Page 231 of 331
Re: Poděkování
Posted: 18:16 31. Dec 2012
by sendys
Nepoděkuju desmondovy jako Dmku ..... protože za něj stál uplně za prd ( dle mého nazoru) poděkuju mu jako hráčovy protože paladina na začátku hrál skvěle

a ja jsem rád že jsem ho tak mohl poznat:) měj se a hodně stěstí

Re: Poděkování
Posted: 19:56 31. Dec 2012
by de Aers
sendys wrote:..
Kdybys odešel ty, někam navěky, tak bychom ti tady byli vděční všichni.
Re: Poděkování
Posted: 20:10 31. Dec 2012
by Amber
Připojím se k poděkování. Desmonde, podle mě jsi byl skvělé DM a hlavně někdo, kdo Thalii směroval a tvaroval tak, aby byla živějším a zajímavým místem k hraní. Díky za všechny hry, ať už napínavé, mozek namáhající nebo humorné. Přeju ti všechno nejlepší a doufám, že se někdy ve hře uvidíme.

Re: Poděkování
Posted: 20:59 31. Dec 2012
by -RoF-
sendys wrote:Nepoděkuju desmondovy jako Dmku ..... protože za něj stál uplně za prd ( dle mého nazoru) poděkuju mu jako hráčovy protože paladina na začátku hrál skvěle

a ja jsem rád že jsem ho tak mohl poznat:) měj se a hodně stěstí

Hlavně že ty jsi značným přínosem do hry pokrytče

.
Desmond toho udělal jako DM hodně a aj přes jisté neshody byl fajn DM a pro modul přínosem.
Měj se fajn Desi

Re: Poděkování
Posted: 21:10 31. Dec 2012
by sendys
-RoF- wrote:sendys wrote:Nepoděkuju desmondovy jako Dmku ..... protože za něj stál uplně za prd ( dle mého nazoru) poděkuju mu jako hráčovy protože paladina na začátku hrál skvěle

a ja jsem rád že jsem ho tak mohl poznat:) měj se a hodně stěstí

Hlavně že ty jsi značným přínosem do hry pokrytče

.
Desmond toho udělal jako DM hodně a aj přes jisté neshody byl fajn DM a pro modul přínosem.
Měj se fajn Desi

lokacemi muj milašku

kdysi a pak sem přestal mit naladu

a čim ty si přinosem

že ničiš hračum hry atd:) (přiklady darisu artorius ,simon, a tak dale

)
Re: Poděkování
Posted: 21:30 31. Dec 2012
by Molly23
Taky díkes Desi! Doufám že se ještě vrátíš!
Re: Poděkování
Posted: 00:58 01. Jan 2013
by Elverin
Díky Desmonde za spoustu zábavy a hodně štěstí ať už budeš dělat cokoli. A za rok ať si zpátky

Re: Poděkování
Posted: 01:41 01. Jan 2013
by Diemo
vsechno nej do N(n)ovyho roku Vam lidem na TH (az na sendyse) , zdar DMko

Re: Poděkování
Posted: 03:34 01. Jan 2013
by Molly23
Diemo ty se taky někdy musíš zas ukázat v praglu! A sejdeme se s Matesorem a Sobíkem... jééé Štasnej novej rok!
Re: Poděkování
Posted: 15:19 02. Jan 2013
by Fryn
Pro mě byl Desmond jedním z nejlepších DM, které jsem tu na Thalii zatím potkal a chtěl bych poděkovat i za těch pár setkání s jeho postavami. Třeba se tu zase někdy potkáme.
Re: Poděkování
Posted: 16:57 02. Jan 2013
by Krysak
Díky Desmondovi za vlastně jediné questíky, které jsme dole měli.
Měj se fajn a kdyby jsi dostal chut na Thalii zvaž, zda není lepší vyrazit lovit slečny, případně vzít na rande tu stávající, je to líp strávenej čas:). Ale ne aby jsi se pak smál nám závislákům:).
Re: Poděkování
Posted: 10:02 04. Jan 2013
by Grin
Diky Derkenovi za vcerejsi hru a pocatek realizace velkych planu...
Re: Poděkování
Posted: 02:57 05. Jan 2013
by J.F.Payne
Díky družince za parádní oddychovou hru, ať už s lovením kance a se zaučováním loveckého psa, nebo potom při honu na kacíře. A díky všem, kdo se přidali k Johannově hlídce - bavil jsem se

Re: Poděkování
Posted: 03:00 05. Jan 2013
by Caehan
Také poděkuji! Bylo to příjemné zpestření herního večera/noci.
Re: Poděkování
Posted: 03:06 05. Jan 2013
by Braenn
Taková hra mi tu dlouho chyběla, prostě pohodička:) Takže díky! Bylo to velmi příjemné, a díky taky Finnovi, že se ukázal v logu. Byl to příjemný pocit.