Page 24 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:39 23. Oct 2011
by J.F.Payne
Já půjdu na pochod monarchistů, tak leda až potom :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:10 23. Oct 2011
by Molly23
Já se bohužel nedostavím. Má vznešená osůbka bude tou dobou na svém tajném loveckém zámečku mimo Prahu a bude expit lukařinu a nahánět lvl AA.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:33 23. Oct 2011
by GeForce
Když to vyjde, tak bych se taky ukázal :geek2:

Edit: odpoledne mam zabitý, tak to asi nedopadne :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:07 23. Oct 2011
by Braenn
J.F.Payne wrote:Já půjdu na pochod monarchistů, tak leda až potom :)
Co to je, hoď podrobnosti :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:12 23. Oct 2011
by mandos
Pokud mě rodiče nebudou nikam tahat tak se taky ukážu :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:35 24. Oct 2011
by zachy
Možná se tam taky ukážu :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:22 24. Oct 2011
by Bahnak
To by tak bylo abych takovou akci promeškal!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:20 24. Oct 2011
by Braenn
Lístky do divadla jsou doma.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:19 26. Oct 2011
by kokosak
Braenn wrote:V pátek je státní svátek - co by jste řekli na to, zajít popít?
A hele, víme už kam? A budou tam mít flek?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:24 26. Oct 2011
by Braenn
Noo víme kam, ale nejsme si jistí, že se ti tam bude líbit :O Leda bychom nejdřív zašli někde civilněji, než k Vystřelenýmu voku.

A místo zamluvím asi ve čt, pokud se nás sejde potvrzených víc (tzn nebude většinu tvořit "možná se ukážu" :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:24 26. Oct 2011
by DenGrasse
Možná budeme ve čtvrtek nebo pátek Pod Vyšehradem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:25 26. Oct 2011
by Braenn
To zní jako možná plán:)))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:43 27. Oct 2011
by FroziKk
Přijdu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:45 27. Oct 2011
by DenGrasse
Braenn wrote:To zní jako možná plán:)))
Tak ne, hrajeme u Iceho doma.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:35 27. Oct 2011
by Braenn
oky, díky za zprávu.

Tak či tak, budeme u Vystřeleného voka na Žižkově tak od šesti, od sedmi na 100%. Je to tady:
http://www.uvoka.cz/mapa/mapa.html

Tak doufám, že se objeví alespoň půlka z Možná Ligy :D

Kdyby tam náááhodou nebylo místo, dám nějak vědět. Jo a nejsem na mobilu :roll: