Page 24 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:06 31. Jul 2012
by Amber
Rituál v poušti

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:29 31. Jul 2012
by -RoF-
Amber wrote:

Jéé taková tyguena nebo tedáá tygřík by se líbil Arii jako domácí mazlíček
Princezna

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:32 31. Jul 2012
by Amber
@ RoF: To věřím
A tady je další mazel. Doporučuji plnou velikost.
Edit: Tematicky ještě jeden drak.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:57 31. Jul 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:32 31. Jul 2012
by Amber
Schůze soudruhů aasimarů

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:09 01. Aug 2012
by Nalkanar
V reakci na SPAM... lepší schůzovat na takovémhle místě

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:15 01. Aug 2012
by Amber
Nalkanar wrote:V reakci na SPAM... lepší schůzovat na takovémhle místě

Aneb jak probíhají moruácké porady, co?
Slet a porada ptactva

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 06:26 01. Aug 2012
by -RoF-
Amber wrote:Aneb jak probíhají moruácké porady, co?

Nééé, jak tě to mohlo napadnout, určitě neležíme na polštářích v minimálním ošacení, ba naopak cudně opekáme, vaříme a bavíme se u ohně.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:44 01. Aug 2012
by Amber
Jeden rytíř světla
a jeden temnoty
// obojí celkem vysoké rozlišení

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:16 01. Aug 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:27 01. Aug 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:30 01. Aug 2012
by Amber
Jej, zapomínám psát nějaké ty popisky...
Tak tedy jedna hadí královna
a dobrodruzi na výpravě

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:41 01. Aug 2012
by XŠevyX
Amber wrote:Schválně, kdy mě odtud Jarri vykope, že už jsem toho sem dala moc.
Ehm... si chtěla říct, kdy tě Jarri pochválí za to, že už jsi tu toho dala moc ne.?
Tady Ledový dráček z hor, jak byl ještě malinký.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:49 01. Aug 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:01 02. Aug 2012
by Amber
Nemrtvý pán
a jeho nemrtvý pomocník
