Page 24 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:04 25. Jul 2013
by -darkvision-
Me se to hodi, spolu jsme ještě neměli zápas. Ve 21.00 budu tedy také ve WOT.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:13 25. Jul 2013
by Diemo
Múžeme dát letku...VracasCZ
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:27 25. Jul 2013
by de Aers
Tak mě chybí snad už jen Vracas.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:13 25. Jul 2013
by Diemo
Tak jsem to chtel zapnout , ale bohuzel aktualizace klienta, jsme na chalupe, spatny net, omlouvam se, ale budu online az nekdy jindy. Zitra to stahnu.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:46 29. Jul 2013
by Diemo
Tak nainstalovano, hodi se to nekomu zitra vecer?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:57 29. Jul 2013
by de Aers
Mě s tebou ještě chybí zápas a pak snad už budu mít vše, tak jestli můžeš tak bych zítra večer teda dal. Ale spíš až po osmé možná deváté.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:35 29. Jul 2013
by Diemo
Ok , domluveno, snad kanci neprerusej spojeni
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:27 30. Jul 2013
by de Aers
Budu tu po 21:30.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:58 30. Jul 2013
by Diemo
Som tu, jeste nalozim vodarnu, ale uz jsem online
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:41 30. Jul 2013
by de Aers
Rashant - Vracas 2:0
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:08 30. Jul 2013
by -RoF-
Paráda.
Fryne, tak kdo ještě chybí?

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:13 30. Jul 2013
by -darkvision-
Ještě chybím já a Vracas.
Diemo myslíš že bychom to zvládli zítra večer nebo ve čtvrtek? Večeru říkám času po osmé večerní hodině.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:16 30. Jul 2013
by Diemo
To zalezi na netu, jestli to mistni stromomrdi dovolej.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:20 31. Jul 2013
by Molly23
Tak vrátil jsem se ze skautského tábora, tak po večerech budu dostupný na PM nebo na skypu, kdybych ještě někomu chyběl.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:22 02. Aug 2013
by -RoF-
Příště by bylo asi dobré dát nějaký pevný termín, páč někteří nemají motivaci to dohrát
