Page 231 of 331

Re: Poděkování

Posted: 18:16 31. Dec 2012
by sendys
Nepoděkuju desmondovy jako Dmku ..... protože za něj stál uplně za prd ( dle mého nazoru) poděkuju mu jako hráčovy protože paladina na začátku hrál skvěle :) a ja jsem rád že jsem ho tak mohl poznat:) měj se a hodně stěstí :)

Re: Poděkování

Posted: 19:56 31. Dec 2012
by de Aers
sendys wrote:..
Kdybys odešel ty, někam navěky, tak bychom ti tady byli vděční všichni.

Re: Poděkování

Posted: 20:10 31. Dec 2012
by Amber
Připojím se k poděkování. Desmonde, podle mě jsi byl skvělé DM a hlavně někdo, kdo Thalii směroval a tvaroval tak, aby byla živějším a zajímavým místem k hraní. Díky za všechny hry, ať už napínavé, mozek namáhající nebo humorné. Přeju ti všechno nejlepší a doufám, že se někdy ve hře uvidíme. ;)

Re: Poděkování

Posted: 20:59 31. Dec 2012
by -RoF-
sendys wrote:Nepoděkuju desmondovy jako Dmku ..... protože za něj stál uplně za prd ( dle mého nazoru) poděkuju mu jako hráčovy protože paladina na začátku hrál skvěle :) a ja jsem rád že jsem ho tak mohl poznat:) měj se a hodně stěstí :)
Hlavně že ty jsi značným přínosem do hry pokrytče ;).

Desmond toho udělal jako DM hodně a aj přes jisté neshody byl fajn DM a pro modul přínosem.

Měj se fajn Desi ;)

Re: Poděkování

Posted: 21:10 31. Dec 2012
by sendys
-RoF- wrote:
sendys wrote:Nepoděkuju desmondovy jako Dmku ..... protože za něj stál uplně za prd ( dle mého nazoru) poděkuju mu jako hráčovy protože paladina na začátku hrál skvěle :) a ja jsem rád že jsem ho tak mohl poznat:) měj se a hodně stěstí :)
Hlavně že ty jsi značným přínosem do hry pokrytče ;).

Desmond toho udělal jako DM hodně a aj přes jisté neshody byl fajn DM a pro modul přínosem.

Měj se fajn Desi ;)
lokacemi muj milašku :) kdysi a pak sem přestal mit naladu :) a čim ty si přinosem :) že ničiš hračum hry atd:) (přiklady darisu artorius ,simon, a tak dale :) )

Re: Poděkování

Posted: 21:30 31. Dec 2012
by Molly23
Taky díkes Desi! Doufám že se ještě vrátíš!

Re: Poděkování

Posted: 00:58 01. Jan 2013
by Elverin
Díky Desmonde za spoustu zábavy a hodně štěstí ať už budeš dělat cokoli. A za rok ať si zpátky :!: :D

Re: Poděkování

Posted: 01:41 01. Jan 2013
by Diemo
vsechno nej do N(n)ovyho roku Vam lidem na TH (az na sendyse) , zdar DMko :wink:

Re: Poděkování

Posted: 03:34 01. Jan 2013
by Molly23
Diemo ty se taky někdy musíš zas ukázat v praglu! A sejdeme se s Matesorem a Sobíkem... jééé Štasnej novej rok!

Re: Poděkování

Posted: 15:19 02. Jan 2013
by Fryn
Pro mě byl Desmond jedním z nejlepších DM, které jsem tu na Thalii zatím potkal a chtěl bych poděkovat i za těch pár setkání s jeho postavami. Třeba se tu zase někdy potkáme.

Re: Poděkování

Posted: 16:57 02. Jan 2013
by Krysak
Díky Desmondovi za vlastně jediné questíky, které jsme dole měli.
Měj se fajn a kdyby jsi dostal chut na Thalii zvaž, zda není lepší vyrazit lovit slečny, případně vzít na rande tu stávající, je to líp strávenej čas:). Ale ne aby jsi se pak smál nám závislákům:).

Re: Poděkování

Posted: 10:02 04. Jan 2013
by Grin
Diky Derkenovi za vcerejsi hru a pocatek realizace velkych planu...

Re: Poděkování

Posted: 02:57 05. Jan 2013
by J.F.Payne
Díky družince za parádní oddychovou hru, ať už s lovením kance a se zaučováním loveckého psa, nebo potom při honu na kacíře. A díky všem, kdo se přidali k Johannově hlídce - bavil jsem se :)

Re: Poděkování

Posted: 03:00 05. Jan 2013
by Caehan
Také poděkuji! Bylo to příjemné zpestření herního večera/noci.

Re: Poděkování

Posted: 03:06 05. Jan 2013
by Braenn
Taková hra mi tu dlouho chyběla, prostě pohodička:) Takže díky! Bylo to velmi příjemné, a díky taky Finnovi, že se ukázal v logu. Byl to příjemný pocit.