Page 24 of 67
Re: League of Legends
Posted: 13:24 21. Oct 2012
by Absinthorix
Polský Warwick
0/12/0
22. minuta hry...
Re: League of Legends
Posted: 13:31 21. Oct 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Polský Warwick
0/12/0
22. minuta hry...
to byla tvoje chyba, neměl jsi mu killstealovat
Re: League of Legends
Posted: 17:35 21. Oct 2012
by Nalkanar
Čas 1:09:57
Ale vyhráli jsme

posraní slováci taky moc hrát neumí a vzdali by se už někdy po půlhodině, jen protože to feedovali.
Re: League of Legends
Posted: 18:13 21. Oct 2012
by Absinthorix
Re: League of Legends
Posted: 18:35 21. Oct 2012
by Molly23
Když na mě tohle nedávno vyskočilo na youtube tak mě hned trklo, že jsem zase vstoupil do té pošahané části youtubu.
Re: League of Legends
Posted: 17:16 22. Oct 2012
by Absinthorix
Toho ruskýho Gangplanka vypustit na Poláky!
Re: League of Legends
Posted: 17:20 22. Oct 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Toho ruskýho Gangplanka vypustit na Poláky!
Že by je umlátil svým velkým kanonem?
Re: League of Legends
Posted: 17:46 22. Oct 2012
by Absinthorix
Tím by mohl začít... to je takovej troll národ, že to je to až nemožné

Re: League of Legends
Posted: 23:22 23. Oct 2012
by Absinthorix
Absinthorix wrote:Tím by mohl začít... to je takovej troll národ, že to je to až nemožné

Tak ne... Švédi jsou ještě horší, ale možná to budou emigrovalí Poláci
Re: League of Legends
Posted: 00:07 27. Oct 2012
by sendys
Absinthorix wrote:Absinthorix wrote:Tím by mohl začít... to je takovej troll národ, že to je to až nemožné

Tak ne... Švédi jsou ještě horší, ale možná to budou emigrovalí Poláci
proto jsme sel na west !
Re: League of Legends
Posted: 14:24 27. Oct 2012
by Nalkanar

poláci... aneb skarner, co jako správný suverén naběhne na 1v3 na Twistedu... a pak se diví, že nepřítel je feedlej a nedáváme je

a reportí mě za to, že mu píšu "idiot"

Re: League of Legends
Posted: 15:29 27. Oct 2012
by Absinthorix
Polští Warwickové mívají pravidelně skore 0/13/2

Re: League of Legends
Posted: 22:32 29. Oct 2012
by Legition
sendys wrote:Absinthorix wrote:Absinthorix wrote:Tím by mohl začít... to je takovej troll národ, že to je to až nemožné

Tak ne... Švédi jsou ještě horší, ale možná to budou emigrovalí Poláci
proto jsme sel na west !
West je to samé

alespoň do levelu 20, rankedy na westu jsem ještě neměl možnost

Re: League of Legends
Posted: 23:07 29. Oct 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Polští Warwickové mívají pravidelně skore 0/13/2

protože jsi scumbag paladin a vystealoval jsi mu všechny (dva) killy
Re: League of Legends
Posted: 23:18 29. Oct 2012
by Absinthorix
Dneska 2x tripl

Kaktus je skvělej