Page 24 of 331

Re: Poděkování

Posted: 17:16 09. Jun 2008
by Neithan1
Dík podtemno :|

Re: Poděkování

Posted: 23:26 15. Jun 2008
by kucik
Dik za dnesni nekolikahodinovy marathon s bandou drowu a jednim duergarem.

Re: Poděkování

Posted: 23:30 15. Jun 2008
by Lord_Berserk
Dik vsem a pak taky DM Pepanovi za dnesni prvni velkej turnaj :!:

Re: Poděkování

Posted: 23:33 15. Jun 2008
by igor
Taky dík za turnaj, parádní :D Jsem na Kazuka pyšnej :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:36 15. Jun 2008
by steel_martin
Taky dík Pepovi za turnaj a Lorelei za dnešní mokrou příhodu v přístavu. Taky dík všem hráčům co se kolem toho ochemejtali.

Edit: Nemyšleno tak, že bych měla problémy s močovým měchýřem!

EDIT2: Byl to normální quest!

Re: Poděkování

Posted: 00:03 16. Jun 2008
by xyz
Díky za super turnaj. Jen mi chybí staří dobří duergaři. :(

Re: Poděkování

Posted: 00:09 16. Jun 2008
by Krata
Taky dík všem.. paráda

Re: Poděkování

Posted: 21:12 16. Jun 2008
by Jackouback
Diky vsem co se ochomejtali kolem uplakanyho ducha lesa a nasranyho jezevce. Peknej zazitek bez krveproliti. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:20 16. Jun 2008
by Neithan1
Pridavam sa, super zazitok - Calime valis.

Re: Poděkování

Posted: 11:53 18. Jun 2008
by nomis_b
Chtel bych podekovat vsem zucastnenym za povedeny utok na Tarten vcetne DM Zorze, ktery nam utok pomohl umoznit. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 12:48 18. Jun 2008
by Zyga
Jojo, taky dik, akorat sme to tam nak zapomneli poplenit, tak snad priste :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 13:00 18. Jun 2008
by Krata
Jo taky dík, udělal sem trochu rychlejší verzi útoku vzhledem k žoržově angině :) .. přístě si vyhrajem víc :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:35 22. Jun 2008
by kaz
Ja bych rad podekoval celkove vsem DM, ktere si delaji cas, a obcas prihodi nejake te postavicce par xp. Je potesujici videt, ze z niceho nic, neco malo pribude a ze tam nekde nahore bdi DM :wink:
Takze diky

Re: Poděkování

Posted: 00:47 23. Jun 2008
by Shifter
Díky Esstarriolovi, Šermíně a Pivasovi za dnešní dloouhou hru. Sice to občas asi nešlo tak, jak by si to všichni představovali, ale opravdu jsem se pobavil.
Hlavní dík však patří Matlafouskovi, kterej nás zručně provázel a asi mu přibyl nejeden šedivej vlas ;)

Re: Poděkování

Posted: 22:02 23. Jun 2008
by Jachym
CHtěl bych poděkovat všem účastníkům za dnešní hru , omluvit se těm které jsem v průběhu akce otravoval nebo otrávil svou mizernou RP hrou (vím že mi to moc nejde) , a hlavně bych se chtěl omluvit těm co něco ztratili.