Page 24 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 14:06 31. Jul 2012
by Amber
Rituál v poušti
Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 14:29 31. Jul 2012
by -RoF-
Amber wrote: Image
Jéé taková tyguena nebo tedáá tygřík by se líbil Arii jako domácí mazlíček :)

Princezna
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 14:32 31. Jul 2012
by Amber
@ RoF: To věřím :D

A tady je další mazel. Doporučuji plnou velikost. :wink:
Image

Edit: Tematicky ještě jeden drak.
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:57 31. Jul 2012
by Amber
Sokolnice
Image

a "sovice" :D
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:32 31. Jul 2012
by Amber
Schůze soudruhů aasimarů :mrgreen:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:09 01. Aug 2012
by Nalkanar
V reakci na SPAM... lepší schůzovat na takovémhle místě :)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:15 01. Aug 2012
by Amber
Nalkanar wrote:V reakci na SPAM... lepší schůzovat na takovémhle místě :)
Image
Aneb jak probíhají moruácké porady, co? :P


Slet a porada ptactva
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 06:26 01. Aug 2012
by -RoF-
Amber wrote:Aneb jak probíhají moruácké porady, co? :P
Nééé, jak tě to mohlo napadnout, určitě neležíme na polštářích v minimálním ošacení, ba naopak cudně opekáme, vaříme a bavíme se u ohně. :roll:

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:44 01. Aug 2012
by Amber
Jeden rytíř světla
Image

a jeden temnoty
Image

// obojí celkem vysoké rozlišení :wink:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:16 01. Aug 2012
by Amber
Tři tmavší
Image

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:27 01. Aug 2012
by Amber
Schválně, kdy mě odtud Jarri vykope, že už jsem toho sem dala moc. :twisted:

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:30 01. Aug 2012
by Amber
Jej, zapomínám psát nějaké ty popisky...

Tak tedy jedna hadí královna
Image

a dobrodruzi na výpravě
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:41 01. Aug 2012
by XŠevyX
Amber wrote:Schválně, kdy mě odtud Jarri vykope, že už jsem toho sem dala moc. :twisted:

Ehm... si chtěla říct, kdy tě Jarri pochválí za to, že už jsi tu toho dala moc ne.? 8)


Tady Ledový dráček z hor, jak byl ještě malinký.

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:49 01. Aug 2012
by Amber
XŠevyX wrote:Ehm... si chtěla říct, kdy tě Jarri pochválí za to, že už jsi tu toho dala moc ne.? 8)
Uvidíme. :wink:

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:01 02. Aug 2012
by Amber
Nemrtvý pán
Image

a jeho nemrtvý pomocník
Image