Sem se k tomu dohrábl až dnes, velmi povedené, mě se to líbilo. Více takových pokusných minifilmečků.
Na polácích prostě zbožňuju ty jejich ksichty, každýmu prostě navlíkneš zbroj a rázem je z něho dobová postava, prostě maj na to ty obličeje nějak předpřipravený

Jinak jo no, zvuk zlej, kamera si hraje na halyvůd, vše čisté až běda, nelogické záběry na nelogickou činnost...
(jako bejt s bandou 15ti mušketýrů a rozjet se proti nám 15 husarů. tak moje flinta letí obloukem do žita a zdrhám co to jde), ale o tom to video není. Je to o bandě lidí co dělá nějaký to LH a chce se pochlubit co už skoupili či vyrobili za výbavu

a vůbec trochu pohonit své ego - na tom prostě není nic špatného.
Maj to vyfešákovaný moc pěkně, a že to maj čistý? No, co tak poláky znám tak i chápu, třeba ze života, dojedem do polska na bitvu a vybalíme kostýmy z báglů, trochu je protřepeme z těch neforemných zmačkanin a pak oblíkneme na sebe. Polák mezitím dojde do auta, vytáhne igelitový obal na sako na ramínku, rozepne, vytáhne nažehlený kostým, vytáhne komínek nažehlených nohavic, krabici s botkama, oblíkne se a nazdar.
Ať nejsem OOT, tady jedno video o tekuté zbroji - přišlo mi to zajímavé.
http://www.youtube.com/watch?v=rYIWfn2Jz2g