zápletkou? Bill Murray tam sice chybí, ale díky za tip, nezní to špatně.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:22 19. Jan 2012
by Prasokralik
Dneska jsem v buse shlédl návrat krále po dlouhé době. Moment, kdy rohanský voj naletí z boku do armády skřetů je doteď nepřekonatelný.

http://www.youtube.com/watch?v=ZCARXI0WvGo

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:03 20. Jan 2012
by Prasokralik
Vampire suck to musim vidět! :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:35 20. Jan 2012
by Czech_Luthor
Jo, neni to špatná parodie :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 02:54 20. Jan 2012
by jachyra
juju celkom sranda, dá sa nasmiať :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 03:42 20. Jan 2012
by J.F.Payne
Já musím vidět Bitch Slap.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:22 21. Jan 2012
by zachy
Včera večer když jsem nemohl usnout tak jsem čučel na velice zajímavej film
http://www.csfd.cz/film/222322-popravci/
Sice ohodnocení na csfd nic moc, ale velmi povedený film o inkvizici a kacířích. Vřele doporučuji všem paladinům :mrgreen:
EDIT: Popravčího hraje Nikolaj Coster (kdo viděl hra o trůny, tak je to pan "king-slayer" nebo "králo-kat"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:06 23. Jan 2012
by Fryn
Tak jsem o víkendu zkouknul "Muži, kteří nenávidí ženy" a i když se filmu nevyhlo pár klišé, musím říct, že to bylo celkem slušný (přítelkyni, která už předtím nadšeně přečetla celou knižní trilogii, se to líbilo ještě o něco víc).
Herecké výkony fajn (myslím, že nejzajímavější na celém snímku byla postava rebelky Lisbeth). David Fincher (jako obvykle) je zase zárukou toho, že se filmová verze nerozpakuje uvést tvrdší scény, které se objevili v knize (což může/nemusí být vždy plus).
První film jsem neviděl, tak nemůžu porovnávat, jen mě trochu překvapilo, že je mezi ním a remakem tak malý časový odstup.

Neodpustím si jeden SPOILER/VAROVÁNÍ - pro milovníky koček může být jedna scéna ve filmu velmi, ale opravdu velmi traumatizující.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:37 24. Jan 2012
by -darkvision-
Fryn wrote:Tak jsem o víkendu zkouknul "Muži, kteří nenávidí ženy" a i když se filmu nevyhlo pár klišé, musím říct, že to bylo celkem slušný (přítelkyni, která už předtím nadšeně přečetla celou knižní trilogii, se to líbilo ještě o něco víc).
Herecké výkony fajn (myslím, že nejzajímavější na celém snímku byla postava rebelky Lisbeth). David Fincher (jako obvykle) je zase zárukou toho, že se filmová verze nerozpakuje uvést tvrdší scény, které se objevili v knize (což může/nemusí být vždy plus).
První film jsem neviděl, tak nemůžu porovnávat, jen mě trochu překvapilo, že je mezi ním a remakem tak malý časový odstup.

Neodpustím si jeden SPOILER/VAROVÁNÍ - pro milovníky koček může být jedna scéna ve filmu velmi, ale opravdu velmi traumatizující.
Velice povedený snímek.
Mohu jen taky doporučit.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:37 25. Jan 2012
by zachy
http://www.csfd.cz/film/135104-team-ame ... -policajt/
Starší, ale opravdu hodně dobrej a zábavnej film.
Autoři jsou stejní jako od South-Parku.
Vřele doporučuji

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:58 30. Jan 2012
by Fryn

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:01 30. Jan 2012
by de Aers
Ano, tak na tohle se taky těším :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:49 31. Jan 2012
by Braenn
Zkusila jsem ten seriál, Sherlocka, a zatím jsem nadšená jak už dlouho ne!
První moment byl tedy takový "WTF? Sherlock v současnosti??", vypla jsem to, dala tomu dva týdny, zapla, zkoukla první díl a už stahuju celou sérii. Doufám že si to udrží úroveň, hodnocení je vysoké, očekávání ještě větší!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:29 02. Feb 2012
by Prasokralik
Tak jsem trochu oprášil svou anime sbírku.
5 centimetrů za vteřinu
Pak O dívce, která proskočila časem. jeden z mála anime filmů, který ve mě nechal podobný dojem jako anime výše.

A pak šílenost Bakemonogatari, která i přes mnohé nadpřirozeno řeší spíše hlavní charaktery. Občas trochu drsné, jen zabalené do nenápadnosti (kupříkladu barevné spektrum maskující potoky krve v několika málo momentech). Není pro každého - ne kvůi násilným scénám, spíše komplikovanosti a ulítlosti hlavních postav.

No a samozřejmě anime o městských legendách Durarara! které mě chytlo jako máloco. A má to barmana, co hází ledničkama.