Page 24 of 67

Re: League of Legends

Posted: 13:24 21. Oct 2012
by Absinthorix
Polský Warwick

0/12/0

22. minuta hry...

Re: League of Legends

Posted: 13:31 21. Oct 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Polský Warwick

0/12/0

22. minuta hry...
to byla tvoje chyba, neměl jsi mu killstealovat

Re: League of Legends

Posted: 17:35 21. Oct 2012
by Nalkanar
Čas 1:09:57

Ale vyhráli jsme :D posraní slováci taky moc hrát neumí a vzdali by se už někdy po půlhodině, jen protože to feedovali.

Re: League of Legends

Posted: 18:13 21. Oct 2012
by Absinthorix

Re: League of Legends

Posted: 18:35 21. Oct 2012
by Molly23
Absinthorix wrote:Gangplank - Russian style
Když na mě tohle nedávno vyskočilo na youtube tak mě hned trklo, že jsem zase vstoupil do té pošahané části youtubu.

Re: League of Legends

Posted: 17:16 22. Oct 2012
by Absinthorix
Toho ruskýho Gangplanka vypustit na Poláky!

Re: League of Legends

Posted: 17:20 22. Oct 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Toho ruskýho Gangplanka vypustit na Poláky!
Že by je umlátil svým velkým kanonem?

Re: League of Legends

Posted: 17:46 22. Oct 2012
by Absinthorix
Tím by mohl začít... to je takovej troll národ, že to je to až nemožné :wall:

Re: League of Legends

Posted: 23:22 23. Oct 2012
by Absinthorix
Absinthorix wrote:Tím by mohl začít... to je takovej troll národ, že to je to až nemožné :wall:
Tak ne... Švédi jsou ještě horší, ale možná to budou emigrovalí Poláci

Re: League of Legends

Posted: 00:07 27. Oct 2012
by sendys
Absinthorix wrote:
Absinthorix wrote:Tím by mohl začít... to je takovej troll národ, že to je to až nemožné :wall:
Tak ne... Švédi jsou ještě horší, ale možná to budou emigrovalí Poláci
proto jsme sel na west !

Re: League of Legends

Posted: 14:24 27. Oct 2012
by Nalkanar
:wall: poláci... aneb skarner, co jako správný suverén naběhne na 1v3 na Twistedu... a pak se diví, že nepřítel je feedlej a nedáváme je :D a reportí mě za to, že mu píšu "idiot" :D

Re: League of Legends

Posted: 15:29 27. Oct 2012
by Absinthorix
Polští Warwickové mívají pravidelně skore 0/13/2 :wall:

Re: League of Legends

Posted: 22:32 29. Oct 2012
by Legition
sendys wrote:
Absinthorix wrote:
Absinthorix wrote:Tím by mohl začít... to je takovej troll národ, že to je to až nemožné :wall:
Tak ne... Švédi jsou ještě horší, ale možná to budou emigrovalí Poláci
proto jsme sel na west !
West je to samé :D alespoň do levelu 20, rankedy na westu jsem ještě neměl možnost :D

Re: League of Legends

Posted: 23:07 29. Oct 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Polští Warwickové mívají pravidelně skore 0/13/2 :wall:
protože jsi scumbag paladin a vystealoval jsi mu všechny (dva) killy

Re: League of Legends

Posted: 23:18 29. Oct 2012
by Absinthorix
Dneska 2x tripl :lol: Kaktus je skvělej