Page 24 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:41 21. Jan 2011
by Lord_Berserk
Si snad myslite ze Hiranky sou krasnejsi nez elfky a holi si podpazdi ?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:43 21. Jan 2011
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:Si snad myslite ze Hiranky sou krasnejsi nez elfky a holi si podpazdi ?

Kdyby jen podpaždí, ale co ten knír.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:12 21. Jan 2011
by Lord_Berserk
Theogil I wrote:Lord_Berserk wrote:Si snad myslite ze Hiranky sou krasnejsi nez elfky a holi si podpazdi ?

Kdyby jen podpaždí, ale co ten knír.

Ja myslim, ze kniry bude mit minimalne dva

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:56 21. Jan 2011
by Pajule
náhodou má i pěkný dredy, supr čupr zoubky..já jí bersovi schvaluju

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:15 21. Jan 2011
by marii
Pajule wrote:náhodou má i pěkný dredy, supr čupr zoubky..já jí bersovi schvaluju

ja Ho taky Bersovi schvaluju))))
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:21 21. Jan 2011
by Lord_Berserk
Neni krasny to mit posychrovany na dvou frontach

Nahore namakana zrzka a dole na me ceka fousata dredata cernoska

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:24 21. Jan 2011
by Pajule
hh jo to je jak jeho otecko a jeho matka

až na to,že gruta nebyla černá tlama no

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:10 21. Jan 2011
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:44 21. Jan 2011
by Pajule
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:57 21. Jan 2011
by -RoF-
HEGESHA ?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:33 22. Jan 2011
by Manas
ale no taak to je normalni skredved a ne zadna hirani samicka... ted si me urazil ja mam takovou fesandu a ty posilas takovej hnus
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:51 22. Jan 2011
by Pajule
mi připomněl
Áliju s
Elenë 
sice né tak vzhledově těhc postav, ale prostě no hm
Isabella
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:57 22. Jan 2011
by G14
mazec Pajky,tos trefila

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:15 23. Jan 2011
by mandos
já myslim že krom barvy Áliinejch vlasů je to celkem trefný

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:31 10. Feb 2011
by Thuereg
Tak tu se taky přidám. Sanad alespoň trochu Aria. Je to trochu obšlehlí a upravený tak pardon.
Ariu tam mám tedaještě párkrát, ale mám pocit, že jí sem asi nemužu napostovat
