Rofíku, můj tank byl Pz III/IV, s jeo úžasnou akcelerací a manévrovatelností jsem vyrazil rychlostí 55 km/h prostředkem mapy do ležení nepřítele. Narazil jsem na ubohou M41 a v mžiku ji sundal, pak přišlo neohrabané KV, neměl šanci, nemohl se otočit dost rychle aby mě sundal, pořád dostával zezadu do věžičky a sejmula mi ho artina! Pak jsem se pustil do spracování dalšího KVčka a to mi také někdo vyfouknul

celkově jsem vydržel dost dlouho naživu, oni si tak nějak mysleli, že ty KVčka mě zničí

. Oni pak netušili co se dělo a roztrhali se a to jsme je pak ničili jednoho po druhém hehe.
Jinak AMX 12t... ten tank jsem nesnášel! má sice zajímavé dělo, ale rychlost a akcelerace není zrovna taková, jakou jsem od toho čekal. To mám lepšího scouta toho PZ 3/4.