Page 24 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 12:09 01. Aug 2011
by jogobelo
Díky za parádní sraz a super organizaci i ve stavu mokrém. Jako každý jsem začala oběvovat řádné modřiny z turnaje, takže jen tak na víkendové dění nezapomenu.
pro Bahnaka: Náš tým byl Nebejel a mé krásné koště končilo jako první na hranici, pomstím se příště...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 13:48 01. Aug 2011
by Sorrow
Tak jsem stáhl svoje fotky a uložil na uložto.
Fotky jsou tak jak to šlo po sobě a bez třídění či mazání.
Snad se tam najdete
http://www.ulozto.cz/9848655/2011-08-01 ... o-2011-zip
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:51 01. Aug 2011
by efu_redo
Rejty wrote:Radim wrote:Mám rozmlácený klouby na levé ruce takže ji skoro nesevřu,modřinu jak dlaň na levé ledvině od souboje s Redem,bolí mě v krku,záda a kolena.
To se nedivím, Redo byl dost surovej a mlátil jak kdyby mu šlo o život.

Fredymu málem zlomil prst i přes kovový rukavice...
Ty vole, to musíte říct na místě, že jsem byl moc akční, né takhle zpětně, to už neberu

Když budu chtít dát malou ránu, bude to pomalej švich a ten tvůj meč byl dost tvrdej sám o sobě, mimochodem, ještě teď cítím ten tvůj řetět kolem krku, bolí to jak kráva. Zas na druhou stranu, ta bolest za to sakra stála, moc jsem se bavil a sraz byl epický i přes skvělé počasí. Letos to nebylo o nic horší ani lepší jak minulej rok, protože to bylo naprosto super.
Omlouvám se Radimovi a Sobikovi, jestli jsem vás zranil, nebyl to záměr, nýbrž pouhé vžití se do situace, Rejty to vystihl dobře, v aréně ti jde o život a mě zrovna šlo. Tedy Vám!
Velkej dík Rudymu za fakt skvělé souboje s ním, bavilo mě jak jsme do sebe mlátili jako nasrané kreatůry hlava nehlava.
Dík všem... Alice, Nomis, Bahnák a všem dalším, se kterými jsem měl tu čest si pokecat nebo se poprat! Už teď se těším na příští rok.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:50 01. Aug 2011
by Krata
tak taky dík za parádní sraz, spíš mi to trochu připomínalo craft sraz s tématem podtemna, protože se neustále něco opravovalo, pozměnovalo a přestavovalo
myslim že i přes nepřízen bohů jsme si to k jejich nas..nosti parádně užili

..
i žena řikala že to bylo fajn, snad se příště povede i počasí

.. ted už začnu stavět zbraně i zbroje s velkym předstihem, abych zas nemusel tyč obalovat polštářem 20 minut před odjezdem jako letos
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:25 02. Aug 2011
by igor
Tak jsme vytahli stan na sluníčko a možná i malinko uschnul

A netušil jsem, že se odpadky taky uskladnili v klubovně - smrdělo to tam jak u popelářů

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:18 02. Aug 2011
by efu_redo
igor wrote:Tak jsme vytahli stan na sluníčko a možná i malinko uschnul

A netušil jsem, že se odpadky taky uskladnili v klubovně - smrdělo to tam jak u popelářů

Hehe, myslím, že to bylo tak, že kucikova žena rozkázala, nebo nakázala odpadky dát do klubovny a sláča neprotestoval

aspon tak nějak to tuším bylo a já s kucikem jen poslechl a odnesl je.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:21 02. Aug 2011
by Krata
efu_redo wrote:..sláča..
ona je ta pžezdívka Sláča? Já doted myslel že Sváča

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:24 02. Aug 2011
by Rejty
S
váča...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:30 02. Aug 2011
by Krata
tak jsem to vydedukoval správně

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 08:22 03. Aug 2011
by Radim
efu_redo wrote:....
Omluva přijata...příští rok se snad líp připravím

,ale půjdu za monka ten je na blízko pěstma a na tebe jedině tak

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 08:23 03. Aug 2011
by efu_redo
Radim wrote:efu_redo wrote:....
Omluva přijata...příští rok se snad líp připravím

,ale půjdu za monka ten je na blízko pěstma a na tebe jedině tak

Fajn, beru, půjdem na pěstní souboj do první krve. Imho, bud rád, že si nebojoval s rejtym, on možná agresivní nebyl, ale ty jeho řetězy jo!

Ještě teď mám flek na krku.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 08:24 03. Aug 2011
by Radim
Mě stačilo vidět jak se po každý ráně kroutíš jak had a rozdýcháváš to

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 08:52 03. Aug 2011
by Rejty
efu_redo wrote:Ty vole, to musíte říct na místě, že jsem byl moc akční, né takhle zpětně, to už neberu

Když budu chtít dát malou ránu, bude to pomalej švich a ten tvůj meč byl dost tvrdej sám o sobě, mimochodem, ještě teď cítím ten tvůj řetět kolem krku, bolí to jak kráva.
Sice to bude pomalej švih, ale jedeme si tam zabojovat a ne se zmrzačit. Nikdo jinej nedával takový děsný mordy. Meč tvrdej nebyl, ať už budeš mlátit s čímkoliv naplno, tak to bude nebezpečný a můžeš někomu zlomit nos nebo ruku, to bys musel mlátit leda nafukovacím kyjem...
efu_redo wrote:Imho, bud rád, že si nebojoval s rejtym, on možná agresivní nebyl, ale ty jeho řetězy jo!

Ještě teď mám flek na krku.
Taky jsem si bral cep jen z jedinýho důvodu, nechtěl jsem mít zničený kamy nebo zlomenou ruku, potom, co jsem viděl Fredyho ruku, o kterou si mu zlomil hokejku přes železný rukavice.

Normálně bych vzal kamy, ale za zmrzačení by mi to nestálo.
Jinak jo, taky jsem se na turnaji bavil a nechci tu nikoho pranýřovat, jen by to chtělo příště více opatrnosti.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:03 03. Aug 2011
by tao kan
slečinky

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:30 03. Aug 2011
by Pajule
HAHAHAHA pak se divte ,že nejezdim na srazy by ste mi tam umlátili
