Page 231 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:21 23. Nov 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 22:35 23. Nov 2012
by XŠevyX

Re: Vtípky

Posted: 11:10 24. Nov 2012
by -RoF-
Hlášky Zdeňka Pohlreicha:

Bych mu roztrh prdel až k lopatkám.

Když si to dáš dvakrát, tak si z toho můžeš spíchnout slipy.

Tohle kdybych sněd celý, tak se mi budou zejtra u prdele rojit včely.

Jsem utahanej, jak šňůra od hajzlu.

Byl jsem v kuchyních, kde občas něco chybělo. Ale ještě jsem nebyl kuchyních, kde chybělo úplně všechno...

Mně kdyby někdo v kuchyni něco takhle kritizoval, to by bylo facek, jak v Národním divadle potlesku.

Venku je zima, že by tam nastydl i lední medvěd.

Hrabeš se v tom, jak student v pochvě.

Hele, sanitka před hospodou. To vypadá, že ten krabí salát už někomu nabídli.

Ty do toho kloveš jak vrána do hovna.

Tady je vzduch jak v poklopci!

Leda, že by se brambory zkřížily s filckama a začly se samy škrábat...

Ten biftek je tak malej, že měl už dávno spát!

Je vykulenej jak žába před bouřkou.

Jako, nikdo na světě ještě nevymyslel nic lepšího, než je kulatej talíř, všechno ostatní to je prostě totální talířová pornografie...

Nejhorší bylo, když jsem já chodil do školy a plata smrděly jak psí kšíry.

Kruciprdel, votevřete oči, vyndejte > si tu hlavu z prdele a začněte myslet...

Ty vole, vohol se, seš zarostlej jak náhradní Kristus..

Kuchař: Já si za tím stojím.
Zdeněk: Soudruzi v NDR si taky stáli za trabantama, ale ti si za tím stáli, protože na ně mířili samopalama.

A už pojďte dovnitř, už jsem tak zmrzlej, až ve mně hovna chrastěj.

Tady je takovej bordel a smrad, že se mlžej i čočky od kamer.

Ta je zmatená jak baba v turniketu.

To by zabilo orla v letu.

To zelí je tak kyselý, až se mi z toho rolujou ponožky.

Ten vývar je silnej, jak noha vod kulečníku.

Ti zafackuju uši do hlavy.

Ty vole, mám hrb jak mandolínu.

Ty to tam sypeš jak Babica.

Re: Vtípky

Posted: 21:29 24. Nov 2012
by -RoF-
Asi nějaký upravený comics ohledně poníků, jen předěláných. Existuje ten comics celý? Ten chcu! :D :roll: :oops:

Re: Vtípky

Posted: 03:51 25. Nov 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 12:02 25. Nov 2012
by -RoF-
Hodně dobré *otírá si slzy od smíchu* :D :D :D

"Tekutina je přliš blízko. Tekutina je stále příliš blízko.....Tekutina je příliš daleko" :D

Re: Vtípky

Posted: 13:50 25. Nov 2012
by Amber
Image
(Vyvolávání bytostí - jedinou hranicí jeho užitečnosti je vaše kreativita.)

Re: Vtípky

Posted: 21:27 25. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Jeden starsi
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:30 26. Nov 2012
by kucik
Tohle jsem sem nemohl nedat:
Jak poznáš, že jsi LH – Living History pozitivní:

1. Utratíš desetitisíce za oblečení, které už dávno vyšlo z módy
2. Tvé středověké boty stojí třikrát více než jakékoliv jiné
3. Navlečeš na sebe čtyři vrstvy teplého oblečení při venkovní teplotě 30 stupňů Celsia a ještě se tváříš šťastně
4. Koupil sis vozidlo na základě toho, jak dlouhé jsou tvé stanové tyče.
5
. V pondělí kolegové v práci komentují tvé legrační opálení, které končí tam, kde končí čepice.
6. Tvému sousedovi už nepřijde zvláštní, když tě vidí nosit kopí, meče nebo štíty.
7. Vždycky jsi švorc.
8. Tvoje ložnice – obývák vypadá jako muzejní exponát.
9. Spíš s mečem vedle postele.
10. Jel jsi kolem volné louky a pomyslel si, „Páni! Jak skvělé místo pro bitvu!“

