Page 24 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:41 21. Jan 2011
by Lord_Berserk
Si snad myslite ze Hiranky sou krasnejsi nez elfky a holi si podpazdi ? :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:43 21. Jan 2011
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:Si snad myslite ze Hiranky sou krasnejsi nez elfky a holi si podpazdi ? :mrgreen:
Kdyby jen podpaždí, ale co ten knír. :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:12 21. Jan 2011
by Lord_Berserk
Theogil I wrote:
Lord_Berserk wrote:Si snad myslite ze Hiranky sou krasnejsi nez elfky a holi si podpazdi ? :mrgreen:
Kdyby jen podpaždí, ale co ten knír. :lol:
Ja myslim, ze kniry bude mit minimalne dva :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:56 21. Jan 2011
by Pajule
náhodou má i pěkný dredy, supr čupr zoubky..já jí bersovi schvaluju :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:15 21. Jan 2011
by marii
Pajule wrote:náhodou má i pěkný dredy, supr čupr zoubky..já jí bersovi schvaluju :D
ja Ho taky Bersovi schvaluju))))

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:21 21. Jan 2011
by Lord_Berserk
Neni krasny to mit posychrovany na dvou frontach :mrgreen:
Nahore namakana zrzka a dole na me ceka fousata dredata cernoska :var_47:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:24 21. Jan 2011
by Pajule
hh jo to je jak jeho otecko a jeho matka :D až na to,že gruta nebyla černá tlama no :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:10 21. Jan 2011
by -RoF-
Lord_Berserk wrote:Neni krasny to mit posychrovany na dvou frontach :mrgreen:
Nahore namakana zrzka a dole na me ceka fousata dredata cernoska :var_47:
Jo máš aspon jistotu, že není velká šance, aby se ty dvě potkaly a daly Bersovi po tlamě co? Že je podvádí :D :twisted: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:44 21. Jan 2011
by Pajule
sakra, škoda že neumim kreslit :( protože když si vezmu jak by to vypadalo :D :D :D :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:57 21. Jan 2011
by -RoF-
HEGESHA ? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:33 22. Jan 2011
by Manas
ale no taak to je normalni skredved a ne zadna hirani samicka... ted si me urazil ja mam takovou fesandu a ty posilas takovej hnus

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:51 22. Jan 2011
by Pajule
mi připomněl Áliju s Elenë :D sice né tak vzhledově těhc postav, ale prostě no hm
Al_el.jpg
Isabella
Is.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:57 22. Jan 2011
by G14
mazec Pajky,tos trefila :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:15 23. Jan 2011
by mandos
já myslim že krom barvy Áliinejch vlasů je to celkem trefný :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:31 10. Feb 2011
by Thuereg
Tak tu se taky přidám. Sanad alespoň trochu Aria. Je to trochu obšlehlí a upravený tak pardon.

Ariu tam mám tedaještě párkrát, ale mám pocit, že jí sem asi nemužu napostovat :twisted: