Page 24 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 16:35 01. May 2012
by zachy
No nejtěžší na pochopení v této hře je strategie. Ovládání je jednoduché, výbava tanku se volí podle toho jestli chceš být rychlý bzučák s malým kanonem nebo vypasený prasátko.

Jediné co ještě dobře nechápu je, co se stane, když posádku z medium tanku tier 3 posadím do medium tanku tier 4, musím je nějak trénovat nebo % skillů budou používat v tom novém tanku stejně jako ve starém?

Bojím se totiž toho, že když je budu trénovat, rázem zapomenou jak ovládat ten slabší tank :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 18:11 01. May 2012
by -RoF-
zachy wrote:No nejtěžší na pochopení v této hře je strategie. Ovládání je jednoduché, výbava tanku se volí podle toho jestli chceš být rychlý bzučák s malým kanonem nebo vypasený prasátko.

Jediné co ještě dobře nechápu je, co se stane, když posádku z medium tanku tier 3 posadím do medium tanku tier 4, musím je nějak trénovat nebo % skillů budou používat v tom novém tanku stejně jako ve starém?

Bojím se totiž toho, že když je budu trénovat, rázem zapomenou jak ovládat ten slabší tank :mrgreen:
Tak strategie taky, ale musíš umět i ten svůj tank ovládat a hlavně vědět kam střílet nebo teda na jaké místa střílet protivníkům ;). Znát mapy a tak dále.

Jinak tu posádku sice použít můžeš, bude používat i ty skilly, ale bude slabá. Nebude mít stejné kvality jako přeškolená posádka (pomalejší jízda, pomalejší zaměřování a nabíjení a tak dále). Ověřené to máme, když já měl KV a Johnny taky, ale měl tam posádku z jiného tanku. Jel pomalejc, nabíjel o sekundu pomalejc a tak dále. ;)

Re: World of Tanks

Posted: 18:19 01. May 2012
by Molly23
Jujda, se zadařilo :D... rozjel jsem to na plný koule do nepřítelova ležení, že aspon něco objevím a způsobil jsem takový zmatek, že mě nemohli sejmout. Zničil jsem arty a skoro dvě KV které mi hajzlíci artiny vyfoukli :D.

Re: World of Tanks

Posted: 23:40 01. May 2012
by Molly23
Zachy? Nehraješ na US? Nemůžu tě najít...

Re: World of Tanks

Posted: 23:42 01. May 2012
by zachy
Molly23 wrote:Zachy? Nehraješ na US? Nemůžu tě najít...
Co já vim? :D Stáhl jsem si full hru na oficiálních stránkách, když se připojim tak server se jmenuje "W.o.T"

hledáš nick: zachomar?

Re: World of Tanks

Posted: 23:49 01. May 2012
by Molly23
Hledám...

Re: World of Tanks

Posted: 23:52 01. May 2012
by Molly23
Jo hraješ na US a ne na EU kde jsme všeci :D

Re: World of Tanks

Posted: 23:54 01. May 2012
by zachy
Molly23 wrote:Jo hraješ na US a ne na EU kde jsme všeci :D
Aháá.. a jak to změním? Kde jste se registrovali vy?

Re: World of Tanks

Posted: 23:56 01. May 2012
by Molly23
zachy wrote:
Molly23 wrote:Jo hraješ na US a ne na EU kde jsme všeci :D
Aháá.. a jak to změním? Kde jste se registrovali vy?
http://worldoftanks.eu/

A jdu spát... dobrou :D

Re: World of Tanks

Posted: 07:49 02. May 2012
by -RoF-
Jinak missaku toho průzkumníka si měl s tou T-34?

My ted s Johnym zkoušeli ty AMX12t, to jsou hrozné mrchy, to fakt vnese chaos do hry. zvlášt když jsou 2 a nebo 3 :twisted:

Hry jsou rychlé a dokonce ten tank aj vydělává :)

A že ti někdo sejmul arty, já včera kroužil kolem nepřátelské artyny, až ji sundal její vlastní parták :D

Re: World of Tanks

Posted: 07:50 02. May 2012
by Bahnak
Tak tak, taky jsme to napoprvý spletli a docela dlouho hráli na US, každopádně EU je lepší - už jen proto že se tam jednou za čas prožene někdo z Thalie :-D

Re: World of Tanks

Posted: 07:55 02. May 2012
by -RoF-
Jinak s těma rotama, proč ne, já se tomu nebráním, jen to chce prostě termín, kdy se sejdeme. A chce to hlavně jednu důležitou věc. Každý se nainstaluje teamspeak *mrkne na Braenn*

Re: World of Tanks

Posted: 08:14 02. May 2012
by Molly23
Rofíku, můj tank byl Pz III/IV, s jeo úžasnou akcelerací a manévrovatelností jsem vyrazil rychlostí 55 km/h prostředkem mapy do ležení nepřítele. Narazil jsem na ubohou M41 a v mžiku ji sundal, pak přišlo neohrabané KV, neměl šanci, nemohl se otočit dost rychle aby mě sundal, pořád dostával zezadu do věžičky a sejmula mi ho artina! Pak jsem se pustil do spracování dalšího KVčka a to mi také někdo vyfouknul :) celkově jsem vydržel dost dlouho naživu, oni si tak nějak mysleli, že ty KVčka mě zničí :D. Oni pak netušili co se dělo a roztrhali se a to jsme je pak ničili jednoho po druhém hehe.

Jinak AMX 12t... ten tank jsem nesnášel! má sice zajímavé dělo, ale rychlost a akcelerace není zrovna taková, jakou jsem od toho čekal. To mám lepšího scouta toho PZ 3/4.

Re: World of Tanks

Posted: 08:19 02. May 2012
by -RoF-
Tsss já ti dám ubohou M41, já za ni taky hraju, abych tě nesestřelil a věř že aj s arty jsem už sejmul pár rychlých tanků, co si mysleli že mě dostanou. :twisted: Ikdyž často vyhrají oni.

Tak ono to AMX chce víc lidí a pak to stojí za to. Páč si vem když jedou dva, to prostě se těžko stíhá :D

Re: World of Tanks

Posted: 08:48 02. May 2012
by Molly23
časy musí navrhnout někdo kdo má premiák! Protože já Rotu založit nemohu ;).
Teamspeak by byl super, ale musel by se určit nějakej velitel, který by nás vedl :) aby v "rádiu" nebyl bordel...