11. Díváš se na krásnou dívku v bikinách a mlsně si představuješ, jak by vypadala v tunice.
12. Nevíš, co to je, chutná to hnusně, ale stejně to sníš, protože to jí všichni ostatní.
13. Jsi vzrušený nad rezavým kusem kovu a ceníš si ho, protože je to PRAVÉ tepané železo.
14. Ptáš se přátel, jestli nemají nějaké zvířecí kosti, které nepoužívají.
15. Nosíš svou zbroj pod dlouhým kabátem a doufáš, že se někdo pokusí tě napadnout.
16. Měl jsi řezné rány, popáleniny, klíšťata, modřiny, zlomené kosti a považoval jsi to za dobrý víkend.
17. Vedeš vášnivé diskuze na téma pravý šerm, skutečný šerm, reálný šerm a dopodrobna znáš rozdíly mezi nimi.
18. Strávíš dvě hodiny v bitevní vřavě, kde meleš s mečem jako epileptik. Pak všem vyprávíš, jak jsi skvěle šermoval. Hlavně se večer patřičně opiješ.
19. Strávíš hodinu s halapartnou v bitvě pohyby dopředu a dozadu. Občas někomu bouchneš do štítu či do helmy. Pak všem vyprávíš, jak jsi skvěle šermoval. Hlavně se večer patřičně opiješ.
20. Hodinu pochoduješ s mušketou. Třikrát vystřelíš na povel. Vytasíš kord a proběhneš dvěma řadami protivníka. Pak všem vyprávíš, jak jsi skvěle šermoval. Hlavně se večer patřičně opiješ.

21. Pohrdáš slovy „scénický“ a „divadlo“ a jsi jedním z tvůrců a zastánců pojmu KM - Koukatelné Minimum avšak sama sebe považuješ za něco víc. Máš za sebou několik týdenních kurzů šermu a na akcích chodíš jako král.
22. Umíš rozlišit rozdíl mezi ručním a strojním šitím už na deset metrů
23. Dokážeš rozeznat vlnu nebo len ze vzdálenosti padesát metrů
24. Nikdo s tebou nechodí na historické filmy. Leda stejně postižení. Po filmu trávíš hodiny rozborem, co vše bylo ve filmu z historického hlediska špatně. O tato fakta se pak dělíš s kolegy v zaměstnání a na Internetu
25. Na Internet umisťuješ odkazy na obrázky těch, kteří nejsou dle tvého názoru dostatečně LH či jinak upraveni, abys mohl lépe zdůraznit kvality sama sebe nebo prostě někoho ponížit.
26. Často kritizuješ akce, kde nebylo vše dostatečně LH (living history) bez ohledu na to, jestli jsi tam byl nebo ne.
27. Jsi dokonalým znalcem všech akcí v republice a všem rád sdělíš svůj názor. Zpravidla akce, které neuznáváš, nikdy nestály za řeč, případně se na nich schází nejhorší lůza.
28. Když potřebuješ každodenní běžnou věc (kterou si můžeš snadno koupit), zcela vážně zvážíš nejen to, že si to vyrobíš sám, ale že začneš ze SUROVÉHO materiálu. I kdyby to mělo znamenat tavení železa, stříhání ovce, masakr sousedova domácího mazlíčka nebo kácení stromů.
29. S dokonale vypracovanou vlastní falešnou skromností nenecháš na nikom suchou nitku. Ale když je potřeba, políbíš zadek komukoliv.
30. Klidně řekneš při rozhovoru s televizí, že tvé souboje jsou na SETINY vteřin vypočítané.

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO na otázky:

1 – 10 Jsi v pořádku a šerm je pro tebe zdravý způsob rekreace a kulturního vyžití
11 – 20 Máš oslabenou imunitu na LH virus. Tvé ego ti přerůstá přes hlavu a ztrácíš kontakt s realitou. Zamysli se nad sebou.
21 -30 Jsi magor a LH 100% pozitivní. Virus zcela zachvátil všechny tvé mozkové centra a tvé jednání ohrožuje či uráží široké okolí. Musíš se léčit.

Re: Vtípky

Posted: 16:08 26. Nov 2012
by Prasokralik
Ha skupina číslo jedna :D

Re: Vtípky

Posted: 17:33 26. Nov 2012
by Braenn
Sakra, držím se na hranici druhé kategorie, těsně u třetí, ale to jen proto, že meče nevedeme.

Zato mám v živé paměti, jak chutná Sirná kaše a Pivní polévka.

Re: Vtípky

Posted: 19:39 26. Nov 2012
by Snekoun
Zkratka LH se už nenosí :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:51 26. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 20:22 27. Nov 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 23:19 27. Nov 2012
by J.F.Payne
Popis banánové republiky:
Dobrotivý miliardář s mesiášským komplexem organizuje pozitivní evoluci a pomáhá mu přitom kouzelník Žito. Nepraktikující komunista páchá atentát kuličkovou pistolkou na prezidenta, který se proslavil kradením propisek. Prezidentův poradce oznamuje blízkost konce světa. O dalším osudu protikorupční vlády rozhoduje poslanec trestně stíhaný za korupci. Ministerstvo vnitra novelizuje zákony matematiky…