Page 232 of 329

Re: Vtípky

Posted: 09:32 29. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Image

jeden ze skutecneho zivota:
kámoš, pilot vrtulníku záchranky:

"jsem dnes seděl s vrtulníkem uprostřed Přerova na autobusáku a když se mi vrátil doktor se záchranářem, přišel ke mě policajt (stál jsem k němu zády a telefonoval) a povídá: Prosím Vás, běžte pryč, oni s tím teď musí odletět...
Nezmoh sem se na víc, než že: "Beze mě jim to ale nepude...""

Re: Vtípky

Posted: 09:40 29. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
a par hlasek:
- V tom obchodě vem prosím chleba, štávu, rajský protlak a špagety. Chceš to napsat?
- Nemusíš, tak blbej, abych si nezapamatoval tři věci, ještě nejsem.
“Jestli si muž pamatuje barvu Tvých očí hned po prvním randeti, tak máš prostě malý kozy.."
Dvě exotky s peercingem v tramvaji č.14, dnes v podvečer.
Jedna : Standa zase chtěl, abych se dole vyholila.
Druhá: no a co? Tak se vyhol, to je dneska normální
První: já vím, vždyť jsem byla dole vyholená dlouho, zarůst jsem se nechala až teď
Druhá: a v čem máš teda problém?
První: no já tam mám vytetované jméno, Petr
Druhá se smíchem: tak si to nech přetetovat na OPATRNĚ, to E předělají na A snadno - a řekni, žes to měla místo antikoncepce
Přítele telefonicky otravují z Home Creditu.
"Dobrý den, pane obdržel jste v pořádku vaši zákaznickou kartu?"
"Ano v pořádku, už jsem jí vyhodil" :-)
včera má lepší polovička viděla u mě v peněžence svojí fotku. mimochodem nepříliš povedená pasovka.
-ježiši, to je hrozný. měl bys to vyhodit.
-to bude složitý, už s tim bydlim.
"Nejdriv jsem si rikal, ze je to dobry, ze tu nejsou zadny problemovi sousedi. Pak jsem si uvedomil, ze ti problemovi sousedi jsme my..."
kolega v praci mi popisuje jeho vcerejsi rande: "... dal jsem nejaky dvanactky, brko a pak jsme sli na Bonda. no a potom jsem se v jednu rano probudil sam ve zhasnutym kine" :))

Re: Vtípky

Posted: 10:38 29. Nov 2012
by Molly23
Taky přidám hlasku své spolužačky :D je to ruska

"No tak super-znovu namám hlas a nemůžu vstat s postele. Citim jako hovno..."

Re: Vtípky

Posted: 16:15 29. Nov 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:18 29. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
:shock:
Image
Teda ono to zas tak vtipny neni...

Re: Vtípky

Posted: 23:57 29. Nov 2012
by Molly23
Requirements pro DayZ mod na Armu 2:

ArmA II: Combined Operations

DayZ Mod Files (Available on the downloads page)¨

Balls

:D

Re: Vtípky

Posted: 00:16 30. Nov 2012
by Nalkanar
Něco pro Mass Effectáře...

Image

Re: Vtípky

Posted: 02:59 30. Nov 2012
by innfra
Bože :shock: to snad né!
Přidám:
http://www.youtube.com/watch?v=hzYLTbQQEZQ

Re: Vtípky

Posted: 11:20 30. Nov 2012
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 12:21 01. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Meanwhile in Russia

Re: Vtípky

Posted: 14:17 02. Dec 2012
by Aulus
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:33 02. Dec 2012
by XŠevyX

Re: Vtípky

Posted: 17:53 02. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 18:36 02. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Jak se deje neco zajimaveho, tak se knize hned vzbudi :twisted:
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:41 02. Dec 2012
by KaTo
xxxMajkyxxx wrote:Jak se deje neco zajimaveho, tak se knize hned vzbudi :twisted:
[img]...[/img]
..dozajista ho zaujal historický šperk ve tvaru srdce! :twisted: :lol: :lol: :lol: